zar žena traži previše.....

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Ne sećam se da sam pričao sa tobom Pope .... Hvala Bogu, za sada mi nisi potreban .... Kada dođe sudnji čas, razmisliću da li ću baš tebe da zovem. A sad, oladi malo i ne javljaj se nepozvan ....

maslo bi mogao poraditi na svom umišljenom mozgiću,samo sam ti hteo pokazati da sam muško i da nepripadam tvom krugu istomišljernika kojima je "gos.ONAN" najveći prijatelj.Samo se skrivaj iza zida portala ali nevređaj dame kojima nisi niti do pete.
Osobno nepoznnam tu damu ali je nebitno koja je nego ono šta si ti rekao njoj.
Umišljena veličino kad nemaš pojma skim govoriš malo se raspitaj.Probaj se neskrivati iza zida i izađi na ulicu,možda te neko i vidi.
Povedi i svoje istomišljenike,možda udruženi i nešta i vredite !!!
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
maslo bi mogao poraditi na svom umišljenom mozgiću,samo sam ti hteo pokazati da sam muško i da nepripadam tvom krugu istomišljernika kojima je "gos.ONAN" najveći prijatelj.

Tu temu nisam ja postavio, a ako si je pregledao video si da nisam jedini sa takvim mišljenjem .... Umišljena veličina mogu da budem s pravom jer to što sam ja do sada preživeo, ti ni pola toga nećeš pa makar živeo još toliko. I ovu priču će posvedočiti svi koji me znaju i koji su u kontaktu samnom. I treća stvar, s tobom nisam ni razgovarao a ti si mene u tri posta uvredio. Ja tvoju damu nisam uvredio ničime a ti moju jesi u svakom postu u kome si mi se obratio.

I ko si ti toliko bitan da se ja moram o tebi raspitivati? Eto šta ti radiš, prvo meni kažeš da sam umišljena veličina a onda sebe kuješ u nebesa. Ti fazoni kod mene ne pale. Lepo sam ti rekao da oladiš malo, reći ću još ovog puta i više neću .... Lepo si rekao malopre, nismo svi machomen-i, ti definitivno .....
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Tu temu nisam ja postavio, a ako si je pregledao video si da nisam jedini sa takvim mišljenjem .... Umišljena veličina mogu da budem s pravom jer to što sam ja do sada preživeo, ti ni pola toga nećeš pa makar živeo još toliko. I ovu priču će posvedočiti svi koji me znaju i koji su u kontaktu samnom. I treća stvar, s tobom nisam ni razgovarao a ti si mene u tri posta uvredio. Ja tvoju damu nisam uvredio ničime a ti moju jesi u svakom postu u kome si mi se obratio.

I ko si ti toliko bitan da se ja moram o tebi raspitivati? Eto šta ti radiš, prvo meni kažeš da sam umišljena veličina a onda sebe kuješ u nebesa. Ti fazoni kod mene ne pale. Lepo sam ti rekao da oladiš malo, reći ću još ovog puta i više neću .... Lepo si rekao malopre, nismo svi machomen-i, ti definitivno .....

Temu sam postavio ja i ti sa svojim istomišljenicima pište šta hoćete ali meni si napisao da nisam muško pa posle pop.
Neveđaj popove časne ljude poređujući ih samom najvećim grešnokom kojeg si sreo.
Nadalje menjaj vokabullar u obraćanju ženama a gosp. nije nikakva moja jer ju znam koliko i tebe.
Za mišljenje o tvojoj veličini neću pitati nikoga jer i sam vidim kolioka je.
Koliko si prošao nezanima me samo i tu grešiš mnogo.
Tolioko o tome,piši šta te volja samo malo respekta prema ostalima jer možda ima i onih koji ti po godinama mogu biti roditelji,samo toliko.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Temu sam postavio ja i ti sa svojim istomišljenicima pište šta hoćete ali meni si napisao da nisam muško pa posle pop.
Neveđaj popove časne ljude poređujući ih samom najvećim grešnokom kojeg si sreo.
Nadalje menjaj vokabullar u obraćanju ženama a gosp. nije nikakva moja jer ju znam koliko i tebe.
Za mišljenje o tvojoj veličini neću pitati nikoga jer i sam vidim kolioka je.
Koliko si prošao nezanima me samo i tu grešiš mnogo.
Tolioko o tome,piši šta te volja samo malo respekta prema ostalima jer možda ima i onih koji ti po godinama mogu biti roditelji,samo toliko.

Vidi burazeru, takav kakav sam svojoj ljubavi odgovaram u svakom smislu te reči. Šta drugi o meni misle, iskreno briga me .... A što se vokabulara tiče, ne verujem da se tvoj nešto mnogo deklariše kao uzor. To da možeš otac da mi budeš teško je, jer ne verujem da baš imaš 80 godina, mada kad pogledam gramatiku po tvojim postovima, nije isključeno da grešim.

Za mene je ova rasprava završena i passe, stavljam tačku a ti nastavi sebe da veličaš jer očigledno nema dame koja bi to uradila umesto tebe. Pozdrav!
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Vidi burazeru, takav kakav sam svojoj ljubavi odgovaram u svakom smislu te reči. Šta drugi o meni misle, iskreno briga me .... A što se vokabulara tiče, ne verujem da se tvoj nešto mnogo deklariše kao uzor. To da možeš otac da mi budeš teško je, jer ne verujem da baš imaš 80 godina, mada kad pogledam gramatiku po tvojim postovima, nije isključeno da grešim.

Za mene je ova rasprava završena i passe, stavljam tačku a ti nastavi sebe da veličaš jer očigledno nema dame koja bi to uradila umesto tebe. Pozdrav!

Biti umišljena veličina nije tvoj izum nego si loša kopija.
Gledaj i uživaj,po tvom sam pisanju mislio da si pubertetlija.
Samo pripazi na svoj vokabular i nikadfa više ti neću napisati niti jednu reč.
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
@zjovan29
Neveđaj popove časne ljude poređujući ih samom najvećim grešnokom kojeg si sreo.
Pomenuo si neke popove... Jesu li to ove Nindže što naplaćuju svoje "skillove" tamo ispred onih postera njihovih..?

Au! Pa ja sam izvređao časnog biznis čoveka. Hoću li goreti u paklu ili ću biti zamrznut na nekoj apsolutnoj nuli?
KOje od ta 2?

Jel' led ili ognjište? Šta me čeka?
Prosvetli i mene, molim te.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2009
Poruka
856
Zar mora ovo da prelazi granice ?
Pravila ponasanja za sve na forumu, treba da su ista, i nevidim razloga da se prozivamo na licnoj osnovi, ovo pocinje da zavredjuje Prijavu i verovatno zatvaranje teme, mada bih predlozio da ostane, da jos ko doda svoje vidjenje iskljucivo na polaznu temu .
Kolege, bilo bi barem kulturno smanjiti tenzije, ili je to nesto isuvise tesko , neverujem.
Poz
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Zar mora ovo da prelazi granice ?
Pravila ponasanja za sve na forumu, treba da su ista, i nevidim razloga da se prozivamo na licnoj osnovi, ovo pocinje da zavredjuje Prijavu i verovatno zatvaranje teme, mada bih predlozio da ostane, da jos ko doda svoje vidjenje iskljucivo na polaznu temu .
Kolege, bilo bi barem kulturno smanjiti tenzije, ili je to nesto isuvise tesko , neverujem.
Poz

U pravu si oprosti mi molim te.
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Molila bih vas da se vratite na temu i da izbegavate pominjanje uze i sire familije, a uz tu opciju da izbacite medjusobno vredjanje. OVo mozete smatrati kao javnu opomenu.
 
Natrag
Top