Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
Opet prica o Shbux-u, treba li jos jednom da vam kazem da ga zaboravite i izbrisete?
Nije ga niko kupio, nego stari vlasnik blefira ponovo.

@brzibrzi16, za par dana ce ti ponistiti stanje na racunu, tako da sve sto imas trenutno na njemu zaboravi, sve krece od 0.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Smejacete se kad vidite sta sam upravo nasao, provalite ovo:
www.leaderbux.com/
Domain Suspended
This domain has been temporarily or permanently suspended.
Znao sam da sajt nece puno izdrzati ili domen kako se uzme ;) a admin je bio isti kao bivsi admin sa shbux-a a mozda je to ovaj folirant sto je sada na shbux-u i za klikove daje $0,001

Za sada najbolji PTC sajt koji uredno i instantno isplaca je Neobux

Registracija:..:NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services..
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
3
A kako da se registrujem na AlertPay, jer mi trazi AlertPay email da bih se registrovao na NeoBux ???Jel je taj mail odmah neophodan ili moze kasnije da se registrujem na AlertPay, tek kada skupim neke pare??Tnx...
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
Za kliktanje na PTC sajtovima odmah ti je potreban Alertpay mail.
Jer pri registrovanju na bilo koji PTC sajt trazice ti da uneses svoj AlertPay mail, jer ti na njega salju novac.
Otvoris nalog na alertpay -u sasvim normalno.
Znachi odes na:

https://www.alertpay.com/?jxjRS%2bcPTcC62SujODb4fA%3d%3d


Zatim nadjes tu signup i klikes.

Tamo popunis sve sto se trazi.
Tvoj Alertpay mail bice tvoj mail, tj onaj mail koji upises pro registraciji na alertpay -u.
Onda odes na:

NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services

I tu ides na Register.
Isto upises svoje podatke, svoj mail i alertpay mail koji su isti i posle samo klikces. :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
11
Pozdrav svima ewo pred spavanje sam se dotako ove teme i ewo oslepecu citajuci krenuo sam od pocetka i evo oci mi posustaju pa sam resio da postavim jedan post i da bezim u krpe . Zapravo jedna devojka na pocetku teme mi je izgledalo kako poznaje bas dobro celu situaciju oko ovog nacina zarade , a isto tako i Brzi mi se cini kao neko ko ima dosta informacija o ovom vidu zarade , dakle ja bi zamolio Brzog ako vidi ovu poruku da mi se javi na pp da mu dam skype kako bi mi odvojio ako nije problem 10 minuta i objasnio neke stvari sto su mi nejasne jer mislim da mozemo i saradjivati ako je tako kao sto vidim ovde , iz razloga sto sam poslom vezan za kompijuter sto bi se reklo u full-u , bukvalno ne mrdam od njega , pomazem devojci u izradi sajtova , a inace sam community menager u jednoj firmi tako da imam uslova za takav tip rada , a plus sto se interneta tice imam dva kompa u stanu i dva interneta ( adsl i wireless ) tako da me nista ne moze iznenaditi :D znaci mozemo biti od koristi mozda jedan drugome kao i svi ostali ljudi koji veruju u ovaj tip zarade i koji imaju volju i vremena .... eto molba za brzog pa se nadam saradnjom .... pozz svima i izvinite na malo vecem postu ... prijatno ...
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
UroBux PREPORUKA

Evo me ponovo.
Malo sam bio odsutan...U međuvremenu sam testirao jedan PTC koji nije hostovan na buxhost.Našao sam dosta pozitivnih stvari o njemu na netu.
Ali lično sam provjerio i dobio instant isplatu.
Evo i dokaza o isplati:
urobux.jpg


Pošto sam dobro proverio pozadinu ovog PTC sajta, mogu da tvrdim da je POUZDAN, i preporučujem ga.

Registracija ---> UroBux -A Place to Earn Online! - Home page

Nažalost jedini PTC sajtovi koji me plaćaju pored ovoga su :

NeoBux: NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services

PalmBux: Register » PalmBux - Fall in Love with PalmBux

Isplate sa ova tri PTC sajta su INSTANTNE.
Preporučujem da se registrujete na Urobux, min. isplata je 3$.Instantna je.

P.S.
Mali dodatak, bitan.
Kada se registrujete na UroBux.Potrebno je da verifikujete vaš mail i AP.
To će te uraditi najlakše prateći upustva na stranici kada se ulogujete.
Morate da kliknete na određeni deo teksta i doćiće vam mail sa kodom koji trebate da C / P u određeno polje na UroBux i da onda kliknete Verify.
Jednostavno je...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.01.2010
Poruka
57
@manda74
samo da ti kazem, mnogi se u poslednje vreme zale na gagabux da je scam, mada ja jos uvek nalazim da je nekima isplaceno i posle 40, 60... dana. ja takodje jos klikam i nadam se isplati, nije proble ni nakon 90 dana da plate samo neka plate. ja sam isplatu zatrazio 16.05. i nadam se da ce biti uskoro, postavicu ovde kad dobijem.

ako imas vremena i zelis da klikas neobux je najsigurniji do sad (ovaj sajt radi vec 3-4 godine), isplata je u roku par sekundi, ja sam takodje dobio isplatu pa ako zeli evo registruj se preko mene.
NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services

takodje mozes probati amazing pre par dana sam zatrazio isplatu nadam se da ce i biti, odlicni su uslovi, kao na gagabux imas oko 15-tak reklama istina placeni su 0.005$ i tebi i referralima, ali brzo se nakupi, takodje min za isplatu je samo 1$ i isplata je na AlertPay. Register Free - AmazingPTC:The New Innovative PTC

takodje dobar i koji sigurno isplacuje u roku par sekundi je 888bux

ima ih jos... pogledaj moj blog u potpisu :)
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Meni su rekli danas da ću za oko 3 dana dobiti isplatu koju čekam već preko 50 dana.
Što se tiče amazing bux, posto je SCAM.Za više inf. pogledajte njihov forum, a ja isplatu od njih čekam mjesec dana.

Za sada rade 100% četiri sledeća PTC sajta.Svaki od njih je već preko godinu dana i više online i isplate su INSTANTNE, što je i najbitnije.

Registracija ---> UroBux -A Place to Earn Online! - Home page

Registracija ---> https://www.incrasebux.com/register.php/brzibrzi16.html

Registracija ---> NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services

Registracija ---> http://www.palmbux.com/register.php?r=plavusaSB

Sve informacije, upustva i isplate možete da vidite na :

Make Money Online, Internet Zarada Provjereno
 
Natrag
Top