Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
Svi novi sajtovi su uglavnom prolazni, dobijes jednu isplatu i :hi:
Jedino NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services traje vec godinama i uredno isplacuje.
Bas tako.

Uskoro cu postaviti objasnjenje kako sa Neobux-om uz odredjena ulaganja uvecati zaradu, ali moram prvo na sebi isprobati, da ne budem sutra kriv ako ne bude funkcionisalo. Licno imam 100% povjerenje u Neobux i nemam nimalo straha da ulozim na njega.
Do tada registrujte se i klikajte!

NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services


--------------------------------------------------------------------------

Usput, stigla je jos jedna isplata sa microworkers-a.
dokaz2.jpg


Registruj se

Microworkers - work & earn or offer a micro job
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Ja sam zatrazio drugu isplatu 27.4.2010.[SIZE=+1]
[/SIZE]
[SIZE=+1]znaci danas je 47. dan i nista, prvu isplatu sam dobio 11-ti dan.

Gagabux je definitivno postao scam, ali ne zato sto su oni tako htjeli nego zato sto su se precijenili, nemoguce je da oni imaju i po 20 reklama dnevno po 0,01$ a ostali maximum 4. Navukli su milione korisnika na vrat, da bi svakog pojedinacno isplatili moraju imati mnogo zaposlenih, jedan covjek ne moze ni izbrojati do milion a kamoli da svakog pojedinacno obradi.
[/SIZE] Da bi to tako funkcionisalo oni su do sad morali prerasti u kompaniju sa bar 50 zaposlenih.
Vjerovatno od nas vise niko nikad nece biti isplacen od gagabux-a, isplatice otprilike svakog hiljaditog cisto da se ostali imaju cemu nadati. Slicna prica kao i sa bux.to..

Zakljucak:
Zaboravite gagabux.
[SIZE=+1]
[/SIZE]
Slazem se sa tobom u vezi ovoga sto si napisao i jos nesto da dodam. Retko se preko noci desavaju krupne stvari i za svaki posao treba uloziti napora ,truda i vremena, konkretno u ovom primeru gagabux se razbacao na sve strane po 10+ linkova dnevno, minimalna isplata $2 i dosta drugih dobrih mogucnosti koje pruzaju su doveli do toga da skupe 1 000 000 + korisnika i da nemaju da isplate i da dobiju status SCAM PTC sajta.

Dok na drugu stranu PTC sajtovi koji marljivo i vredno rade godinama i opstaju zato sto su ponudili manje opcija ali zagarantovanu zaradu i isplatu kao i dokaze o isplatama, i tako dobili status kvalitetnog PTC sajta koji korisnicima uliva nadu, na takvim sajtovima se treba registrovati i uloziti vremena i truda jer ce se isplatiti. Jedan takav sajt je i Neobux koji je vec par godina u PTC industriji

Registracija ...::NeoBux: The Innovation in Paid-to-Click Services::...
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
325
A zarada preko interneta je postala sticky tema na forumu.
A sto se tice onog shbux-a ono je scam najgori fora kao na prodaju sad doso novi admin i nema vise $$$$ cekam isplatu 10 dana i nista od toga i ne nadam se za sad samo Sharecash-Make money uploading files!
I do 700$ za 1000 download-a sharecash
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Dobila sam petu isplatu sa Dungeons & Treasures-a

Moja zarada po avanturama (jedna avantura je jedan kalendarski mesec):
history.jpg


Moja ulaganja i isplate:
investmentsandpayments.jpg


Dokazi isplata (AlertPay)
proofofpayments.jpg


Registracija
Kod:
http://dungeons-treasures.com/inscription.php?c=1&p=375

Nakon registracije procitati First Step i F.A.Q. da bi znali kako se igra. Ako zatreba jos neka pomoc mozete mi se obratiti porukom ovde ili na sajtu igrice.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
I Zendbux je postao SCAM. Oni koji su radili s njim mogu slobodno da ga izbrisu, nikad nece dobiti isplatu.

Za sada jedino Neobux funkcionise tj. isplacuje od svih PTC sajtova.

Registruj se
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
Na Palmbux-u imam dovoljno za isplatu, ali vise ne isplacuju na Alertpay (nema vise te opcije) a Paypal adresu nisam ni stavio kad sam se registrovao.. Slao sam ticket, ne odgovaraju danima, ima li neko ideju sta da radim??
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Na Palmbux-u imam dovoljno za isplatu, ali vise ne isplacuju na Alertpay (nema vise te opcije) a Paypal adresu nisam ni stavio kad sam se registrovao.. Slao sam ticket, ne odgovaraju danima, ima li neko ideju sta da radim??


Ja sam dobio odgovor, u fazi su promjene ap mail-a i verifikacije istoga.
Biće sve ponovo u funkciji za 7-10 dana, a pay pal do tada radi uredno.
 
Natrag
Top