Windows XP

Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
Brate nvidia update je servis za azuriranje driver-a, taj nvidia nview nije bitan. mozes i rucno da skines driver, ides na geforce i izaberi model i OS:
Kod:
http://www.nvidia.com/Download/Find.aspx?lang=en-us
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2009
Poruka
1.388
za avast sam ti sve dataljno napisao na PP, drugima kojima sam davao se nisu zalili, procitaj dobro
ovo je off topic, to je to....
 
Član
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
1
Pozdrav .. imam jedan windows xp koji je vec na cd-u i sad probao sam da ga instaliram kod kolege na komp ali se nista ne desava pokusali smo opet ali nista ...on njega otvori ali ne pokrece se instalacija ...e pitao sad drugog kolegu u cemu bi mogao biti problem . on kaze da taj moj cd nije butabilan .....e sad kako ja mogu da proverim da li je taj cd butabilan ..i da li se moze proveriti ..pošto je win xp vec na cd-u...unapred hvala nadam se da sam dobro izneo svoj problem ...pošto mi je ovo prvi put da pitam nesto na sajtu
 
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
E moj @dule ako je cd ne butabilan onda je ne butabilan. Jeli ti to uopšte xp na disku? Ako jeste presnimi sve to u neki folder prazan napravi ga ručno, skini program nLite i on će ti napraviti butabilni cd i narezat će ti ga na drugi cd. Sledeći put koristi ImgBurner i reži ga kao image a ne kao običan disk.
 
Natrag
Top