zar žena traži previše.....

Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
zar žena traži previše.....

Kada ona bijesno ode od tebe - PRATI JE
Kada te gleda u usta - POLJUBI JE
Kada te gurne ili udari - ZAGRLI JE I NE PUŠTAJ JE
Kada počne da te psuje - POLJUBI JE I RECI JOJ DA JE VOLIŠ
Kada je tiha - PITAJ JE ŠTA SE DEŠAVA
Kada te ignoriše - POKLONI JOJ SVU SVOJU PAŽNJU
Kada te povuče - POVUCI I TI NJU
Kada je vidiš potpuno nesređenu, u najgorem izdanju - RECI JOJ DA JE PRELIJEPA
Kada je vidiš kako plače - ZAGRLI JE I NE PRIČAJ NIŠTA
Kada je vidiš kako hoda - ZAGRLI JE IZNENADA OTPOZADI
Kada je uplašena - BRANI JE
Kada nasloni njenu glavu na tvoje rame - PODIGNI JOJ GLAVU GORE I POLJUBI JE
Kada ti ukrade tvoj omiljeni kačket - DAJ JOJ DA GA ZADRŽI
Kada te zeza - ZEZAJ I TI NJU I NATJERAJ JE DA SE NASMIJE
Kada ti ne odgovara duže vrijeme - RECI JOJ DA JE SVE OK
Kada te gleda sa sumnjom - DRŽI SE ISTINE
Kada ti kaže da joj se sviđas - ONA HOĆE DA TE ZBUNI
Kada te uhvati za ruku - IGRAJ SE NJENIM PRSTIMA
Kada te slučajno gurne - GURNI I TI NJU
Kada ti kaže tajnu - NIKOME NI RIJEČ
Kada te gleda u oč i -NE SKREĆI POGLED DOK ONA TO NE UČINI
Kada ti kaže da joj nedostaješ - ONA OSJEĆA BOL
Kada joj polomiš srce - BOL NIKADA NE NESTANE
Kada kaže da je gotovo - ONA I DALJE ŽELI DA BUDEŠ NJEN
Kada pročita ovo - JAKO ŽELI DA I TI PROČITAŠ
Kada je ljuta - ZAGRLI JE I NE PUŠTAJ JE.
Kada joj je dosadno i kada je tužna - IZAĐI SA NJOM
Ostani na telefonu sa njom iako ništa ne pričate.
Nikad joj ne daj da njena riječ bude poslednja.
Nikad je ne zovi ribom, lijepa ili slatka je mnogo bolje.
Reci joj da je voliš više nego ona tebe.
Svađaj se sa njom kako je ona najbolja djevojka na svijetu.
Kada kaže kako je sve ok - reci joj da joj ne vjeruješ i pričaj sa njom
Zovi je u 00:00 na njen rođendan, da joj kažeš da je voliš.
Ostani budan sa njom cijelo veče kada je bolesna.
Gledaj njen omiljeni film ili seriju sa njom iako misliš da je glupa.
Daj joj da nosi tvoju garderobu.
DAJ JOJ DO ZNANJA DA TI JE NAJVAŽNIJA.
POLJUBI JE NA KIŠI.



* * *
Nauči odživjeti svoj život umjesto da on tebe živi ..

* * *
Život se ne mjeri brojem udisaja koje napravimo,nego momentima koji nam oduzmu dah.

* * *
Kad' ti život da stotinu razloga za plakanje,ti pokaži životu da imaš hiljadu razloga za smijeh.
* * *
izvor:dnevniavaz

 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Ne mogu da verujem da ovo napisao muskarac. Ipak to sto je napisano treba i da se uradi. Maa, da ovo ipak nije pisala zena ( mislim kao upustvo za vas muskarce). Proveri ko je autor ovih reci.

I da ogromna vecina vas ce ipak reci - pa previse!
 
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Za vašu informaciju pisao je muškarac koji verovatno negleda sebe u ogledalo i misli kako je mačo je je muško nego zna šta je vredo i kao se ponašati prema vredostima.
To je ono šta ja smatram mačomenom a ne nešta šta ... i tu ću stati jer verujem da razumete na šta sam mislio.
Veliki pozdrav draga nadam se gospođice.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Možda ću odgovoriti na ovu temu kada jednom neko bude postavio temu Da li muškarac traži previše? jer u zadnje vreme stalno nailazim na tekstove i članke tipa: šta ženama odgovara, kako se postaviti prema ženi, kakav treba biti da osvojiš ženu, šta ženama smeta, na kakve muškarce žene padaju .... itd, itd, itd ...

Nameće se pitanje šta je sa muškarcima? Gde smo mi u svemu tome? Ne želim da skrećem sa teme ni na jedan način, ali malo me je smušilo to pitanje .... Zar se sve na ovom svetu vrti oko žena? Zar mi, muškarci, nismo čak ni vredni pomena?

I da, sa ovim postom:
Ne mogu da verujem da ovo napisao muskarac. Ipak to sto je napisano treba i da se uradi. Maa, da ovo ipak nije pisala zena ( mislim kao upustvo za vas muskarce). Proveri ko je autor ovih reci. I da ogromna vecina vas ce ipak reci - pa previse!
uopste se ne slazem. Nije bitno ko je pisao, svejedno je i ne igra ulogu. Slažem se sa drugim delom posta, jer jeste previše ali ne u tom smislu već u onom koji sam ranije napomenuo.
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Vi muskarci ste vredni bili pomena oduvek, samo jos uvek vam smeta ravnopravna zena! Zao mi je muskarci al zene dolaze da stanu pored vas, ili na crtu. Dok ti mirno sedis za svojim kompjuterom, i samo pises, neka zena negde pravi palacinke i u medjuvremenu ovde pise ( zamisli samo kako to izgleda, ako nista drugo dobro je za liniju), okupace dete, staviti ga da spava, i sve u medjuvremenu gledati sta se ovde desava, i opet u medjuvremenu cak i pise. Ko je cega onda vredan.
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Vi muskarci ste vredni bili pomena oduvek, samo jos uvek vam smeta ravnopravna zena! Zao mi je muskarci al zene dolaze da stanu pored vas, ili na crtu. Dok ti mirno sedis za svojim kompjuterom, i samo pises, neka zena negde pravi palacinke i u medjuvremenu ovde pise ( zamisli samo kako to izgleda, ako nista drugo dobro je za liniju), okupace dete, staviti ga da spava, i sve u medjuvremenu gledati sta se ovde desava, i opet u medjuvremenu cak i pise. Ko je cega onda vredan.

Ne znam za druge ali znam za sebe .... Dok samo sedim za računarom i kucam post, .... takođe u rukama držim bass gitaru i smišljam novi rif za pesmu koju pravim u medjuvremenu dok listam strane ovog foruma, dok se na drugom broseru skida film za moju voljenu a na trecem skidam diskografiju prijateljevog omiljenog benda.

Nikada nisam puštao poslove da se gomilaju, radim onoliko poslova koliko mogu da stignem da odradim. Ako za jedan dan mogu da uradim 100 posla, onda nikada neću uraditi samo 99.

I pored svega ovoga .... I dalje ostaje moje pitanje - šta je sa muškarcima???
 
Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Da razjasnimo najpre jednu stvar.O devojkama i momcima i zenama i muskarcima. Razlika postoji. U naslovu ipak stoji opis zena.I sve je to lepo sto tebe kao momka zanima. Ne verujem da bi kao muskarac, jos bolje otac, mogao da radis sve ono od gore tvog navedenog. Lepo je i to sto radis za svoju dragu. Ipak uzivaj u svojoj mladosti ,a ono posle kad dodje - javi se!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.10.2009
Poruka
1.849
Ne znam za druge ali znam za sebe .... Dok samo sedim za računarom i kucam post, .... takođe u rukama držim bass gitaru i smišljam novi rif za pesmu koju pravim u medjuvremenu dok listam strane ovog foruma, dok se na drugom broseru skida film za moju voljenu a na trecem skidam diskografiju prijateljevog omiljenog benda.

Nikada nisam puštao poslove da se gomilaju, radim onoliko poslova koliko mogu da stignem da odradim. Ako za jedan dan mogu da uradim 100 posla, onda nikada neću uraditi samo 99.

I pored svega ovoga .... I dalje ostaje moje pitanje - šta je sa muškarcima???

Samo tvoje pitanje je odgovor-nije nam dosta šta se samo nas piota baš svugde nego bi povrh toga hteli šta još ???.
Mukarac dade ženi emancipaciju šta misliš iz kojeg razloga ?
Koliko je to muškarac sebi olakšao život iz razloga emancipacije ?
Koliko je ta emancipacija stvarnost i koliko je mi poštujemo ?
Možda bi još trebalo da im damo da se one udvaraju nama-možda je i to deo emancipacije ?
Sorry još uvek mislim da je žena samo žena i da pravomuško treba malo poraditi na svom imidžu.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Ja otkad sam stigla na forum nijedan tekst mi se nije svidio kao ovaj...mislim da je svaka prica suvisna i da svaki muskarac treba da "upije" bar pola od ovog...
E onda se tek pitajte sta sa muskarcima kada odradite bar polovinu ovoga:)
 
Član
Učlanjen(a)
27.03.2009
Poruka
530
A šta kažete na ovu verziju?

Kada ona bijesno ode od tebe - Pusti to nek' ide, vratiće se samo, provocira te.
Kada te gleda u usta - Verovatno se zamislila, ne treba ošamariti da prođe, sama će se povratiti.
Kada te gurne ili udari - Pitaj je "koji ti je bre, 'si normalna!?"
Kada počne da te psuje - Reci joj kako su psovke odraz niske inteligencije.
Kada je tiha - Znači da je nešto zasrala ponovo.
Kada te ignoriše - Ma, ima drugog...
Kada te povuče - Ne reaguj ako nije mnogo jako to učinila.. samo je pogledaj blago zainteresovano.
Kada je vidiš potpuno nesređenu, u najgorem izdanju - Kreni joj zvocati kako bi mogla da obrati pažnju na neke lične i vidljive detalje.
Kada je vidiš kako plače - Probaj da je zagolicaš.
Kada je vidiš kako hoda - To znači da se tripuje kako je poznati model.
Kada je uplašena - Pitaj je zašto je uplašena.
Kada nasloni njenu glavu na tvoje rame - Proveri da nije prehlađena, za svaki slučaj.
Kada ti ukrade tvoj omiljeni kačket - Reci joj da nisi prao kosu 2 nedelje.
Kada te zeza - E onda sledeću kafu skuvaj samo sebi.
Kada ti ne odgovara duže vrijeme - Igra se sa tobom, ma ima ih bre koliko hoćeš, šta se sekiraš? :D
Kada te gleda sa sumnjom - Ne priznaji, šta god da je u pitanju!
Kada ti kaže da joj se sviđas - Klasično 'prženje'.
Kada te uhvati za ruku - Opet joj očajnički trebaš...
Kada te slučajno gurne - Nikad nije slučajno, ne zaboravi!
Kada ti kaže tajnu - Ne, ti nisi jedini koji to zna, ni to ne zaboravi.
Kada te gleda u oči - Svaka žena je pomalo veštica... nikako ne zaboraviti!
Kada ti kaže da joj nedostaješ - Laže! :p
Kada joj polomiš srce - Ne sekiraj se puno. Izvini se jednom, dosta je. Jake su one, za samo nedelju dana, biće kao nova.
Kada kaže da je gotovo - Zahvali joj se i otiđi sa drugarima na pivce. Odavno se nisi napio pošteno, priznaj.
Kada pročita ovo - .... (možda i bude gusto)
Kada je ljuta - Samo ona zna što. Najbolje je ne mešati se.
Kada joj je dosadno i kada je tužna - Predloži joj da opere sudove. Em će imati zanimaciju, em će imati čiste ruke što će dovesti do boljeg raspoloženja.
Ostani na telefonu sa njom iako ništa ne pričate. (Samo ako je ona okrenula broj)
Nikad joj ne daj da njena riječ bude poslednja. (Osim ako razmišljaš o onoj drugoj, to je već ok.)
Nikad je ne zovi ribom, lijepa ili slatka je mnogo bolje. (Ako je bila dobra, da.)
Reci joj da je voliš više nego ona tebe. (Ponekad nije loše izvežbati ovo pred ogledalom, sigurnosti radi.)
Svađaj se sa njom kako je ona najbolja djevojka na svijetu. (Sve što radiš, radi umereno, tako i ovo. Bez preterivanja.)
Kada kaže kako je sve ok - reci joj da joj ne vjeruješ i pričaj sa njom (Dabome. Svet motora i četvorotočkaša zna biti dobra tema za diskusiju, uvek! Pa ko ne bi voleo da mu Tatul porodica sklepa jedan unikat, a?)
Zovi je u 00:00 na njen rođendan, da joj kažeš da je voliš. (Ako ti i omane, vadi se na loš signal, itd.)
Ostani budan sa njom cijelo veče kada je bolesna. (Ispravno)
Gledaj njen omiljeni film ili seriju sa njom iako misliš da je glupa. (Ona ili serija?)
Daj joj da nosi tvoju garderobu. (Kućnu. Samo za po kući)
DAJ JOJ DO ZNANJA DA TI JE NAJVAŽNIJA. (Čini to konstantno.)
POLJUBI JE NA KIŠI. (Ako mnogo pada kiša nađi prvo neki zaklon, pa tek onda)
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top