Wireless - pitanja i odgovori

Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruka
2
A da li se može nekako namestiti Wireless na telfone koji ga nemaju ubačeno. Tj one koje kad kupiš ne dobiješ wireless uz njih :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
46
ja imam jedan problem sa Notebook-om.. Kupio sam ga nedavno, ne znam bas da radim sa notebook-ovima, pa me zanima kako se pali wireless na njamu.. imam Windows 7 Starter OS, sve sam pretrazio i ne mogu da nadjem! Da li to ima veze sa windows-om? Ili mozda neki driver?? .. :))

Unapred hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
2
Pozdrav,
imam problem sa brzinom pristupa netu.Od skora sam na ikom kablovskom netu flat 2 tj.4 mbita downloada 128 kbita uploada,za wireless koristim ruter belkin i brzina na lan-u mi je 3,8-3,9 a kada koristim wireless pristup pada na 2,2-2,5 mbita.Šta god pokušavao ne uspevam da dobijem pravu brzinu.Inače,laptop je msi ex630 sa win7.Hvala!!!
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
mislim da nema sanse a i ako moze zasto bi stavljao wlan na telefon na kom to nije predvidjeno?
 
Član
Učlanjen(a)
20.10.2009
Poruka
123
ja imam jedan problem sa Notebook-om.. Kupio sam ga nedavno, ne znam bas da radim sa notebook-ovima, pa me zanima kako se pali wireless na njamu.. imam Windows 7 Starter OS, sve sam pretrazio i ne mogu da nadjem! Da li to ima veze sa windows-om? Ili mozda neki driver?? .. :))

Unapred hvala!
Koji notebook? Koji model? Win 7 si verovatno dobio sa njime, znači da su ti svi drajveri instalirani. Da li te muči kako, na koju tipku uključiti wirles il šta?!
 
Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
46
Koji notebook? Koji model? Win 7 si verovatno dobio sa njime, znači da su ti svi drajveri instalirani. Da li te muči kako, na koju tipku uključiti wirles il šta?!

nista sefe.. pronasao sam problem! Windows 7 Starter je u pitanju, a oni nisu ubacili drivere za njega!

sada samo bije! ;) hvala puno! :)
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2011
Poruka
6
Wireless

ljudi kupio sam antenu za wireless i hvatam jednu ne zakljucanu i jednu zakljucanu mrezu....dali nekako mogu da koristim internet..dali postoji nacin kako da se konektujem na net...
 
Član
Učlanjen(a)
06.02.2011
Poruka
10
Imam jedan mali problem sa tp linkovim ap-om. Model je tp link wa500g a problem je sledeci. AP je vec jednom podesen i sada ne mogu da udjem u njegova podesavanja. Da li je moguce uci u podesavanja, a da se AP ne resetuje na fabricka podesavanja?
 
Član
Učlanjen(a)
16.03.2010
Poruka
542
Imam jedan mali problem sa tp linkovim ap-om. Model je tp link wa500g a problem je sledeci. AP je vec jednom podesen i sada ne mogu da udjem u njegova podesavanja. Da li je moguce uci u podesavanja, a da se AP ne resetuje na fabricka podesavanja?

naravno da postoji samo mi reci dali imas ads net ili imas wlan internet od nekog drugog provajdera,znaci ko je provajder i dali su ip adrese staticke ili dinamicke i ko ti je podesio taj ap?
 
Natrag
Top