Zasto je tesko priznati da smo pogrešili?

Član
Učlanjen(a)
29.05.2010
Poruka
466
Zavisi od greške i od moga raspoloženja.

U principu rijetko priznajem greške,ali nekada se baš grozno osjećam dok se ne izvinim.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Ja se izvinim,al kasnije prvo se dobro ispeglamo pa onda izvinjenje....al jbg....
Nije to samo rec Izvini,treba to da bude iskreno,ja ni ne volim kada mi se neko samo kaze iz fazona izvini,reci to sa osecanjem nekim.....
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Dovoljno sam odrastao da znam kada treba reći izvini i uopšte mi nije teško to da kažem...Ako sam pogrešio,naravno. Ne znam zašto bi mi bilo teško da priznam svoju grešku...Nije sapun pa da se potroši...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
nikada mi nije bio problem da priznam svoje greske i da se izvinim. to je uostalom znak karaktera
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Nikada mi nije teško da kažem " izvini ", kada vidim da sam pogriješila. I meni je drago da mi se otvore oči i da sagledam svoju grešku.
 
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
275
nikad nije problem priznati da si pogrešio ali samo onom ko to zaslužuje.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Meni nije nikad tesko da kazem izvini, sasvim opusteno.... Ali zato mi je mnogo tesko da priznam da ja nisam u pravu.... ;)
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
nikada mi nije bilo tesko. vec sam postovao i sada cu opet reci. nikada mi nije tesko da promenim nesto kod sebe, da priznam da gresim, pogotovu ako mi je stalo do nekoga i ako tu osobu volim ... onaj ko kaze da muskarci ne mogu da se izvine gresi mnogo, jer nije tu u pitanju muskarac kao pojava vec muskarac kao karakter
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Tesko mi je...jako sam tvrdoglava i kad skontam da nisam u pravu ja se pojedoh,ali to izvini ne mogu prevaliti preko usana...I tako se ja jedem dok ne zabrljam stvar do kraja pa poslije moram 16x vise da se izvijavam....A bolje da to na pocetku uradim:stupid:
 
Natrag
Top