Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Premke imam bas taj problem sa Detected country. Medjutim imam instaliran windows 7 i najnovije updejtove za njega. Takodje sam probao i mozilu, google chrome, ie8 i operu i nigde ne radi.

Sve u svemu hvala na predlozima.:yea::yea:
Zaboravih u prethodnom postu da napisem druga dva predloga za korisnike viste & win7-mice a to su:

1.Preinstalirajte sistem pa probajte sa registracijom na Shbux-u

2.Registrujte se na Shbux preko tudjeg neta (npr u internet klubu/kafeu)

Zaista bih bio zahvalan da se registrujete preko mene a takodje cu nagradjivati najaktivnije referale, pa registrujte se:

Shbux.com - Click. View. Earn money.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
A zasto ne kazete ljudima da od juce SHBux ima limite za isplatu?

Standard $5
Master_Premium $10
Ultra_Novice $15
Ultra_Expert $20

Jos jedan od dokaza da je SHBux prolazna prevara, tipican primjer nekorektnog poslovanja, uzmu vam pare za upgrade pa stave limite.
Iskreno zalim one koji su nasjeli na ove trikove.
 
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
A zasto ne kazete ljudima da od juce SHBux ima limite za isplatu?

Standard $5
Master_Premium $10
Ultra_Novice $15
Ultra_Expert $20

Jos jedan od dokaza da je SHBux prolazna prevara, tipican primjer nekorektnog poslovanja, uzmu vam pare za upgrade pa stave limite.
Iskreno zalim one koji su nasjeli na ove trikove.


LIMIT ZA POJEDINAČNU ISPLATU,tj. u jednoj isplati možete zatražiti max toliko zavisno koji ste upgrade.To ne predstavlja nikakav problem kada smo već ustanovili da treba isplaćivati kada je minimum dostignut a ne maksimum. :p
Super, ako već žališ, zaobiđi nas, niko nije potrebno tvoje sažaljenje.Imamo svi svoje glave da mislimo o onome što radimo.

Svi koji ste zainteresovani, registrujte se na SHBUX :)

Registracija --> Shbux.com - Click. View. Earn money.

Sve informacije o internet zaradi na :

Make Money Online, Internet Zarada Provjereno
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
Trebas biti najaktivniji referal da bi dobio nagradu:D A i ta nagrada je neka sica verovatno, jer ako nisi primetio ovde svi reklamiraju svoje linkove :)
 
Učlanjen(a)
06.11.2009
Poruka
268
Juce sam dobila jos jednu isplatu sa Bux-Matrix-a.

Vise o sajtu mozete procitati ovde - Make money online: Paid to Click - Bux-Matrix

Dokaz o isplatama:

captureqf.jpg


buxmatrix.jpg


Ko zeli da se registruje evo linka:
Kod:
http://bux-matrix.com/register.php?r=slaughtergirl
 
Natrag
Top