Wireless - pitanja i odgovori

Član
Učlanjen(a)
22.03.2012
Poruka
47
Zdravo druze imam Wireless ruter Fonera FON2100A/B/C na kom ne mogu da provalim sifru. On mi je povezan na ADSL ruter Huawei HG532e i sad kako da udjem na Foner-ov ruter da uklonim password?
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
159
Pozdrav,imam Mt:l ruter dugo a sada sam prešao na drugu mrežu interesuje me mogu li se promijeniti postavke pa da se koristi u toj mreži i kako se to radi ,HVALA
 
Učlanjen(a)
30.09.2014
Poruka
4
kupio sam air grid m5hp na 5 ghz da bi hvatao wailes za dzabe od predajnika koji se nalazi kod nas na 200 300 metara podesavao sam pema video tutorijalima i sam kako sam znao ali vecito mi ip adresa nije validna, ako vam nije problem da mi objasnite sta tacno da upisujem u podesavanjima jer nisam siguran da je to to sto oni rade kod njih radi ali ne ikod mene.
 
Učlanjen(a)
28.02.2012
Poruka
5.132
kupio sam air grid m5hp na 5 ghz da bi hvatao wailes za dzabe od predajnika koji se nalazi kod nas na 200 300 metara podesavao sam pema video tutorijalima i sam kako sam znao ali vecito mi ip adresa nije validna, ako vam nije problem da mi objasnite sta tacno da upisujem u podesavanjima jer nisam siguran da je to to sto oni rade kod njih radi ali ne ikod mene.


Jesi li ti siguran da je to otključana mreža....Može se desiti da je zaštićena preko mac adrese....U tom slučaju si nepotrebno kupio tu antenu...Pogledaj malo na youtube....
 
Član
Učlanjen(a)
27.06.2010
Poruka
16
kupio sam air grid m5hp na 5 ghz da bi hvatao wailes za dzabe od predajnika koji se nalazi kod nas na 200 300 metara podesavao sam pema video tutorijalima i sam kako sam znao ali vecito mi ip adresa nije validna, ako vam nije problem da mi objasnite sta tacno da upisujem u podesavanjima jer nisam siguran da je to to sto oni rade kod njih radi ali ne ikod mene.
Mozda je mreza na 2.4GHz... Na koji wifi adapter si prikacio antenu i koji operativni program imas na PC?
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
kupio sam air grid m5hp na 5 ghz da bi hvatao wailes za dzabe od predajnika koji se nalazi kod nas na 200 300 metara podesavao sam pema video tutorijalima i sam kako sam znao ali vecito mi ip adresa nije validna, ako vam nije problem da mi objasnite sta tacno da upisujem u podesavanjima jer nisam siguran da je to to sto oni rade kod njih radi ali ne ikod mene.

Zar mislis da je neko stavio predajnik antenu na 5ghz koja kosta preko 300e sa ruterboard itd. i ostavio sve otvoreno da bi bilo ko mogao da se zakaci na njega free :smisi::smisi::roll::roll:.
izvini ali morao sam bilo je jace od mene.vrati tu opremu nazad ako imas racun ili zovi te ljude i kazi da imas opremu na 5ghz i hoces njihov net,nece te obavezati ugovorom i placaces mesec za mesec jer nece morati da ti daju opremu na revers.
 
Natrag
Top