Windows 8 {Chat}

Član
Učlanjen(a)
18.07.2010
Poruka
1
Imao sam instaliran i razocarao sam se jer je to 7-ica samo napravljena i Android fazonu i nista posebno.Posle 10-ak dana sam je deinstalirao i vratio 7-icu.Nemam neko bas visoko misljenje o njoj !!!
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2011
Poruka
10
da li neko zna kako win8 pretvoriti u win7,mislim na klasicno start pa izbor menija
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
Kad god se pojavi novi Windows napada se bez razloga. Windows 8 je dobar operativni sistem. To sto se neko vraca na Win7 nema nikakve logike jer i konstatuje da je to isti Win 7. Windows 8 nema start meni pa malo iritira, ali vec ima besplatan programcic koji "glumi" start meni. Na STARIM laptopovima koji imaju XP, Win 8 ce da leti, tako da ce mnogi imati "novi" laptop. Osmica nije zahtevan operativni sistem, kao Vista.
To sto "lici" na Android je pravac gde se krecu operativni sistem jer se prilagodjavaju novim uredjajima Taplet PC-ju. A ne lici na android vec na Windows mobile 7 OS. Tako da ti je moja preporuka da ga instaliras i sluzis se novijim OS.
 
Član
Učlanjen(a)
18.10.2012
Poruka
3
Windows 8

A jel rade deajveri sa 7 na Osmici? Da znam, planiram da predjem, a da me ne zzju posle drajveri...
 
Član
Učlanjen(a)
23.01.2010
Poruka
795
A jel rade deajveri sa 7 na Osmici? Da znam, planiram da predjem, a da me ne zzju posle drajveri...
Za drajvere ne brini. Rade od sedmice a sam ima podrsku ipodrzava i nove Intelove procesore serije 7.....
a, jel zna neko gde mogu da nadjem sifru kako bi je aktivirao :) hvala unapred
Ne moze da se aktivira sa serijskim brojem. Ima creck koji se zove KMS Activator v1.5.1 ali nece da radi jer su serveri ugaseni ....
Jedini krek koji radi je K.J Activator v261012 za koga jos nisu "culi". Ima i opciju Menija kao Win 7.


Uputstvo

K.J Activator v261012
Kod:
http://ge.tt/1lVhtNQ/v/0
Crack radi samo sa DOTNETFX verzijom 1.1

U control Panelu disejbloavti sledece:

Disable error reporting
Disable internet security
Disable network firewall
Disableuser account control
Disable virus protection
Disablewindows backup
Disable windows troubleshooting
Disable check for updates

1. Ukljuciti internet
2. Instalirati DOTNETFX
3. Diskonektovati internet
4. Restart

Krekovanje
1. Pokrenuti sa Run as admininistrator
2. Potvrditi Beginner Mode
3. U pokrenitom DOS-u potvrtiti sa Y i sacekati restart
4. Windows 8 je aktiviran

- Moze se deinstaliati DOTNETFX i instalirati veca verzija
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
28.10.2012
Poruka
2
Ima li neko informaciju kada će se Windows 8 moći kupiti u Srbiji ?...Inače OS je vrhunski, nešto najbolje do sada...koristim ga od prve Preview verzije...RTM mi ističe za koji dan...a za sada može da se uzme samo na zapadu....USA..GB...
 
Učlanjen(a)
28.10.2012
Poruka
2
Windows 8

da li neko raspolaže informacijom kada će Windows 8 biti dostupan (kada će moći da se kupi) u Srbiji....???
 
Natrag
Top