Zasto je tesko priznati da smo pogrešili?

Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Zasto je tesko priznati da smo pogrešili?

Kapiram da je to individualno... meni nije tesko da priznam svoje greske i da za iste uputim izvinjenje...

Mada se generalno trudim da se ni ne dovodim u situacije da moram nekom da se izvinjavam...
 
Član
Učlanjen(a)
12.09.2010
Poruka
11
Tesko mi je...jako sam tvrdoglava i kad skontam da nisam u pravu ja se pojedoh,ali to izvini ne mogu prevaliti preko usana...I tako se ja jedem dok ne zabrljam stvar do kraja pa poslije moram 16x vise da se izvijavam....A bolje da to na pocetku uradim:stupid:


A bar nisam jedina, samo što se ja ne izvinjavam ni na kraju..... valjda na drugi način pokažem da mi je žao, ali tu riječ ne upotrebljavam......:(
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Meni nije teško da priznam svoje greške, samo mi je teško da ih budem svesna...
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
meni nije teško priznati da sam pogriješila...dapače,to obično i uradim...ali mrzim kad mene neko ne želi da ispoštuje i pogriješi i opet čeka da se ja prva javim...grrrrrrrr...:(
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Meni nije problem da se izvinim...problem je u tome sto tesko priznajem da nisam u pravu...:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Nije mi teško da kažem da sam pogriješila i nije mi teško da kažem izvini.Najvažnije mi je da se nesporazum riješi. Ne volim neizvjesnost i situaciju kada ne znam zbog čega se neko naljutio na mene.
 
Član
Učlanjen(a)
31.03.2010
Poruka
158
Svaki zivi covek moz da pogresi.A dali mozes da kazes "izvini" kad pogresis,to je stvar licne kulture.Ja mogu kad pogresim i da se izvinim.A isto i da pazim opet da ne pogresim.
"Postoje samo dva tipa dealni ljude - Jedna strana jos nije rodjen,a drugi su vec mrtvi."
Nazalost ima i zivi ljudi,koji misle da su idealni i nemogu nikada da grese.Zao mi je za njih.
 
Natrag
Top