Za Pravoslavce...

Učlanjen(a)
14.01.2018
Poruka
518
A zapovesti nisu formalne koje se spolja drže, već se one srcem izvršavaju!

Bog ti brate dobro dao!

Dobro si napisao.

I u tome je sva težina i sva lepota zajedništva sa Gospodom Bogom,
i svim Njegovim svetima.

Težina - jer je srce, duša (gr. noos) najteža sa menjanje, i zato
nam za to pokajanje (gr. matanoia) treba Duh Sveti, Koga na krštenju dobijamo.

Lepota - jer srce pokajano i oprano Duhom Svetim, pričešćeno Telom
i Krvlju Spasa našega, to srce može da voli i neprijatelje svoje! Te mu
oni postaju neprijatnim prijateljima!

brat Toma
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
I u tome je sva težina i sva lepota zajedništva sa Gospodom Bogom,
i svim Njegovim svetima.

To vidimo po Nemanjićima, Nikanoru, Njegošu, Nikolaju do 39. Danilu 1. Amfilohiju.

A učitelju i načelniku njihovom odreza jezik u grlu njegovom, koje ne ispovedaHrista, sina Božjeg. (Stefan Prvovenčani, Sabrana dela, Srpska književna zadruga, Beograd, 1999, strana 37).
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
To vidimo po Nemanjićima, Nikanoru, Njegošu, Nikolaju do 39. Danilu 1. Amfilohiju.

A učitelju i načelniku njihovom odreza jezik u grlu njegovom, koje ne ispovedaHrista, sina Božjeg. (Stefan Prvovenčani, Sabrana dela, Srpska književna zadruga, Beograd, 1999, strana 37).
Pa odreza mu kad je bio satanista!
bogumili su bili sekta koja je verovala da je satana (demijurg) stvorio svet!

Odricali su se Hrista jer nisu verovali da je Bog!

Sveto pricesce su takodje izvrtali kao i vi, jer su uzimali vodu umesto krvi Hristove vina!

Odatle se i vidi sva prevara koju vi promovisete! Vi pijete "sok" a Jehovini Svedoci ni nemaju euharistiju! To je dakle satanska prevara i 'magija izvrtanja'!
satana se vasim obredom ruga Hristu i njegovoj zrtvi!

A vi u vasim knjigama (vasa prorocica) jos takve naziva "Bozjom crkvom"!

Uzas jedan!

Demokratija ne postoji ni na nebu ni na zemlji u zemaljskom Bozjem carstvu. Vi ste je izmislili da bi omogucili satanistima, homoseksualcima i drogerasima da slobodno setaju ulicama i da druge navlace na greh!

Bog je takve u Izraelu ubijao!

Pa cak i kad nije postojao Izrael, opet je izvrsavao sud nad onima koji su cinili zlo i bezakonje, kao u sodomi i gomori! Da ne bi svojom bolescu zarazili i druge!

Bog je dakle upotrebio Stefana da kazni sataniste! I da zastiti svoj narod!

Mozes ti o njemu misliti sta god hoces!

"Izvadi zlo iz sebe" bilo je Bozje prvo i glavno pravilo i "vestici ne daj da zivi''!

Dok vasa "demo (demonska) kratija (vladavina) takve amnestira!

Dokaz da ste vi od satane a ne od Boga! A dobro rece gore da nama nije isti Bog! Jer moj Bog ne amnestira sataniste i prestupnike!

Po tebi je i Mojsije bio zlocinac posto je ubijao takve, a Bog nepravedni sudija!

Ne Tripo, moj Bog nije tiranin, ali ne dozvoljava da zdravlje njegovog naroda bude uprljano slobodom ovakvih. Ne mogu oni slobodno setati ulicama i druge navoditi na greh!

Takvima je data sansa na pokajanje, i oni su pozivani da se pokaju i zive, ali oni namerno odbacuju taj poziv i odbacili su, a opet im je ukazana milost, da ne budu liseni zivota, vec proterani!

Verska sloboda dakle, nije sloboda buntovnika vestica i satanista da uzurpiraju sistem i drzavu! Ni satana nije imao slobodu da buni druge, vec je zarad zdravlja i ocuvanja nebeskog poretka proteran na zemlju!

Nema u tome nikakve mrznje! "Voli bliznjega KAO SAMOGA SEBE" je zakon Bozji, a ne "VOLI GA UMESTO SEBE"!

Dakle moras sam sebe zastititi!

A to da crkva ne treba da se mesa u politiku je tacno i u pocetku je bilo tako. Ali jednom kad vera prevlada i svi postanu vernici cak i carevi, situacija se drasticno menja. Vernici tada dolaze na vlast, pa ne mozes se ti onda odreci vlasti i prepustiti neznaboscima da vladaju tobom. Jer se onda predajes drugima u nemilost!

Zato Bog stvara teokratsku vladavinu u Srbiji i sire. A vlast je uvek imala zadatak da kazni prestupnike i Pavle kaze za vlast da - "ako cinis zlo boj se, jer ne nosi maca svojega uzalud" i da treba da se podlazemo drzavnim vlastima "koje su od Boga postavljene na svoje polozaje"!

Dakle, vlast koristi i "mac" da kaznjava!

A nema vlasti da nije od Boga dozvoljena, a ova je bila i vise od toga!

Dakle izvrces sve, a to radis namerno, i ovo ces izvrnuti sto sam rekao.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Pa odreza mu kad je bio satanista!
bogumili su bili sekta koja je verovala da je satana (demijurg) stvorio svet!

Aha znači pravdanje za druge, a kuknjava za svoje.

Odricali su se Hrista jer nisu verovali da je Bog!

Pa ih zato treba pobiti, ma pravi ste učenici Isusa Hrista koji je rekao da ljubite neprijatelje svoje.

Sveto pricesce su takodje izvrtali kao i vi, jer su uzimali vodu umesto krvi Hristove vina!

Pa mi ne uzimamo vodu nego sok, a vi usmrđeli sok.

Odatle se i vidi sva prevara koju vi promovisete! Vi pijete "sok" a Jehovini Svedoci ni nemaju euharistiju! To je dakle satanska prevara i 'magija izvrtanja'!

Magija može biti samo u shvatanju pričesti, a to je samo kod vas i kod katolika.

I ne znaš šta je magija.

A vi u vasim knjigama (vasa prorocica) jos takve naziva "Bozjom crkvom"!

Uzas jedan!

Sigurno su bili bolji od vas. Da vas je Bog nadahnuo, ne bi vama vratio isto, kao i vi njima što ste učinili prethodno.

Demokratija ne postoji ni na nebu ni na zemlji u zemaljskom Bozjem carstvu. Vi ste je izmislili da bi omogucili satanistima, homoseksualcima i drogerasima da slobodno setaju ulicama i da druge navlace na greh!

Tebi se čini da je demokratija zlo, jer demokrat. i nije za narode sa neprosvijećenim mentalitetom kao naš što je.

Bog je takve u Izraelu ubijao!

Da baš ste vi pravi predstavnici Izraela, držite subotu, ne jedete svinjetinu, ne klanjate se idolima.

Pa cak i kad nije postojao Izrael, opet je izvrsavao sud nad onima koji su cinili zlo i bezakonje, kao u sodomi i gomori! Da ne bi svojom bolescu zarazili i druge!

A onda izvršio nad vama. Znači da ste bili gori od bogumila.

A vidimo po stepenu korupcije, kriminala, svađama, klanjima (međusobno) da niste zaraženi i to još dok su bili Nemanjići.

Pa vidiš koliko su ti jadni arg. i objašnjenja. Pa to što ste radili njima, radili ste i međusobno sebi zbog prestola, onda pobili muslimane, pa nastavili sa krvnom osvetom međusobno.

Eto koliko nisi u stanju da dokažeš da je to isto kao i kada je Isus Navin činio djelo.

Zato vam je Bog razrušio idolopokloničke hramove, sa sve idolima posebno na Kosovu, učinio da dođe do raskola u crkvama u CG i MKD.

Uzeo vam baš ono što smatrate da je sveta zemlja Kosovo.

Ne Tripo, moj Bog nije tiranin, ali ne dozvoljava da zdravlje njegovog naroda bude uprljano slobodom ovakvih. Ne mogu oni slobodno setati ulicama i druge navoditi na greh!

Tvoj bog nije pravi Bog, to je tiranin. A znamo ko je to.

A nema vlasti da nije od Boga dozvoljena, a ova je bila i vise od toga!

Dakle izvrces sve, a to radis namerno, i ovo ces izvrnuti sto sam rekao.

Evo koliko je tvoja predstava o Bogu izokrenuta, znači po tebi je Bog nadahnuo Hitlera, pošto je svaka vlast od Boga data. Jeste data, ali je odgovornost na vlastima koga će slušati.
Zato i kukate nad Kosovom i Jasenovcom jer nsite stradali za Hrista, inače bi se radovali kao apostoli su. Sada već vidim žestok sud na vama, a već je počep kroz opomene.



Znaš da ću ovo da kopiram i da širim dalje da svi vide koliko je izopačenje u našem narodu, pošto ovo većina podržava takvih kao ti. Novopečeni pravoslavci.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Znaš da ću ovo da kopiram i da širim dalje da svi vide koliko je izopačenje u našem narodu, pošto ovo većina podržava takvih kao ti. Novopečeni pravoslavci.

Deli slobodno, ucini mi uslugu, vidis tako se Bozja rec siri i kroz njegove neprijatelje. I taj tvoj nikakav komentar postavi uz moj, da pokazes da si "pobedio"!

A doci cu ja mozda jednom na taj fb, da vidim sta ces onda odgovoriti kad se zna ko si, da li ce te biti sramota pitam se..
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Deli slobodno, ucini mi uslugu, vidis tako se Bozja rec siri i kroz njegove neprijatelje. I taj tvoj nikakav komentar postavi uz moj, da pokazes da si "pobedio"!

Prije si kukao zbog toga, kako sam bezobrazan, ni sada ti nije drago samo glumiš.

A doci cu ja mozda jednom na taj fb, da vidim sta ces onda odgovoriti kad se zna ko si, da li ce te biti sramota pitam se..

Mislim si da si već tamo, nekome nije doživio reformu se ne može vjerovati.

Kažeš da si napustio HAC zbog učenja, ali se pokazalo da si zbog grijeha vjernika.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Prije si kukao zbog toga, kako sam bezobrazan, ni sada ti nije drago samo glumiš.
Ja kukao zbog toga sto ti postavljas moje postove na fb? Mora da se salis?

Ne dozvoljavam jedino da vadis moje reci van konteksta!

Realno to ne bi smeo da radis ni sa cijim postom, jer svi postovi ovde su autorsko delo.

Tako da za to mogu da te tuzim.

Ali dozvoljavam da slobodno uslikas diskusiju i postavis link do nje! Sto ti ne smes da uradis, da stavis link, jer bi se onda otkrila tvoja prevara!


Btw. gde je tema o tvom napadu na adventiste na fb? Otvori temu i uslikaj te postove, da svi vidimo da nisi pristrasan kad ovde napadas jedino nas!

Neces otvoriti temu, jer da ti je stalo do istine, ti bi vec odavno otvorio temu i ne bi stedeo nikog! Nego posto na fb. nemas sa kim da se svadjas, onda se svadjas sa svojima!

Da ja sutra odem, ti Laodikeja i Marko bi se ovde posvadjali medju sobom. Zato je mozda bolje da odem, da ljudi vide kakvog si duha - tvoju narav koja nije Hriscanska...

Mislim si da si već tamo, nekome nije doživio reformu se ne može vjerovati.

Da sam tamo to bi bilo pogubno po tvoju reputaciju, mislim ako si uopste stavio ko si.
Kažeš da si napustio HAC zbog učenja, ali se pokazalo da si zbog grijeha vjernika.

Pa da sam napustio Adventizam zbog greha vernika, zar ne mislis da bi trazio bolje ljude? Kako da odem u Pravoslavlje onda, kad ti kazes da su tamo gori ljudi?

Koje ti apsurdnosti pricas, nemas razuma. Samo ovo da ti napisem na fb. svi bi se smejali tvojoj profesorskoj diplomi. A verovatno se i smeju! Zato ti imas potrebu da falsifikujes i foliras izjave i pricas kako si "pobedio", jer imas komplekse.

Prestani vise da vices kako si 'pobedio', jer tu pobedu vidis samo ti. Isto kao sto onaj bez sluha umisli da zna da peva, tako i ti!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Ja kukao zbog toga sto ti postavljas moje postove na fb? Mora da se salis?

Ne dozvoljavam jedino da me citiras bez odobrenja i vadis moje reci van konteksta!

Sada sam dao komplet tekst i uvijek ga dajem.

Pa najlakše reći izvadio si iz konteksta, samo nisam ja glup da kidam rečenice, dajem jasnu rečenicu pa onda drugu i dokazujem da si kontradiktoran.

Ajd sada budi pošten pa ospori i pokaži svima da sam izvukao iz konteksta one rečenice.

Ali dozvoljavam da slobodno uslikas diskusiju i postavis link do nje! Sto ti ne smes da uradis, da stavis link, jer bi se onda otkrila tvoja prevara!

Tvoje je toliko besmisleno da ja ne moram da dajem svoje obaranje ovdje, samo uvodnu riječ.

Da ljudi ne misle da je moj tekst.

Btw. gde je tema o tvom napadu na adventiste na fb? Ajde otvori temu i uslikaj te postove, da svi vidimo da nisi pristrasan kad napadas ovde jedino nas!

Nažalost ne mogu, mnogi su me blokirali, neke sam morao ja da blokiram.

Kako sam ih samo napadao žestoko i ne samo ja nego još sa mnom adven. a i oni su isto.

Neke čak sam vidio i lično na saboru.

Da ja sutra odem, ti Laodikeja i Marko bi se ovde posvadjali. Zato je mozda bolje da ja odem, da ljudi vide kakvog si duha...

To važi za vas i to žestoko se posvađate i uzmete puške u ruke. Čim nema nas vi se međusobno ubijate. A ovdje kao ljubav.

Pa da sam napustio adventizam zbog licemerja vernika, zar ne mislis da bi trazio bolje ljude? Kako da odem u Pravoslavlje onda, kad ti kazes da su tamo gori ljudi?

Ko napravi idola od crkve i nacije onda gleda to. Greške drugih mu se čine veće.

Koje ti apsurdnosti pricas, samo ovo da ti napisem na fb. svi bi se smejali tvojoj profesorskoj diplomi. A verovatno se i smeju! Zato ti imas potrebu da falsifikujes i foliras izjave i pricas kako si "pobedio", jer imas komplekse.

Pa ti ne znaš kakve su rekacije ovih što su vidjeli.

Ne smiju se nego su žalosni zbog tvog teksta.
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Sada sam dao komplet tekst i uvijek ga dajem.

Pa najlakše reći izvadio si iz konteksta, samo nisam ja glup da kidam rečenice, dajem jasnu rečenicu pa onda drugu i dokazujem da si kontradiktoran.

Ajd sada budi pošten pa ospori i pokaži svima da sam izvukao iz konteksta one rečenice.
Uvek izvlacis van konteksta, cepkas, i sad si rasclanio moj post na delove, koji nema potrebe rasclanjivati. Radis to da bi lakse manipulisao.

Da ja dokazem, sta vredi kad ti to neces postaviti na fb. Ja nisam tamo da mogu da ti pariram, ti ces opet to rasclaniti i predstaviti svojom "pobedom". Veoma zalosno stanje!

Tvoje je toliko besmisleno da ja ne moram da dajem svoje obaranje ovdje, samo uvodnu riječ.

Da ljudi ne misle da je moj tekst.
Pa eto, neces staviti link do diskusije, zato sto ne smes, zato da te ljudi ne bi prozreli i videli kako im serviras lazi!

Ajde sad kopiraj ovaj moj odgovor, i uslikaj da si to postavio na fb sa linkom do ove diskusije, da vidimo jesi li posten?

Ajde!

Nažalost ne mogu, mnogi su me blokirali, neke sam morao ja da blokiram.

Kako sam ih samo napadao žestoko i ne samo ja nego još sa mnom adven. a i oni su isto.

Neke čak sam vidio i lično na saboru.

I ti sad ocekujes da ti mi verujemo na rec?
Evo recimo da ti verujem, ajde otvori temu o tome ovde, pa ih i ovde napadni i ja cu ti skinuti kapu, i reci - "jeste Tripo je posten i dobar covek"!

Napadni ih isto tako zestoko kao i tamo!

To važi za vas i to žestoko se posvađate i uzmete puške u ruke. Čim nema nas vi se međusobno ubijate. A ovdje kao ljubav.
Ja to ne videh na Pravoslavnom forumu nikad.. Nikakvih svadja.. A to za puske i ratove , njih su vodili nevernici a ne vernici!

Ko napravi idola od crkve i nacije onda gleda to. Greške drugih mu se čine veće.
To ja isto mogu reci za tebe, da ti je crkva idol, da vidis samo tudje greske a ne i svoje crkve. A to u slucaju tebe i jeste tako, jer ti tvrdis da ste vi 'bolji'!

Ja ne kazem da smo mi bolji!

Dakle, ako ja kazem "isto je stanje vernika", meni crkva nije idol, ali to dokazuje da tebi jeste. Ti si svojom izjavom sam sebe osudio kao idolopoklonika!

Pa ti ne znaš kakve su rekacije ovih što su vidjeli.

Ne smiju se nego su žalosni zbog tvog teksta.
Pa naravno kad ne znaju celu diskisiju, kad dajes isecke! Postavi lepo link! Omoguci im da dodju i da se sami uvere da si ti 'pobedio'!

Pa to su Adventisti, kako od njih ocekivati da razmisljaju svojom glavom kad im ceo zivot serviraju pricu na tacni? Evo im serviras i ti i oni ti veruju!

Sad postavi ovaj tekst i pozovi ih ovamo!
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Uvek izvlacis van konteksta, cepkas, i sad si rasclanio moj post na delove, koji nema potrebe rasclanjivati. Radis to da bi lakse manipulisao.

Ne lupaj gluposti jer nisi u stanju da to osporiš, samo uopšteno pričaš. Što ne daš konkretno i detaljno objašnjenje kako sam izvrnuo tvoje navode.

Da ja dokazem, sta vredi kad ti to neces postaviti na fb. Ja nisam tamo da mogu da ti pariram, ti ces opet to rasclaniti i predstaviti svojom "pobedom". Veoma zalosno stanje!

Pa sada si rekao da je dobro da sam postavio tvoje navode, čak svoje obaranje nisam.

Jer sasvim je dovoljno za ljude koji su uključili razum da im dam tvoje izvrtanje riječi.

I ti sad ocekujes da ti mi verujemo na rec?
Evo recimo da ti verujem, ajde otvori temu o tome ovde, pa ih i ovde napadni i ja cu ti skinuti kapu, i reci - "jeste Tripo je posten i dobar covek"!

Napadni ih isto tako zestoko kao i tamo!

Ti si već pokazao da ne vejruješ šta god da ti se da.

Ja to ne videh na Pravoslavnom forumu nikad.. Nikakvih svadja.. A to za puske i ratove , njih su vodili nevernici a ne vernici!

Pa takvi se kod vas računaju za najveće vjernike. To su najveći pravoslavci. Četnici itd.

Pa naravno kad ne znaju celu diskisiju, kad dajes isecke! Postavi lepo link! Omoguci im da dodju i da se sami uvere da si ti 'pobedio'!

Znači ipak priznaješ da nije dovoljno što sam dao tvoje navode u cijelom tekstu, čak nisam ni dao svoj odg. na tvoj tekst.

Pa to su Adventisti, kako od njih ocekivati da razmisljaju svojom glavom kad im ceo zivot serviraju pricu na tacni? Evo im serviras i ti i oni ti veruju!

To može svako svakome da kaže, opet koristiš naše arg.

Sad postavi ovaj tekst i pozovi ih ovamo!

Znači da ipak nisi zadovoljan što sam postavio cijeli necenzurisani tvoj tekst.

Samo sam dao uvod da nije moj, da ljudi ne misle i kratak komentar kako odobravaš ratove protiv drugih.

Kopiram što sam dao.

Ovo dole ispod crte nije moj tekst. Evo kako čovjek pravda zločine našeg naroda nad drugima (u ovom slučaju Bogumilima) i ovo daje kao odg. na moju primjedbu da ne može iz istog izvora i gorko i slatko i jevanđelje i zakolji neprijatelja.

Ovo sam mu priložio kao dokaz. A dole je njegov odgovor. Dao sam mu i na to odgovor.

A učitelju i načelniku njihovom odreza jezik u grlu njegovom, koje ne ispovedaHrista, sina Božjeg. (Stefan Prvovenčani, Sabrana dela, Srpska književna zadruga, Beograd, 1999, strana 37).
--------------------------------------------------------------

Pa odreza mu kad je bio satanista!
bogumili su bili sekta koja je verovala da je satana (demijurg) stvorio svet!

Odricali su se Hrista jer nisu verovali da je Bog!

Sveto pricesce su takodje izvrtali kao i vi, jer su uzimali vodu umesto krvi Hristove vina!

Odatle se i vidi sva prevara koju vi promovisete! Vi pijete "sok" a Jehovini Svedoci ni nemaju euharistiju! To je dakle satanska prevara i 'magija izvrtanja'!
satana se vasim obredom ruga Hristu i njegovoj zrtvi!

A vi u vasim knjigama (vasa prorocica) jos takve naziva "Bozjom crkvom"!

Uzas jedan!

Demokratija ne postoji ni na nebu ni na zemlji u zemaljskom Bozjem carstvu. Vi ste je izmislili da bi omogucili satanistima, homoseksualcima i drogerasima da slobodno setaju ulicama i da druge navlace na greh!

Bog je takve u Izraelu ubijao!

Pa cak i kad nije postojao Izrael, opet je izvrsavao sud nad onima koji su cinili zlo i bezakonje, kao u sodomi i gomori! Da ne bi svojom bolescu zarazili i druge!

Bog je dakle upotrebio Stefana da kazni sataniste! I da zastiti svoj narod!

Mozes ti o njemu misliti sta god hoces!

"Izvadi zlo iz sebe" bilo je Bozje prvo i glavno pravilo i "vestici ne daj da zivi''!

Dok vasa "demo (demonska) kratija (vladavina) takve amnestira!

Dokaz da ste vi od satane a ne od Boga! A dobro rece gore da nama nije isti Bog! Jer moj Bog ne amnestira sataniste i prestupnike!

Po tebi je i Mojsije bio zlocinac posto je ubijao takve, a Bog nepravedni sudija!

Ne Tripo, moj Bog nije tiranin, ali ne dozvoljava da zdravlje njegovog naroda bude uprljano slobodom ovakvih. Ne mogu oni slobodno setati ulicama i druge navoditi na greh!

Takvima je data sansa na pokajanje, i oni su pozivani da se pokaju i zive, ali oni namerno odbacuju taj poziv i odbacili su, a opet im je ukazana milost, da ne budu liseni zivota, vec proterani!

Verska sloboda dakle, nije sloboda buntovnika vestica i satanista da uzurpiraju sistem i drzavu! Ni satana nije imao slobodu da buni druge, vec je zarad zdravlja i ocuvanja nebeskog poretka proteran na zemlju!

Nema u tome nikakve mrznje! "Voli bliznjega KAO SAMOGA SEBE" je zakon Bozji, a ne "VOLI GA UMESTO SEBE"!

Dakle moras sam sebe zastititi!

A to da crkva ne treba da se mesa u politiku je tacno i u pocetku je bilo tako. Ali jednom kad vera prevlada i svi postanu vernici cak i carevi, situacija se drasticno menja. Vernici tada dolaze na vlast, pa ne mozes se ti onda odreci vlasti i prepustiti neznaboscima da vladaju tobom. Jer se onda predajes drugima u nemilost!

Zato Bog stvara teokratsku vladavinu u Srbiji i sire. A vlast je uvek imala zadatak da kazni prestupnike i Pavle kaze za vlast da - "ako cinis zlo boj se, jer ne nosi maca svojega uzalud" i da treba da se podlazemo drzavnim vlastima "koje su od Boga postavljene na svoje polozaje"!

Dakle, vlast koristi i "mac" da kaznjava!

A nema vlasti da nije od Boga dozvoljena, a ova je bila i vise od toga!


--------------------------

A ovo je jedan komentar ispod.

Tripomoj je narod onaj koji živi po Božjim načelima,a ne neke nacije.Ti koji danas opravdaju zločine na Božjim narodom,i koji ga dan danas napadaju to su sotonske sluge.Oni nisu ni svjesni šta će im se desiti kada ih Bog kazni.Dali su blagoslovljeni?Nisu bili i nikad neće biti,jer čine zlo drugome.Piše da će biti omrznuti,i progonjeni svi koji hoće pobožno da žive.Svaka vrsta kriminala je u njihovim redovima,i onda pokušavaju da za sve okrive one koji žive po Božjoj volji.Sotona ostaje sotona,a Božji čovjek ostaje Božji čovjek.Bog nije zvijer kao što ga te nakaze predstavljaju.Bog je ljubav.Narod neka se odluči za kime će ići,ili za Isusom,ili za tim zvijerima u ljudskom obliku.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top