Veštica sa kristalnim zubima koja uči o kraju sveta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Učlanjen(a)
06.03.2016
Poruka
175
ANALIZA

Pogledajmo sada ovu nasu "diskusiju". U pocetku bilo nas je vise, a sada broj se smanjio na tri adventiste i citavog Taramanu.

Tripo je odavno razumeo poruku, prestaoda diskutuje i da cita gluposti. Laodikeja ti je bio najverniji diskutant, ali najzad i on je video da je vrag odneo salu, pa te svecano i on napustio. Ja sam odavno prestao sa diskusijom, ne citam ono sto sa smeca pokupis i postiras ovde, osim sto prilazem ove humore za zabavu. Tako zar ne vidis Taramana da si sve promasio i da si ostao potpuno sam. Oni masni nazivi su dobri za humor, ali pogubni za prave vernike i religiju.

Sudbonosno pitanje za Taramano.

Nadamo se da vidis da si posao pogresnim putem. Napadati postene ljude i nazivati ih prostackim pogrdnim imenima, nema bas nikave vrednosti.

Zao mi je sto si posao pogresnim putem. Jos nije kasno, pokaj se i vrati se Hristu; On uvek prima pokajnike i prasta ima sve.
 
Poslednja izmena:
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Nisam napustio, vec to sto neki pojedinac ovde radi nije diskusija, i u tome je greh cak i ucesvovati, a kamoli odgovarati u takvim uslovima.

Kada doticni promeni svoj nacin ophodzenja, i ponasanja, tada se moze nadati da ce neko nastaviti diskusiju sa njim.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Posto je ova tema izasla iz okvira prihvatljivog oblika komunikacije (pravila foruma su vise puta prekrsena) tema je zakljucana, i verovatno ce biti uklonjena.

Sama tema i u nazivu se indirektno negativno odnosi prema pripadnicima druge religije i na taj nacin krsi pravila foruma. Clanovi koji su sebi dozvolili sebi da vredjaju druge clanove foruma, su sankcionisani na mesec dana, a ako to ponove bice trajno udaljeni sa foruma. To vazi i za ostale clanove koji prekrse pravila.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top