Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
12.05.2010
Poruka
5
Za iznos koji spominjes nema smisla.
Ja inace ne radim nista u vezi PPC.
Ovo sto ja radim je promocija digitalnih produkata sa click banke.:dntknw:
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Ivbux je upravo dobio reformu tako da ima 10+ adsa dnevno (pre je bilo 3+) placaju po $0.005 za svaki (pre $0.015)

Kada se sve sabere i oduzme mala je razlika, npr: danas sam imao 14 adsova x $0.005 = $0.07 a pre neki dan 4 x $0.015 = $0.06

Registracija: Ivbux - The Answer of Ptc
 
Učlanjen(a)
15.04.2010
Poruka
341
Ni kunta kinte nije radio za tako male pare ko vas dvojica...
 

Prilozi

  • roots-vol-i-dvdcover.jpg
    roots-vol-i-dvdcover.jpg
    57,1 KB · Pregleda: 59
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
17
Član
Učlanjen(a)
15.10.2009
Poruka
214
Evo posle pricitane ove teme, resio sam da isprobam ovo. Koliko sam razimeo nista ne gubim sem 15 min dnevno. Uclanio sam se na neke sajtove. Evo linkova ako neko hoce da mi bude referal:

http://www.neobux.com/?r=marekk

Register Free - are we not all a bit gaga about making money?

Register » PalmBux - Fall in Love with PalmBux


Takodje imam problema sa registracijom na shbux. Popunim sve, kliknem na register i nista se ne desava.

Za početak probaj koristiti drugi browser.
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
Mozda te je registrovalo i ako se nista ne desava.
Probaj da se ulogujes, u krajnjem slucaju idi na zaboravljen password, pa ako ti posalje na mail novi pass znachi da te je reg.
U suprotnom ako koristis Internet Explorer ja ti preporucujem da predjes na Firefox.
Ako ti Firefox pravi problem, onda to moze biti i do addon -a raznih.
Na primer NoScript addon ume da blokira captcha code -ove i ostala sranja.
Probaj drugim browserom da se registrujes na Shbux.com - Click. View. Earn money.
I onda se vrati na browser koji koristis i samo probaj da se ulogujes.
Inache ShBux ultra_expert upgrade od 10$ vazi do nocas do 00:00h a meni Gaga i ako sam Silver Member jos nije prebacila pare tako da cu izgleda ostati bez ultra_expert pack -a na ShBux -u :(
Ko zeli da se reg. preko mene na ShBux evo linka:
Shbux.com - Click. View. Earn money.
I hvala unapred ako se reg. preko mene posto nemam ni jednog direct ref. :)


Shbux.com - Click. View. Earn money. :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Takodje imam problema sa registracijom na shbux. Popunim sve, kliknem na register i nista se ne desava.

Ako nista od gore navedenih saveta nije pomoglo mozda imas slican problem koji sam ja imao a to je da pod:
Detected country (imas ovde pravougaonik)
ako imas pravougaonik onda si naleteo na isti problem kao sto sam i ja.

Zbog cega se to desava? Verujem da se meni to desilo zbog par virusa koje sam pokupio sa neta i da zbog toga script (na sajtu) nije mogao da detektuje funkciju contry (drzava)

Kako to da resim? Hteo sam da preinstaliram sistem po preporuci kolega sa foruma, ali pre toga sam posetio http://www.update.microsoft.com preko IE8 i video da ima update winXP sp 3 aktivirao sam update i posle uspesne instalacije upalio sam komp, otisao na net da se registrujem na Shbux i Whoaa!
Detected country (nema pravougaonika, sve lepo radi)
Ko bi hteo da mi se zahvali neka se registruje preko mene na Shbux

Shbux.com - Click. View. Earn money.
 
Član
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruka
17
Premke imam bas taj problem sa Detected country. Medjutim imam instaliran windows 7 i najnovije updejtove za njega. Takodje sam probao i mozilu, google chrome, ie8 i operu i nigde ne radi.

Sve u svemu hvala na predlozima.:yea::yea:
 
Natrag
Top