Wireless - pitanja i odgovori

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
druze konobaru:)imam problem pri sherovanju.koristim wireless i kad postavim tp-link na softAP mod vezu je uspostavljena ali nemam net na mobilni.znaci hteo bi sa kompa da sherujem net na svom mobilnom.
evo slike
 

Prilozi

  • sshot-1.jpg
    sshot-1.jpg
    53,9 KB · Pregleda: 29
Učlanjen(a)
29.12.2013
Poruka
129
nema uospte signala ne ocitaje je a na mobitelu ima , i fata mreze duplo daljei teze za ufatit ?

Onda uzmi jednu motku i izlupaj taj laptop sto imas.
Salim se, mozda ti lap ne hvata taj signal, ruter automatski prebaci kanal kad se resetuje.
Resenje ti je mrezni USB adapter sa antenicom koji hvata sve kanale i daje bolji signal.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
Elver, jel imas lokalnu konekciju na kompu?
uzimam net od komsije.imam antenu od 24db i tp-link.pre neki dan mi je radelo sherovanje a sad vise nece.tj radi i sad ali kad pokusam da otvorim nesto na mobilnom ono nece a pise da sam povezan.znaci sve ok ali nece da otvori nista.
mobilni je samsung galaxy tab.
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
23
uzimam net od komsije.imam antenu od 24db i tp-link.pre neki dan mi je radelo sherovanje a sad vise nece.tj radi i sad ali kad pokusam da otvorim nesto na mobilnom ono nece a pise da sam povezan.znaci sve ok ali nece da otvori nista.
mobilni je samsung galaxy tab.
Ako možeš sa IP adresom uči u susjedov ruter,onda je wireless ok,ali ruter ne pušta internet,reci susjedu da napravi restart rutera,neka ga ugasi i upali.
 
Učlanjen(a)
21.12.2013
Poruka
162
Moguce onda da je do njega, i ja imam stari ruter koji je tako zezao, ja ga iskljucim i ukljucim i onda imam net.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
dali postoji neki program za deljenje interneta.da pokusam sa nekim programom.koristim windows 7 ultimate
 
Natrag
Top