Wireless - pitanja i odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Pa ona je ušla u postavke rutera ali ne otvara joj browser sve opcije u postavkama rutera....a ono ostalo ima na klipu koji sam okačio....

Da, obavesten sam preko poruke da je problem resen. Problem je bio do koriscenja korisnickog naloga koji dopusta pristup samo odredjenim podesavanjima, i razlikuje se od adminsitratorskog po tome sto nema pristup svim funkcijama.. :)
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
Mislim da je potrebno samo uneti username i password i podesiti konekciju, jer exe-n** koristi obicno broadband konekciju za povezivanje na mrezu ako konekcija ide preko njihovog wireless sistema, koju koristi svuada maltene sem Nisa gde ima i druge nacine povezivanja...

ovo nisam znao,vecina koristi mac zastite i staticke ip adrese da bi kontrolisala protok a zaboravio sam da postoji PPOE gde je potreban user i pass.u svakom slucaju ako ne zna i nikada to nije radio morace da zove provajdera da mu to sredi :))
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
U principu username i pass svejedno koristi na racunaru za konekciju preko ppoe, i mogu reci da su neinvetivni sto se toga tice, pa ne bih javno radi sigurnosti tudje...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
Kako je moguce da se ogranici brzina wireless? U pitanju je kablovski internet,a modem je scientific atlanta.
 
Natrag
Top