Veštica sa kristalnim zubima koja uči o kraju sveta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Ti si već isprljao srce, jer nije ubica samo ko ubije čovjeka nego i onaj ko mrzi čojeka.

"Svaki koji mrzi brata svog ubica je ljudski".

Tripo DOBRI ČOVEČE apostol VERUJUĆIMA kažeda su lažni učitelji i lažni proroci ZMIJSKI POROD a Pavle kaže da DUHOVI ĐAVOLSKI brane hranu a to jedino vi činite i kako meni onda može duh đavolski biti brat?
Tačno je da je krvunik ljudski koji mrzi na BRATA ali meni nisu đavoli braća zato se NIKAKO na vas ne može odnositi ta izjava.

Ti si već isprljao srce,[/QUOTE]
Marko svaka čast što si ga ubo tačno tamo gdje treba. :mig:

U kom zološkom vrtusi snimio ovu vrstu?
Stoke ima svuda ali najgora vrsta je skoncentrisana u kavezu veštice Bele.

Ako Bog da uskoro ću da se krstim u HAC.
Pa tamo ti i jeste mesto jer ta vrsta se ne oblači u Hrista već u vešticu i duh proroštva.Imaš moju podršku što pre to obavi.Pa ti nisi Adventista nego priučeni prijatelj koji je dosad glumio krštenog Adventistu...pa za takvim glumcima i prevarantima i plače Jelenina družina trči tamo što pre.
Verujem da će i onoj STOKI biti drago što se krdo širi.Znači Adventista konačno postaje Adventista jer je period glume položio :beee:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Taramana, kada budeš prestao da upućuješ uvrede, pretnje bilokoje vrste, i da budeš bahat i nadmen, i plus toga - kada se javno izviniš svima kojima si ovo upućivao, javno ljudima i tajno Bogu, i kada se budeš predao potpuno Isusu da te očisti od tvog uličarskog karaktera koji si doneo iz sveta, i kada postameš uljudan, ponizan, krotak, pun ljubavi i pažnje koje će se pokazati u tvojim rečima i delima, tada možemo nastaviti diskusiju.

Pozdrav!

Đes ti Lajkiću?
Znači krilati konji sa repatim Turcima :beee:
Jel ono Dragačevske trube trube trubo jedna od Judejskog rata :assassin:
Znači čaše zala sipaju već šest godina :roll:
Legendo šta ima kod tebe sem tih bisera?
Ako sreteš đe onu STOKU pozdravi je i reci joj da ja volim kućne ljubimce.
 
Učlanjen(a)
06.03.2016
Poruka
175
Lažeš stoko!
Bog Otac BogSin,Bog Duh Sveti je način vašeg krštenja ovamo.
A to koliko vi stočari imate Bogova to pitajte vešticu zato vam se crkva deli i nikako godinama da se dogovorite koliko delova ima Bog.
Teološki šarlatane ona pitanja te odavno čekaju i stoka NEMA VREMENA a pola dana visi na kompu lažove ,vijaš Miret STOKO da se on tebi masončini izvinjava ko si ti...šta ako se pogrešilo od dvojice masona Urija jedan subotar mason drugi osnivač radničke parije isto mason i on i ja smo reagovali kao i Rachem videći grešku i šta bi ti sad da likuješ zbog jedne ne namerne greške stoko jedna i više puta ponavljaš tu grešku koja je priznata a ovamo ti pored nosa prolaze stotine vaših laži za koje se ni jednom verniku niste izvinulu STOKO.

Dobro jutro vasa svetost, Taramana.
Iz tvojih odgovora vidimo da si pri kraju zivaca i ne bih zelo da zbog mene dobijes srcani udar. Na osnovu tvojih izjava i tvioga ponasanja, svi smo primetili da tu nije u pitanju samo mrznja, osveta, nepostenje i vulgarni izrazi, nego postoji nesto mnogo ozbiljnije.

Obratite paznju na Tarmaninu izjavu: "šta ako se pogrešilo od dvojice masona Urija jedan subotar mason drugi osnivač radničke parije isto mason."

Pre svega, Tarmana nije u stanju da kaze, pogresio sam, nego "Ako se pogresilo".

Tarmana je tu izjavio jos jednu LAZ, da je i adventista mason, a to on zna da nije istina. To sve pokazuje koje vrste karaktera je taj Tarmana da neprestano muti, podmece lazi i izvrce istinu, pa ipak mu to ne smeta da se nasiva "verujuci i pravednik". Daj dokaz da je Urija Smit bio mason. NEMAS GA. Onda cuti ne sramoti se vise!

Ovo si izjavio:
"VIDI,nemoj da ti se ponovi to da za mene kažeš da lažem jer to JASNO!?
NIKAD se ne služim lažima."
Medjutim, pred svima si rekao da adventisti imaju tri Boga. i to si pokusao da kazes da nisi. To su ti vec tri lazi. Onda koliko je istina to sto tvrdis za sebe?


I posle svih gluposti koje si istovario tvrdis: "pazi kad nepravedno sudiš pravednika." Izvini, vasa svetost, nisam znao da si pravednik. Apostol Pavle kaze: "Ne mislim da sam dostigao, sto je ostrag zaboravljam a napred sezem se". A ti pored ovolikih brljotina sam za seba kazes "pravednik". Tu postoji mnogo veci problem nego sto ti misis.


Taramana zahteva:

"VIDI,nemoj da ti se ponovi to da za mene kažeš da lažem jer to JASNO!?
NIKAD se ne služim lažima."


Pa onda ovako izjavljuje:

Ti si LAŽOV da ti nema premca!
SVAKI put ću te lažovom oslovljavati dok god sam ovde."

Sta to znaci? Da na ovakvo izrazavanje nemaju pravu gtresnici nego to prvo ima samo "PRAVEDNIK", negova svetost, Taramana.

Citoci foruma, na sta vam ovo lici? On sebi uzima pravo da mene naziva najpogrdnijim imenima, ali ja nikako ne smem njega nazvati lazovom. Tu postoji mnogo veci problem nego sto smo mi mislili.

Tarmana, vasa svetost, sa moje strane si potpuno slobodan da me zoves kako ti je volje. Ako ti to cini zadovoljstvo slobodno nastavi, jer tako se pred svima najbolje predstavljas. Sada svi o tebi sve znamo.

Zelim ti sve najbolje
[/QUOTE]
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.03.2016
Poruka
175
Ti si već isprljao srce, jer nije ubica samo ko ubije čovjeka nego i onaj ko mrzi čojeka.

"Svaki koji mrzi brata svog ubica je ljudski".

Marko svaka čast što si ga ubo tačno tamo gdje treba. :mig:

Očigledno je da Taramana prijeti još nije pobijedio svoje stare navike pa licemjerno sebe koriguje i sputava.

U ovoj emisiji ima jedan koji napada EGV kao Taramana.

Inače predavač emisije Valter Fajt uopšte nije otišao u advent. zbog EGV nego zbog Biblije. I onda se začudio kako je jedan njgov poznanik sa velikom mržnjom govorio o EGV i onda je on tek počeo da čita knjige EGV i dobio dokaz da je ona prorok Božji.

EGV nije ništa manje prorok nego Isaija, Jeremija, Jezekilj itd.


A Taramani je krivo jer ništa ne može da obori nauku HAC.

Ako Bog da uskoro ću da se krstim u HAC.

Posebno pogledajte zadnje 3 minute predavanja.[/QUOTE]


Neka te Bog blagoslovi i cuva i pomogne ti da po Njegovoj milosti do kraja istrajes na putu dobra.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.03.2016
Poruka
175
Ako se odskora niste nasmejali, sad cete. Njegova svetost, sveti Taramana je izjavio:

"Ako sreteš đe onu STOKU pozdravi je i reci joj da ja volim kućne ljubimce."
Ovim i drugim "kulturnim" obracanja ljudima, Taramana je zaista pokazao da je "verujuci" da ne "laze" i da jeste "pravdenik".
Tarmana, jesu li to rodovi Duha ili....?


Posle ovog humora da te ozbiljno upitam. Taramana, mesecima ovde ponavljas da Adventisti pogresno veruju ko su Dva svedoka iz Otkrivenja. POSTO TI SE PREDSTAVLJA KAO DA TI TO ZNAS, DAJ RECI NAM KO SU TA DVA SVEDOKA?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.03.2016
Poruka
175
Đes ti Lajkiću?
Znači krilati konji sa repatim Turcima :beee:
Jel ono Dragačevske trube trube trubo jedna od Judejskog rata :assassin:
Znači čaše zala sipaju već šest godina :roll:
Legendo šta ima kod tebe sem tih bisera?
Ako sreteš đe onu STOKU pozdravi je i reci joj da ja volim kućne ljubimce.


Taramana, vasa svetost, svidjaju mi se te silke koje lepis, sve lice na tebe.
Da li se kod tebe tako divani u Mokrinu ili u Mosorinu?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.03.2016
Poruka
175
Lažeš stoko!

Teološki šarlatane i stoka NEMA VREMENA a pola dana visi na kompu lažove ,vijaš Miret STOKO da se on tebi masončini izvinjava ko si ti...šta ako se pogrešilo STOKO.

Dobro jutro vasa svetost, Taramana. Iz tvojih odgovora vidimo da si pri kraju zivaca i ne bih zelo da zbog mene dobijes srcani udar. na osnovu tvojih izjava i tvioga ponasanja, svi smo primetili da tu nije u pitanju samo mrznja, osveta, nepostenje i vulgarni izrazi nego postoji nesto mnogo ozbiljnije

Ti si sada sam potvrdio da mutis i podvaljujes i da si Mireta molo da ne postira linkove da se ne dozna istina. Nego odmah smo te procitali i morao si da priznas da je greska onda kada sam ja izneo podatke iz biografija obojice po kojima i lud vidi da si hteo da podmetnes laz. Kada ces se izvinuti forumu, a ne meni?

Ovo si izjavio:

VIDI,nemoj da ti se ponovi to da za mene kažeš da lažem jer to JASNO!?
NIKAD se ne služim lažima. Medjutim pred svima si rekao da adventisti imaju tri Boga. i to si pokusao da kazes da nisi. To su ti vec dve lazi. Pa onda koliko je istina to sto tvrdis za sebe da si "verujuci' i "pravednik"?

I posle svih gluposti koje si istovario tvrdis: "pazi kad nepravedno sudiš i pravednika." Izvini Tarmana, vasa svetost, nisam znao da si pravednik. Apostol Pavle kaze: "Ne mislim da sam dostigao, sto je ostrag zaboravljam a napred sezem se". A ti pored ovolikih brljutina sam za seba kazes "pravednik". Tu postoji mnogo veci problem nego sto ti misis.
[/QUOTE]
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
05.05.2014
Poruka
3.698
Pitanja za:
images


1.Zašto su neprijatelji spalili proroke?
2.Zašto dan u koji se praznuje Duhovi mutira u žig zveri?
3.Od koje do koje godine nije bilo smrti jer je bežala (onih 150 godina))
4.Od kad Turci imaju repove i krilate konje?
5.Zašto anđeo ne nosi lanac u ruci već okolnosti?
6.Gde će Gospod baciti SAD?
7.Ko menja vremena i zakone osoba ili kontinent?
8.Koliko rogova imaju SAD a koliko rimsko carstvo i šta su rogovi u rimskom carstvu?
9.Zašto ne krstite u IME JEHOŠUE već u titule?
10.Šta znači ,,jer je SVAKO STVORENJE Božje dobro jer se osvećuje rečju i molitvom?

23:15 Teško vama književnici i fariseji, licemeri, što prohodite more i zemlju da bi prisvojili jednog, i kad ga prisvojite, činite ga sinom paklenim, udvoje većim od sebe.
23:16 Teško vama vođe slepe koji govorite: Ako se ko kune crkvom ništa je; a ako se ko kune zlatom crkvenim kriv je.
23:17
Budale slepe! Šta je veće, ili zlato, ili crkva koja zlato osveti.

23:27 Teško vama književnici i fariseji, licemeri, što ste kao okrečeni grobovi, koji se spolja vide lepi a unutra su puni kostiju mrtvačkih i svake nečistote.

23:28 Tako i vi spolja se pokazujete ljudima pravedni, a iznutra ste puni licemerja i bezakonja.

23:33 Zmije, porodi aspidini! Kako ćete pobeći od presude u oganj pakleni?

 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107

1.Zašto su neprijatelji spalili proroke?
2.Zašto dan u koji se praznuje Duhovi mutira u žig zveri?
3.Od koje do koje godine nije bilo smrti jer je bežala (onih 150 godina))
4.Od kad Turci imaju repove i krilate konje?
5.Zašto anđeo ne nosi lanac u ruci već okolnosti?
6.Gde će Gospod baciti SAD?
7.Ko menja vremena i zakone osoba ili kontinent?
8.Koliko rogova imaju SAD a koliko rimsko carstvo i šta su rogovi u rimskom carstvu?
9.Zašto ne krstite u IME JEHOŠUE već u titule?
10.Šta znači ,,jer je SVAKO STVORENJE Božje dobro jer se osvećuje rečju i molitvom?

Pogrešna pitanja upućena na pogrešnu Adresu, jer Adventisti ništa od ovoga ne veruju onako kako je u ovim pitanjima insinuirano da navodno veruju.
 
Učlanjen(a)
06.03.2016
Poruka
175
Ko je reka da Marka nema? Evo mene ponovo.
Dobro jurtro Tarmana, vasa svetost.

Sta bi od onog tvoga probudnjenja za tvoje "verujuce"? Rekao si da je pocelo u Crnoj Gori, da li je vec stiglo do Mokrina?

OZBILJNA KONSTATACIJA

Onda kada si ti nastupio sa novim epitetima i imenima, kada si Marka nazvao: "Nesreca ljudska, Lazes lazove, govece, stoko..." to je toliko duhovno da si ocekivao veliko obracenje "verujucih". Medjutim, ti to stalno isto ponavljac i svi su ucutali i zaspali tako je tvoje probudjenje isparilo se. Nedavno si se kravama izvinuo, sto je podiglo tvoju duhovnost i ostrinu uma, a sada si toliko napredovao da si kravama poceo i pitanja da postavljas. To je toliko duhovno da ne moze bolje biti.

Da bi ponovo pokrenuo isto probudjenje potrebna su nova imerna, svakako malo "masnija' od ovih iz kafanska i to ce pokrenuti mase i svi ce krenuti za tobom, pa ono sto nisi uspeo kod adventista, sada ces uspeti kada masa podje za tobom pa i ti ces postati "placenik" ono za cime neprestano tezis. Cekamo nova imena. Ti si za to talentovan. Neki misle da si vec dobio dar "duha" kao sto su apostoli. Duhovnost ti je na zavidnoj visini. Masa ceka samo na tvoj znak i sve je ostvareno.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top