Veštica sa kristalnim zubima koja uči o kraju sveta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
06.03.2016
Poruka
175
Tarmana, ta tvoja pretnja je za obdaniste a ne za odrasle ljude
Drugo, dao sam ti sluzbenu izjavu Adventisticke Crkve kako veruje u Boga.
: "Postoji jedan Bog:Otac, Sin i Sveti Duh"
A ti si nas javno optuzio da verujemu u TRI BOGA.


Da li si izneo istinu ili LAZ?
Zasto ne odgovoris na pitanje? Sta je ono sto si javno izneo?
Ako ne odgovoris na ovo pitanje sta mislis kakav zakljucak ce doneti oni koji to citaju?

Da li mozes nam reci koliko puta si ti mene i ostale nazvao lazovima iako to nismo?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Ti si LAŽOV da ti nema premca!
SVAKI put ću te lažovom oslovljavati dok god sam ovde.
Rekoh veoma si sretan čovek jer ti pojma nemaš stoko kako si sretan.
Na pašu!
O kakvoj ti pretnji govoriš...ko tebi stoko preti,svi mi stoku volimo.

A ti si nas javno optuzio da verujemu u TRI BOGA.

LAŽEŠ stoko.
Rekao sam kako krsti tvoj pobro plaćenik a ne u šta veruje teološki šarlatane.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
SVAKI put ću te lažovom oslovljavati dok god sam ovde.
Rekoh veoma si sretan čovek jer ti pojma nemaš stoko kako si sretan.
Na pašu!

Popustili ti nervi Taramanija.

A i vi našli sa njim raspravljati, bacate bisere pred...

O kakvoj ti pretnji govoriš...ko tebi stoko preti,svi mi stoku volimo.

Pa prije ili kasnije moraš da dokažeš kakvo ti je stanje u srcu.


I to moraš više puta da dokažeš.


Dokaz mržnje prema advent. posebno prema EGV. E sada mi je još jasnije da je ona prorok Božji.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
06.03.2016
Poruka
175
Taramana je najzad izjavio:

O kakvoj ti pretnji govoriš...ko tebi stoko preti?

Ljudi sta vi kazete, zar ovo nije pretnja:

"Ti si toliko sretan covek da pojma nemaš koliko si sretan.A tvoja sreca je što nisam onaj nekadšnji jer NIKAD i NIKOM više nebi rekao da laže a inace uopšte nebi ni govorio,rekoh ponovo NE TERAJ ME NA ZLO!
Vec sam te upozorio da to NE PONAVLJAŠ zato pamet u glavu STVORE
!"

Kao sto vidite, sterao sam Tarmanu u cosak i nemoze da odgovori na niz pitanja, jer mnoge izjave o adventistima nisu istinite pa se siroma toliko izgubio da je poceo i da se poziva na neku svoju proslu "hrabrost" misleci da ce me na taj nacin ucutkati.

Jeli to onaj sto se ovde predstsavlja kao neki "VERUJUCI"?
Jesu li to rdovi "Duha" ili rodovi nekave divljaci?

Marko: A ti si nas javno optuzio da verujemu u TRI BOGA.

Tarmana na to odgovara:

LAŽEŠ stoko.
Rekao sam kako krsti tvoj pobro plaćenik a ne u šta veruje teološki šarlatane.

Da li je Tarmana izjavio da mi verujemu u TRI BOGA ili sam ja to izlagao kao sto on tvrdi?


Evo dokaza:
Tarmana JESTE IZJAVIO:


LAŽEŠ.

Druge crkve krštvaju u IME OCA I SINA I DUHA SVETOGA a vi BOGA OCA i BOGA SINA i BOGA DUHA SVETOGA a to NIJE isto jer oni imaju JEDNOG BOGA kroz tri naziva a vi imate TRI BOGA u tri naziva.Njihovo je manje zlo ali ni jednonije apostolska praksa to verujući vide i ispravljaju.

Marko: Adventisti ovako veruju: "Postoji jedan Bog:Otac, Sin i Sveti Duh".

Adventisti ovako krstavaju: "Dragi brate, ...(Ime krstenika), na priznanju tvoje vere u Isusa Hrista kao tvog Spasitelja, JA TE KRSTAVAM U IME OCA, U IME SINA, I U IME SVETOG DUHA. Amin!" (Pravilnik za propovednike, str. 99)

Dakle,Tarmana jeste izjavio da adventisti imau TRI BOGA.

Citaoci foruma, onda ko laze?

Posle savih dokaza, kako onda vi razumete ovu Tarmaninu izjavu:


VIDI,nemoj da ti se ponovi to da za mene kažeš da lažem jer to JASNO!?
NIKAD se ne služim lažima... meni kažeš da lažem jer može te to koštati zato pazi kad nepravedno sudiš i pravednika nazivaš lažovom ...

Izvinio Tarmana nisam znao da si PRAVEDNIK, ona tvoja lista svakoko to ne potvrdjuje.


Ovo je dobro za veselo vece.

PS Koliko puta si u poslednje vreme pitao: Gde je Marcelo, zasto se ne javi i ne odgovara na moja pitanja, a ja sam bio zauzet.

E sad sam ti odgovorio i bice bolje da me u buduce ne prizivas, jer vidis kava lakrdija ispadne od tvojih "postenih" izjava.
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Evo dokaza:
Tarmana JESTE IZJAVIO:


LAŽEŠ.

Druge crkve krštvaju u IME OCA I SINA I DUHA SVETOGA a vi BOGA OCA i BOGA SINA i BOGA DUHA SVETOGA a to NIJE isto jer oni imaju JEDNOG BOGA kroz tri naziva a vi imate TRI BOGA u tri naziva.Njihovo je manje zlo ali ni jednonije apostolska praksa to verujući vide i ispravljaju.

Lažeš stoko!
Bog Otac BogSin,Bog Duh Sveti je način vašeg krštenja ovamo.
A to koliko vi stočari imate Bogova to pitajte vešticu zato vam se crkva deli i nikako godinama da se dogovorite koliko delova ima Bog.
Teološki šarlatane ona pitanja te odavno čekaju i stoka NEMA VREMENA a pola dana visi na kompu lažove ,vijaš Miret STOKO da se on tebi masončini izvinjava ko si ti...šta ako se pogrešilo od dvojice masona Urija jedan subotar mason drugi osnivač radničke parije isto mason i on i ja smo reagovali kao i Rachem videći grešku i šta bi ti sad da likuješ zbog jedne ne namerne greške stoko jedna i više puta ponavljaš tu grešku koja je priznata a ovamo ti pored nosa prolaze stotine vaših laži za koje se ni jednom verniku niste izvinulu STOKO.

Na da te nije sramota što si plaćenik lažne masonske organizacije već te nije sramota da toliko smeća iz vaše kuhinje stoji i zagađuje životnu sredinu i NIKO od vas nije odgovorio zašto LAŽETE NAROD stoko jedna.

Pa đes ti Maričelo stoko?
Đes LAŽOVE i plaćeniče to jeste tvoje ime ZMIJSKI PORODE jer izgledaš kao grob okrečeni.
Dugovečni...veomasi sretam čovek.
Bog će to odraditi kad dođevreme neću ja prljati ruke stočnom krvlju.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Bog će to odraditi kad dođevreme neću ja prljati ruke stočnom krvlju.

Ti si već isprljao srce, jer nije ubica samo ko ubije čovjeka nego i onaj ko mrzi čojeka.

"Svaki koji mrzi brata svog ubica je ljudski".

Marko svaka čast što si ga ubo tačno tamo gdje treba. :mig:

Očigledno je da Taramana prijeti još nije pobijedio svoje stare navike pa licemjerno sebe koriguje i sputava.

U ovoj emisiji ima jedan koji napada EGV kao Taramana.

Inače predavač emisije Valter Fajt uopšte nije otišao u advent. zbog EGV nego zbog Biblije. I onda se začudio kako je jedan njgov poznanik sa velikom mržnjom govorio o EGV i onda je on tek počeo da čita knjige EGV i dobio dokaz da je ona prorok Božji.

EGV nije ništa manje prorok nego Isaija, Jeremija, Jezekilj itd.


A Taramani je krivo jer ništa ne može da obori nauku HAC.

Ako Bog da uskoro ću da se krstim u HAC.

Posebno pogledajte zadnje 3 minute predavanja.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Ove izjave Taramane su dokaz da sam bio upravu kada sam vam dao primjedbu da ne razgovarate sa njim, svako davanje stihova iz Biblije pred njim je bacanje bisera pred...

I tek sada ste shvatili kakav je. Ovo se posebno odnosi na Laodikeju.
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Taramana je izrekao prijetnju, ali kako je licemjer onda je upotrebio samokontrolu. To je licemjerna metoda sputavanja manifestacije grijeha, u ovom slučaju mržnje i agresivnosti.

Dakle dokaz da je Taramana licemjer.

A vi ste pred njim davali stihove iz Biblije i hranili njegov ego konačno je sada pokazao svoje pravo lice. A ja sam vam i prije toga govorio kakav je. I sada se okrenuo da vas pogazi.
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Taramana, kada budeš prestao da upućuješ uvrede, pretnje bilo koje vrste, i da budeš bahat i nadmen, i plus toga - kada se javno izviniš svima kojima si ovo upućivao, javno ljudima i tajno Bogu, i kada se budeš predao potpuno Isusu da te očisti od tvog uličarskog karaktera koji si doneo iz sveta, i kada postameš uljudan, ponizan, krotak, pun ljubavi i pažnje koje će se pokazati u tvojim rečima i delima, tada možemo nastaviti diskusiju.

Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.301
Taramana, kada budeš prestao da upućuješ uvrede, pretnje bilokoje vrste, i da budeš bahat i nadmen, i plus toga - kada se javno izviniš svima kojima si ovo upućivao, javno ljudima i tajno Bogu, i kada se budeš predao potpuno Isusu da te očisti od tvog uličarskog karaktera koji si doneo iz sveta, i kada postameš uljudan, ponizan, krotak, pun ljubavi i pažnje koje će se pokazati u tvojim rečima i delima, tada možemo nastaviti diskusiju.

Pozdrav!

On je i prije bio takav, samo je tek sada u punini pokazao svoje pravo lice. Slabo procijenjuješ ljude.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top