Zasto je tesko priznati da smo pogrešili?

Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Makar postoji neko, ko se slaze s mojim misljenjem... (Slagali bi se dobro, cas bih ja slagao tebe, cas ti mene, salim se malo...) :dog:
nije tesko priznati da bi mi to slaganje prijalo..izvini..znamo li se od nekud? hehehe poznala sam te po glasu..ti si moje drugo ja..:blum3:
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Čitam odgovore u ovoj temi, i interesantno je kako nikome nije teško da prevali tu "tešku" reč preko usana, a znamo da se ona ne čuje baš tako često! Izgleda da su samo "dobrice" na forumu, kao da je onim tvrdoglavim i bandoglavim ljudima pristup zabranjen! Poenta je u tome što najčešće mislimo da nismo pogrešili (odnosno da smo skoro uvek u pravu), i da samim tim nema potrebe da se se izvinjavamo... ;)


Izvini ja sam se dokazala i otvorila sam temu po tom pitanju. Prema tome dabome. yes3
 
Član
Učlanjen(a)
09.06.2010
Poruka
122
Problem je pre svega u tome sto se IZVINI cuje u bezazlenim situacijam,a kada je stvarno potrebno priznati gresku...MUK.

Tesko je priznati da si pogresio jer ako gresis-slab si,a ako si slab- podlozan si ranjavanju.
A niko ne zeli da pokaze svoje slabe tacke...yes3
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Izvinjenje nije izraz slabosti vec jacine. Ne izvinjavaju se slabi vec jaki.
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
ja bih da izvinete rekla ..zao mi je sto sam zaljuljala brod..zao mi je sto sam u njega usla..a toliko lepih ladja ima..
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Nikad mi nije predstavljalo problem da se izvinem ako negde pogresim...:dntknw:
Mozda se cak izvinjavam i onda kad znam da nisam kriva za nesto ..ali eto ..:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Uvijek se izvinim kada znam da sam pogriješio, jer mi je neugodno lagati da nisam pogriješio. Izvinjenje mi uopće nije problem, laganje je, pa u pravilu ne lažem.
 
Natrag
Top