Vesti iz nesvesti iliti Forumizmi.....

Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Dragi gledaoci dobro dosli ...


Ovo je skraceno specijalno izdanje emisije koja je nazvana simboličnim imenom -Pucačina na sto načina-

Vasa Barbi i njena roze slova...spijuniraju za Vas....

Image1copy.jpg



Mozda ste primetili da nas nije bilo neko vreme, trebalo je vremena da se montira materijal sa terena, a bilo je i pokusaja diverzije....sa nepoznate strane u vidu pokusaja da mi se kompijuter najvestijim metodama upropasti...Ali takvi pokusaji su na svu sreću na vreme sprečeni...

Zlobnicima, ja i moj drug Mile poručujemo:

07c1e1f0.jpg



U današnjem izdanju videćete kratak izveštaj o dešavanjima u SerbianForumgradu kao i specijalnu već najavljenu reportažu naših reportera koji su tajn boravili u Nišu i tamo su zabeležili vrlo zanimljive fotografije.
Takodje je novost da imamo sponzora jer od nečega mora da se živi...To je produkcijska kuca mladih talenata narodne muzike SF production!!!


Ali da krenemo...


VESTI IZ UNUTRASNJOSTI ILI UNUTRASNJE VESTI



EkNsWC7kvhtfES_EDgj4dwcopy.jpg



Kako saznajemo, nas sugradjanin, i osoba koja se nalazi u vrhu rukovodstva SrbianForumograda G-din A.k.a je oboleo od misteriozne bolesti, o kojoj niko nema pojma apsolutno nista...Simptomi te bolesti su veliko oticanje usiju i menjanje licnog opisa...
Nismo uspeli da dobijemo izjavu G-dina Ake ali ekskluzivno objavljujemo fotografiju iz prve faze bolesti..


for34.jpg


Nadamo se samo da bolest nije zarazna i da se nece siriti dalje....

A evo i nekih razmisljanja iz okoline.....

valor.jpg


Takodje, posle objavljenog priloga u nasim ranijim novostima, u kojima se sumnjalo da osoba pod pseudonimom Coiska1 ustvari je kompijuter a ne osoba, jer nije postojalo objasnjenje kako je moguce da ziv covek postigne sve sto Coiska uspeva za jedan dan, nasoj redakciji su se javili gledaoci koji su upuceni u desavanja i oni su nam poslali ekskluzivne fotografije, koje mi objavljujemo...Na njima je objasnjenje...


Evo kako mu sve to uspeva....

253ru5.jpg



47ltrpigif_20090126_1788416284.jpg


A svratili smo i u upravu naseg grada, u ranim jutarnjim casovima....da vidimo kako nasa uprava obavlja svoje duznosti...

Evo priloga....

Prvo smo dosli kod nasih MOdova....

Kancelarija G-dina Aka rapida...


komp.jpg


G-din Naleija..tj njegovo radno mesto....

computer-scientist.jpg



Stigli smo i do Coiske ali na zalost on nije bio za njegovim radnim mestom...


funny-picture-128.jpg


Do vrhovnog poglavara nismo stigli...ispred njegove kancelarije sacekalo nas je obezbedjenje...
sa jednom porukom upuceno Vasoj novinarki...



normaladmins8sn.jpg



A pre izvestaja iz Nisa pogledajmo reklame......


NOVI ALBUMI SF PRODUKCIJE U PRODAJI.....


forumcopy.jpg
cid001b01c7fea106e96fa0qo1copycopy.jpg




25447420zr4copycopy.jpg
nedjooac6copy.jpg


nale.jpg
vasile_zidarucopy.jpg











Vracamo se posle reklama.....
 
Hoyas
LEGEND
Učlanjen(a)
06.06.2009
Poruka
21.085
Nasa novinarka sa toncem dok montira nove vesti

[YOUTUBE]0w3IVBDymBI[/YOUTUBE]

I na Exit-u 2009

[YOUTUBE]fGtC5uZicU8[/YOUTUBE]
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
I vracamo se posle reklama...


Kao sto ste vec obavesteni, poslali smo undercover ekipu u Nis, kako bi smo ispitali navode koji su dosli do nas tj, zlocinacko udruzivanje jedne odredjene grupe ljudi a sve radi osvajanja prevlasti u vrhu vladajuce koalicije...
Evo sta je nasa ekipa zabelezila na terenu ....


NIs City - (NE)zabranjeni grad

Krenuli smo put Nisa...

Ono sto nas je prvo zacudilo je sto su duz puta postavljeni znakovi koje nismo videli do sada....

putcopy.jpg
ap1qw7copy-1.jpg



..... ...

2294_0019.jpg


Kako smo prilazili Nisu, iznenadila nas je jedna cinjenica da su tzv Niska grupa sirokoobozavani gradjani Nisa, i to narucito od zenske populacije... Naravno, dokumentujemo to slikama, gde vidimo bilborde na samom ulasku u grad...


iA_z2laqrE95RzphKUNfQA.jpg


YdeF2En5Idvz9eSnSfs5Fg.jpg



Kao undercover smo poslali devojcice koje su imale za zadatak da odvuku paznju aktera kako bismo mi uspeli da snimimo realnu situaciju...
Na zalost samo jedan od clanova je pao na to...Slika govori vise od reci, ali svi cete pogoditi ko bi to mogao biti....

8c453b11660425b6.jpg



Po dolasku smo na dobro skrivenom mestu u skrovitom delu grada naleteli na vozni park....

2me5szr.jpg



Na mestu gde smo se nadali da cemo zateci nekog od njih, zatekli smo njihovu drugaricu koja je umesto njih zavrsavala neke poslove...

[YOUTUBE]-l9JIp9o434[/YOUTUBE]



Njihovi poslovi mozda jesu dobro pokriveni ali ono sto nije moglo da se sakrije je raskalsan nacin zivota koji vode...

Te noci u gradu, snimljene su fotke koje govore same
za sebe..



for3.jpg


hefner_wideweb__470x2880copy.jpg



blog101008_hefcopy.jpg



Na kraju dok smo odlazili iz Nisa...posredstvom nase masine za reprodukciju misli do nas je u slici dosao neciji san koji nas je , mogu slobodno reci, uznemirio...


Neko je sanjao....



Zemun-terasa1-772695copy.jpg



Po povratku smo svratili da vidimo i neke nas poznanike u Zajecaru ...


Bagzee-jev komp....

funny_pictures_ghetto_computer.jpg


Njega nismo nasli...verovatno je bio ljut...


A evo i Trande kako cuva svoj komp od brata ...


zmija.jpg


Vaskezov svet kompijutera...

computer-freaks1.jpg




Do Smedereva, gde smo zatekli Hadesovu macku, koja nije imala drugog izbora...

733_post-17-1099661856.jpg


Ali u NS - u je bilo najteze...
Kralj spama...dame i gospodo... Sone Sakli...



sasavaslikacn9.jpg




Bilo je to sve za danasnje izdanje ....


Nemojte se brinuti sto me nece biti dve nedelje...povucicu se malo u ilegalu, ali se brzo vracam sa najnovijim vestima...

Ljubi Vas Vasa Barbie...

 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Hahahahaha...ceo dan mi sugav,a ti si me tako slatko sad nasmejala...znaci nemam reci...ahahahaha! Svaka cast ! :*
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
lejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ... Sda ste videli kako cuvam moju masinu :) PAZITE SE :)
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha BARBIE n1 :) hahahahahahahahahahahahahahaha
 
Natrag
Top