Zene za volanom..?

LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Pa naravno da statistika ne ide u prilog...ima puno žena koje su svesne da mesto vozača nije za njih pa zato i ne voze (pametno) yes3
Kažeš prvenstvo prolaza...smile3
U saobraćaju kad neko vozi on je vozač nema tu da li je džentlmen ili ne pa da mora da te propusti zato što je muškarac, tu postoje pravila koja su za sve vozače ista yes3

Ne ide vama u prilog smile3
Ima mnogo zena ali i sam kazes da su svesne da ne voze dobro pa i ne voze.Jos kad bi i muskarci bili tako svesni... :yea:
De,molim te,sad me uci pravilima wacko2.Ko je pomenuo to na sta aludiras?Ne ocekujem ni od koga da me propusta jednostavno je bilo dovoljno da covek baci pogled,kad se ukljucuje u ulicu sa pravom prvenstva prolaza,krece li se jos neko tom ulicom,u ovom slucaju moja malenkost... wacko2
No,drzi se ti te price,popustam... :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ne ide vama u prilog smile3
Ima mnogo zena ali i sam kazes da su svesne da ne voze dobro pa i ne voze.Jos kad bi i muskarci bili tako svesni... :yea:
De,molim te,sad me uci pravilima wacko2.Ko je pomenuo to na sta aludiras?Ne ocekujem ni od koga da me propusta jednostavno je bilo dovoljno da covek baci pogled,kad se ukljucuje u ulicu sa pravom prvenstva prolaza,krece li se jos neko tom ulicom,u ovom slucaju moja malenkost... wacko2
No,drzi se ti te price,popustam... :roll:

Kad je tvoja malenkost u pitanju svi mora da se sklone...sa puta :acute:
U pravi, pametniji popušta, jesmo li razjasnili...šta jeste a šta nije smile3
 
Član
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
1.849
Ajmo mi svi lepo na NAVAK-ovu pistu i odmerimo snage!


Šta je trening bezbedne vožnje?

Trening bezbedne vožnje pruža vam priliku da najkritičnije situacije doživite u realim uslovima, ali na potpuno bezbedan način i to u školskom, a ne svom vozilu. Znanje koji vozači stiču omogućava im da prepoznaju opasnost i reaguju pre nego što se bilo šta dogodi. Istovremeno, vozač uči kako da iz kritične situacije izađe sa što manje posledica, kako da na najbolji način iskoristi kako svoje tako i mogućnosti automobila. Konačni cilj je da u kontrolisanim uslovima vozačima podarimo iskustvo o kojem mnogi nisu preživeli da pričaju.


Nacionalna vozačka akademija
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Kad ste se spustali niz Iriški venac svideo mi se onaj deo kad si i pored uznemirenosti zbog vožnje levom trakom dugo ćutala mužu...znaš za red :yea::smile:
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Mozda zene i nisu tako veste za volanom ali znaju kad treba da se podele...:banned:
Mislim da sam dobar vozac taxija..yes3
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Kad je tvoja malenkost u pitanju svi mora da se sklone...sa puta :acute:
U pravi, pametniji popušta, jesmo li razjasnili...šta jeste a šta nije smile3

Ne vredi wacko2
Moja malenkost bi volela da se postuju pravila u saobracaju,i ne da mi se sklanjaju sa puta nego da ne izlecu kao...muskarci... :roll:
Ma,jeste sve sto kazes,stvarno popustam wacko2
 
Natrag
Top