zanimljivi klipovi kreacionistickih lupetanja :D

Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
jel mozes da mi nabrojis predpostavke u nauci koje su pale u vodu?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
naravno, zato naucnici stalno testiraju i novim dokazima jacaju svoje prepostavke i na kraju one prestaju da budu predpostavke
 
Član
Učlanjen(a)
19.07.2010
Poruka
132
Ili novim dokazima odbacuju svoje pretpostavke i prihvataju nove. Inače teorija ( pa makar ona bila i naučna ) je pokušaj objašnjenja neke pojave. Objašnjenje može biti uspešno ili neuspešno, više ili manje verovatno.

Inače slažem se, pojedini nazovi kreacionisti samo prave budale od sebe.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
naravno, zato naucnici stalno testiraju i novim dokazima jacaju svoje prepostavke i na kraju one prestaju da budu predpostavke
ne prestaju uvek zato sto nemogu da prestanu, npr nastanak sveta je jedna predpostavka i teorija veliki prasak i oni se usmeruju ka tome ali postoji i druga teorija nastanka a ona je da nije bilo nikakvog praska nego da se sve bilo mirno i iz toga nastalo sve, jedni se vode jednom teorijom a drugi drugom a mozda ni jedna ni druga nisu tacne, jednostavno za neke stvari nema relevantan dokaz i cinjenica nego samo teorija
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
dokazi za veliki prasak su konstantno sirenje svemira koje se ubrzava i sam eho velikog praska koji ne bi ni uhvatili da smo kasnije evoulirali, koji su dokazi za neku drugu teoriju?
 
Član
Učlanjen(a)
28.12.2010
Poruka
1.538
nisu to dokazi to su teorije, i to je teorija da se kosmos siri sve su to teorije, ako si upoznat sa naukom znao bi da je samo 1% kosmosa ispitan (znaci mi bukvalno ne znamo nista), ne mogu da se setim teorije da je svemir nastao mirnim putem ako te to interesuje mozes da nadjes na netu imas tih teorija i imas cak i emisije tih naucnika sto se bave tom teorijom, posto si ti ateista ti bi trebalo da znas da se nauka ne bavi postojanjem ili ne postojanjem boga, ona nema veze sa tim mesas zabe i babe sto bi rekli x) nauka se bavi nekim drugim stvarima a ne bogom
 
Član
Učlanjen(a)
30.09.2012
Poruka
1.589
haha nisam ja nikad rekao da se nauka bavi postojanjem boga, i nije teorija da se kosmos siri to je cinjenica
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Poslednja izmena:
Natrag
Top