Zarada preko interneta

Član
Učlanjen(a)
09.08.2009
Poruka
5
Internet zarada (PROVJERENO) sa dokazima

Pojam Internet zarade za vecinu znaci, nešto nemoguce i neprovjereno. Sada cu vam pokazati licno provjeren nacina zarade na internetu.Ovo vam pišem iz licnog iskustva.
Dosta stvari sam provjerio, pratio tražio i više puta bio zakinut za isplatu.
Radio sam dosta stvari, i evo izdvajam samo onaj od kojih sam placen.

GagaBux- Zarada kliktanjem. Dosta je stranica na ovaj fazon, ali samo retke placaju redovno i uredno.
Po mom mišljenju i iskustvu ovo je do sada najbolja PTC stranica.Dnevno na njoj provedem max 5 min. Minimalna isplata je 2 $ ( za one nepoverljive, brzo ce te dostici minimum, pa zatražite isplatu i uverite se.)Samo sa nje sam zaradio novca a ja cu vam pokazati da nije laž kao neki drugi sajtovi.

Evo jedna slika kada sam zaradio svoja prva 2$
http://i47.tinypic.com/2928j0j.jpg

I zamolio bi vas ako mozete da se registrujete preko mene

Register Free - are we not all a bit gaga about making money?


Ovu su licno provjereni nacini zarade, ili bolje receno, dopune vašeg budžeta mjesecnog. Ne možete se obogatiti, samo zaraditi dodatni džeparac ili u najboljem slucaju još jednu mjesecnu platu, sve je do vas, i koliko imate želje i volje da budete redovni.
E sada ce se neki pitati, kako da podignemo novac??? Jednostavno.
Otvorite si nalog na Alert Pay
https://www.alertpay.com/
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
BuX.ee: You Will Succeed With Us! boss
:evil::evil::evil:
Zarada zagarntovana; provereno 100%
Sajt mi se bas svidja evo malopre sam se registrovao i video da ima dosta dobrih stvari tipa:
  • 10+ linkova dnevno po 20 sec cekanja
  • $0.01 po kliku za Standard, $0,02 za Gold i $0,03 za Investor
  • beskonacno direct i rent referala kao i da su im referali jeftini za kupovinu
  • cene referala: Standard $0.45, Gold $0.35, Investor $0.20

Sad sto se tice isplata to neznam registrujte se pa da proverimo!

Registracija --> BuX.ee: You Will Succeed With Us!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
pozdrav, ok ... postavi nam slike da vidimo kao ide sa isplatama... napisi nesto malo o sajtu od kad rade, koliko je min. za isplatu, koliko se ceka, sta im mana... ?

Ja sam par stvari vezano za bux.ee postavio u prethodnom postu ali sam se malo razocarao kada sam detaljnije pogledao njihov FAQ?

Evo u sta:
We making payouts to every member who making investment to bux.ee. You will receive your payment 30 day's after your first direct deposit.
Direct deposit is, when you transfer money using your payment processor (from AlertPay, Liberty Reserve or LiqPay) to your bux.ee account (to referral, advertising balance or upgrade your account).

Minimum cash out amount is $1.00 and maximum is $30 for standard members. Standard members can cash out 150% of their investments.
Ili na srpskom:
Placaju samo onima koji su prvo ulozili kod njih, a posle isplata ide sve dok se ne dostigne 150% ulozenog, primer:
ulozite $10 i posle imate mogucnos da isplatite npr: $1.5 ili $4,4 sve dok ne dostignete ukupno 150% ulozenog sto je u ovde 150% od $10.00 = $15.00.
da bi ste ponovo mogli da podignete cash treba ponovo da ulozite

Ovo je jedna opcija koju nudi BuX.ee u odnosu na druge sajtove:
We understand that everyone have no money to invest. So we have alternative method for you...
If you really have no money, then we recommend to you try selling some ad packs by yourself. When you have collected some cash on your main balance, then you can use this feature.
How?:
You need only $10.00 collected money on your main balance to buy 1000 click ad pack from bux.ee. Then you can sell it forward. You can choose your own price for your ad pack. Go to "my account" and left side on menu you find "sell ads". Click on it, you find introductions there. If some member buy your ad pack, then you can withdraw this money instantly (paid out usually within 48h)! So, even members who have no money to invest or buy something on our site, can cašout.

Registracija -->BuX.ee: You Will Succeed With Us!

Dodato posle 2 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Ovo je jos jedna opcija koju nudi BuX.ee u odnosu na druge sajtove:
What is "Your Investments" place?
It's HYIP ( High-yield investment program )
You can invest your money for fixed time.
We have 4 terms for our system.
Term 1. 1.1% daily for 30 days + Invested money
Term 2. 1.5% daily for 60 days + Invested money
Term 3. 1.6% daily for 90 days + Invested money
Term 4. 1.8% daily for 180 days + Invested money

After your Contract expire you can choose "Cašout" or "Reinvest" your earned money.
All cašouts will be made manual ( can take up to 20 business days ).
Example: You invest $100.00 for 60 days ( per day ~1.5% ). You will get after 60 day ~$90.00 interest + your invested $100.00.

Objasnjenje:
Ovo radi na principu stedionica, ulozite novac, oni taj novac koriste x dana i posle kada prodje taj period vi zatrazite nazad ulozeni novac + y% kamate na ulozeni novac ili reinvestirate

Takodje za sada na Bux.ee imate igricu Lucky number, nesto o njoj:
How it Works?
The game rule is very simple. Just click "Am I Lucky Today?", and you'll get paid up to 200% of your spend based on your lucky number calculation. This is the formula we use:
X = (Sum of last 2 lucky number +
Sum of second value of spend time) % 10
for example, after the draw your Lucky number is 165593483 and your recorded spend time is 21:10:34. Then:
X =(8+3+3+4)%10 = 18%10 = 8
Your payback is depend on this X result. You can see the payback % on the right table. For the 8 value above, you'll get 200% of your spend!

Objasnjenje: Ova igrica je na principu lutrije ali koristi njihovu formulu izabiranja nagrade
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
32
Jarane zavidim ti, ti si bogat covjek.. Samo pazi u koju banku ulazes pare posto je recesija, mogao bi ne daj boze ostati bez love.. Znaci biraj samo sigurne banke, ili mozda je najsigurnije da ih drzis ispod jastuka.. Ne znam sta da ti kazem, znam da ti nije lako..

:)
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
34
Juce sam dobila jos jednu isplatu sa Bux-Matrix-a.
Da, Da :) Bux-Matrix isplacuje uredno i brzo. Meni je prva isplata stigla za manje od 24H i to sto sam tek kasnije popodne pogledao mail. Bas brzo isplacuju.

:)
84148219.jpg


@nenad boss Reg. sam se, pa cemo videti kakav je. :) Pozz
Register Free - are we not all a bit gaga about making money?
Shbux.com - Click. View. Earn money.
Bux-Matrix.com

Zaradite Novac OnLine!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
29
Buxcent

Evo pronasao sam jos jedan PTC sajt koji je od skoro poceo sa radom a to je BUXCENT

Neke informacije o sajtu:
  • $0,01 (1 cent) po kliku
  • 5+ klikova dnevno
  • minimalna isplata $1 (jedan dolar)
  • instantna isplata
  • samo AlertPay podrzan
  • za prvih 1000 korisnika upgrade $1 (jedan dolar)
    Premium Membership is $ 1.00 for a 1 year membership.
Za sada nema dokaza o isplati a i na sajtu pise:

Registrujte se preko mene, kako bi smo videli da li placaju ili je ovo jos jedan SCAM! PTC sajt

Registracija ...:::- Get Payed By Alertpay!!:::....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2010
Poruka
119
svi hvale gagabux, izgleda samo ja nisam dobio isplatu




Your Cashout Request is in the queue $2.02 (04/26/2010).

danas je 03.06.2010


to je cekanje od nekih 36dana .

pisao contactu zasto nisam jos uvek dobio odgovora nigde nema , tako da za mene je gagabux scam, jer svaki PTC placa na pocetku , posle samo uzima od ulaganja i sponzora i zatvara sajt. tako da ta PTC industija svakako nije ni idealno ni sigurno resenje , a pre svega je dosadno da nema dosadnijeg . bolja je varijanta upload fajlova koji je sigurnije od ovoga
 
Natrag
Top