Wireless - pitanja i odgovori

Učlanjen(a)
17.12.2011
Poruka
1
kao prvo da vas sve pozdravim
imam jedno pitanje radi se oko ovog
Access point TP-LINK TL-WA901ND
zelio bih svoj internet kucni da pojacam ajmo reci sada da postavim ovaj access point koliko hvatam najdalje internet svoj pa da sa njime pojacam ili prenesem dalje dali je to moguce uspio jesam u njemu podesiti ali samo na kabal da radi bez kabla neuspijevam nikako moze bilo koja pomoc
 
Učlanjen(a)
01.07.2017
Poruka
8
pozdrav svima koji je najbolji ruter sto se tice hvatanja signala uz grid antenu hvala
 
Učlanjen(a)
04.05.2010
Poruka
59
Laik sam po pitanju rutera a interesuje me postoji li nacin da preko Wi Fi -ja koristim i IPTV i internet.Od moje do sinove kuce ima 20m i koristim WiFI internet a IPTV vodim kablom sto mi je problem.Inace koristim MTS BOX paket i ADSL 5/20.
 
Učlanjen(a)
01.04.2018
Poruka
1
Pozdrav, prvi put sam ovde, tako da ne zamerite ako postavljam pitanje u pogresnoj temi.
Naime, od pre neki dan sam primetio da na sajtu Pink Klik ne mogu vise da pratim kanale preko mog interneta, SBB internet je u pitanju. Preko laptopa mi pokazuje #eror 2032, dok preko mobilnog samo ucitava. Kada se na telefonu povezem na Internet koji imam na telefon (telenor) sve radi bez problema. Da li imate ideju u cemu je problem i kako da ga resim?
 
Učlanjen(a)
08.09.2009
Poruka
1
Pozdrav imam jedan problem sa Access Pointom Tp Link TL-WA7510N. Dakle da ukratko objasnim problem, experimentisao sam sa podesavanjima tacnije sa update firmware, tacnije ubacio sam u njega greskom neki Nemacki firmware (Freifunk je u pitanju) on je to odradio lepo update, i dobio sam pristup modemu, ali samo jednom i tada sam izasao iz podesavanja modema pa od tada nemogu vise da mu pristupim, pokusao sam i hard reset i sve moguce klipove ali nisam nikako uspeo da udjem u CONFIG mod, da bih uspeo da ponovo pristupim ovom Access Pointu. Jer kada bih uspeo da udjem u CONFIG mod, mogao bih da dobijem ponovo pristup ruteru i da povratim originalni Tp link firmware. Ako imate iskustva sa ovim modelom, molim vas pomozite mi. Hard reset sa 30-30-30 sekundi sam probao, probao sam i sa 15 sekundi i sa 10...ali bez nekog pomaka. Hvala vam unapred.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
--
Nema ga expert za tu oblast poznati legendarni @konobar019 tolke je ljude pomogo,a samo njih nekolko mu udarilo zahvalu i sad brajko gledamo samo bajata pitanja ovde-ovde je na sceni nekakv rat za zahvale, pa sam i ja sam prestao da pomazem jer me niko ne`siba, a ruku na srce i ne znam nista. Ti sve sto moze da uradis je da probas to sve isto, ali iz jedno deset razlicitih browsera sa ocishcenim keshom i ukljucenim java skriptama i kolacicima. Posto pretrazivaci radi ustede takodje prikazuju gore pomenute bajate kesh informacije.
Takodje vazna stavka proveri kod unosa adrese za ruter u browser da nije promenjena adresa sa novim firmwareom.
Najlakse ti je da hakerskim programom skeniras ruter i nadjes adresu Gateway, a zatim se ulogujes na nju, ako uopste znas o cemu pricam. Vrlo prosto zar ne ..default password od taj firmware takodje upotrebi. I`m out ...
 
Učlanjen(a)
22.03.2016
Poruka
240
Laik sam po pitanju rutera a interesuje me postoji li nacin da preko Wi Fi -ja koristim i IPTV i internet.Od moje do sinove kuce ima 20m i koristim WiFI internet a IPTV vodim kablom sto mi je problem.Inace koristim MTS BOX paket i ADSL 5/20.
Kod:
http://www.measy.com.cn/product/product.php?en=en&class1=7&class2=77
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top