Zahtevi za osnovnu skolu

Član
Učlanjen(a)
12.04.2010
Poruka
1
Molim vas treba mi hitno sastav za 6-ti razred na temu U učionici bez nastavnika.Sastav treba da saddrži dialog.
Hvala svima
HITNOOO
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2012
Poruka
1
"Sta mi to neda mira"

Svaki dan zivota ,svaki zrak meni se cini kao da nije lak.Nesto nesto postoji u tome sto moje srca kao da je u mraku kao da ga nesto cacka .Ruze mi nisu vise lepe ,trava mi vise nije zelena nesto tu postoji nesto pitanje sta. U plavo nebo pogledam i Boga zapitam Sta je to sto mi neda mira ,sta je to sto mi neda srecu ,sta je to sto mi neda da zivim kako hocu.Kada pocne kisa da pada ko da me neko prati i neki prolaznik u tamnom odelu pogled mi uzvrati,pitala bih drugaricu al ispala bih luda jer ona to nije videla .Ko mi se to smeje u mraku,u snu ? Volela bih znati .To u mom umu postoje dva coveka jedan u belom odelu drugi u crnom bore se dok jedan ne umre da li je to sto mi neda mira sto pobedi u crnom taj .Ne nije to sigurno to nije ozbiljno mislim toliko sta me to cacka.Da nije neka opasna macka u srce mi usla pa probada srecu neda ,otvorila pandorinu kutiju al ovaj put ni nada ostala nije.
Meni neda mira jedna lepa vila sto te muci tako da ti treba da se zapitas sta te muci a u stvari te nista ne muci.

Nije nesto al eto :lol:
 
Član
Učlanjen(a)
24.10.2012
Poruka
1
Ne izmerna ljubav ,ljubav bez koje se ne moze ,da li ste je iskusili nekad ? To je kao otrov prodire kroz telo ne mozes bez onog drugog da izdrzis ,pre bi umro nego proveo zivot bez njega ,tako se to isto desilo i Juliji iz romana Romeo i Julija onni su bili prvo veciti ne prijatelji ali onda desilo se to jedno u drugo su se zaljubili . Eto nesto kao pocetak (nzm bas dobro da pisem sastave ali ok je) xD
 
Član
Učlanjen(a)
29.10.2012
Poruka
1
U sredu imam pismeni iz srpskog jezika i treba mi sastav na temu:"Sta sanjam a sta mi se dogadja?" .. :)
 

235

Član
Učlanjen(a)
18.09.2012
Poruka
1
Jedno moje dobro delo.... Molim vas pomozite mi hitno mi treba sastav na ovu temu....ja sam 4 razred os.skole pomozite mi...hvalaaaaa
 
Učlanjen(a)
08.11.2012
Poruka
2
volela bih da mi pomognete tema je moja skola please...
sto pre
:thinking:[ATTENTION][NOTICE][/NOTICE][/ATTENTION]
 
Učlanjen(a)
08.11.2012
Poruka
1
Moze neko da pomogne sastav na temu "Mom voljenom gradu s' ljubavlju". Ili je tema glupa ili nemam inspiraciju. Hitno mi je.Unaprijed hvala.
 
Natrag
Top