Wireless - pitanja i odgovori

Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
13
Da antena je privatnog provajdera ,i nije besplatan postoji li mogucnost da ja free ,hm... besplatno "zakacim" na taj predajnik sa ovom opremom ,il treba jos opreme da se dokupi ,il da ovu opremu prodajem ?
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
Da antena je privatnog provajdera ,i nije besplatan postoji li mogucnost da ja free ,hm... besplatno "zakacim" na taj predajnik sa ovom opremom ,il treba jos opreme da se dokupi ,il da ovu opremu prodajem ?

hahaha odusevila si me,da se zakacis free na predajnik na 5ghz je sansa 0% tako da ako ne zelis da platis prodaj tu opremu slobodno,to ti je moj savet.
 
Član
Učlanjen(a)
28.09.2011
Poruka
52
Zanimaju me ovi uredjaji, kako se mogu iskoristiti za pojačanje signala izmedju 2 objekta, do koje udaljenosti?
D-LINK DIR-505 SharePort Mobile Travel All-in-One ruter
D-LINK DIR-636L Wireless Cloud ruter
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2009
Poruka
6
Imam ruter zyxel p-600 i hvatam signal nekih 60% na uredjaj Netgear wg111 v3,ali tu imam i problem.Hvatam signal 60-100% ali nemam internet pise mi kao da nesto skenira taj program koji je vezan za netgear wg111 v3. Da li je neko imao slican problem i da li neko zna kako da resim.
Unapred hvala
A imam i ruter netgear wgr614 v7 da li moze on da sluzi kao access point?
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
pozdrav svima...imam dva pitanja i unapred hvala na odgovorima...kako probiti sifru na wi fi i pomocu kog programa ili na neki drugi nacin da wi fi internet dovedem do maksimalne brzine?
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
Imam ruter zyxel p-600 i hvatam signal nekih 60% na uredjaj Netgear wg111 v3,ali tu imam i problem.Hvatam signal 60-100% ali nemam internet pise mi kao da nesto skenira taj program koji je vezan za netgear wg111 v3. Da li je neko imao slican problem i da li neko zna kako da resim.
Unapred hvala
A imam i ruter netgear wgr614 v7 da li moze on da sluzi kao access point?

koji operativni sistem imas?
probaj rucno da stavis ip adrese u njega.
to sto skenira znaci da ne dobija ip od tog rutera!
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
pozdrav svima...imam dva pitanja i unapred hvala na odgovorima...kako probiti sifru na wi fi i pomocu kog programa ili na neki drugi nacin da wi fi internet dovedem do maksimalne brzine?

treba ti linux backtrack
HTML:
http://www.youtube.com/watch?v=uZ5nwjnZVoc
ali sumnjam da ces uspeti i posle ovog!

za max brzinu samo sto bolji signal. i nemoze brze od onog sto imas tj od postojece brzine neta.
 
Natrag
Top