Vesti iz nesvesti iliti Forumizmi.....

Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Zahvaljujuci savremenim tehnologijama koje su stigle i kod nas, uspeli smo da prenesemo u pisanoj formi, misli administracije SerbianForuma, te Vam iste, ekskluzivno prenosimo...

O cemu razmislja nasa administracija.....





[THINK]Ups...izgleda da sam postavio na forum sve sto su ikada napisali, snimili,napravili...sta cu sad...a da pocnem ja da pisem i snimam...hm nije losa ideja, vredi razmisliti...[/THINK]
11c47t3.gif


coiska1


[THINK]hmmmm....i sta sada da radim sa ovih 136597569853456953256 bodova na Rapidsheru koje sam zaradio ovaj mesec? Vise nije zanimljivo...:( Znam, danas cu promeniti nadimak u a.k.a.Megaupload....[/THINK]
tiger2l.jpg



a.k.a.rapid


[THINK]Lazio...au,stvarno je bre tesko raditi na dva kanala...Lazio...Kad bi mogao da se kloniram...Lazio...pa da u isto vreme radim i na downloadu i u Caffeu...Lazio...mislim,mora neko od Modova i da sidje medju smrtnike...Lazio...Jos Barbie da zajebe stvar,da digne ruke, pa da se aktiviram i u klubu za Zene..Lazio...i jbg...Lazio...valjda nece...Lazio[/THINK]
avatareminem.jpg


BaneFromDaHood


[THINK]Stigla poruka od Zemsa...Aj molim te Boze da opet nije smislio da menja boje, ili da smislja neke urednice...ova moja ce da me ubije,kaze vise sam na forumu nego sa njom...a izgleda se proculo za akciju avatara,bre...nisam ni znao koliko sam talentovan...A bre Studente, moraces da menjas nick u doktor...ili bar magistar...ma jok, da ne preterujem...evo nek bude apsolvent....[/THINK]
noviavatarstudent3.gif



Student


[THINK]E pa, pusticu malo i ove druge da dodju do izrazaja, od pocetka drzim prvo mesto u broju postova i broju tema, mislim postace monotono...Gle ove u kafeu...ala su se raspisali....idem da im malo objasnim neke stvari....da se ne opuste previse[/THINK]
42811049606727318144022.jpg



Cobi63


[THINK]Au...vidid,vidi...izgubio sam kosu, pobeleli mi brkovi...jedino sto sam se raskrupnjao malo...aj nema veze za kosu i brkove, sredice Student u fotoshopu...ali ako nastave ovako da me nerviraju, moracu da obaram na avgust....a i ovi urednici...cek bre urednici...koji urednici...gde su urednici...ima li uopste urednika? hmmm...vidis, vidis....nisam o tome razmisljao[/THINK]
88130320.jpg



Naleija


A da vidimo o cemu razmisljaju nasi Urednici.....



[THINK]Au ala su smorili ovi...ljudi manite se vise ove teme, tema se zove Dijete i mrsavljenje....o tome pisem..jel treba na temi dijeta da pisem o cipelama?wacko2 I gle...samo muskarci raspravljaju,koji nikada i nemaju skoro problem sa tezinom...ajde,ajde...isvadjajte se pa da nastavim sa temom..opusteno Laro...diplomirala si..lalalalalal[/THINK]
dreamaboutfallingdownbyw.jpg


lara_k


[THINK]Ala sam se zeznula sto sam urednik bas u muzickim diskusijama i u Off topic-u...ovi ljudi pisu kao da nemaju gde drugde, nego bas ovde....[/THINK]
tweetyhug.jpg


Tiki


Na zalost, iako je opremljen najsavremenijom tehnologijom, ovaj aparat nije uspeo da locira nasu urednicu Damu....te nismo u mogucnosti da Vam prenesemo njene misli....ipak, uspeli smo da izdvojimo neke nerazgovetne misli koje nismo bas najasnije razumeli, ali Vam ih ipak u celosti prenosimo....



[THINK]Necu da budem urednica...necu da budem urednica...necu da budem urednica....[/THINK]
devojchica.jpg



Dama



[THINK]Ako me jos neko bude poslao poruku ili pitao da li sam stvarno ja na slici,promenicu avatar i stavicu Sofronija...ili da me pita da li su moja usta...a da stavim u potpisu da nemam silikone? Ma jok, onda ide ono glupo pitanje, a stvarno nemas? rodila si se takva?:stupid::-x[/THINK]
99145820.jpg


Barbie

I da odemo sada do nasih uploadera....
Upsssssssss....
Aparat se zbunio... Izbacuje ponovljene misli Moderatora...izgleda da se zbunio...ili je procitao Moderatore kao Uploadere....

Za njih izbacuje samo sledece slike:

wantedposterf.jpg


Najvise problema je nas aparat imao sa Administratorovim mislima, jer kapacitet koji pokriva se na slucaju ovog gospodina pokazao kao apsolutno nedovoljan...Uspeli smo da zabelezimo samo jedan zanemarljivi deo njegovih misli...


[THINK]Da sam znao,koliko ce ovo biti tesko, bolje da sam otvorio neku zensku pricaonicu, sa zenama nikada nema problema, pustis ih da pisu o kuvanju i cipelama...i ne mislis...gle ovi, ovi se opet svadjaju,ova oce da joj se menja boja,ova nece,ovaj trazi da mu se promeni nick,pa sta si ga stavljao kad ti se ne svidja?A od ovih mailova cu da poludim,samo sto ne pocnu jos da traze da ih ja registrujem...opet moram da pravim konkurs,k'o zenu da trazim a ne urednike...gle onaj psuje, pa jel te mama tako naucila...usi ove moje velike ce da mi otpadnu...bolje ja da cutim...a da mozda skinem sebi boju,da se sakrijem, da me ne vide? ma jok...opet ce pobuna da ispadne...E Zems, Zems lepo si ti sebi govorio.....biiiiiiiiiiiiiiiip[/THINK]
yodaavatar.jpg




Zems



Na zalost tu se prenos Administratorovih misli zavrsio, zbog nedostatka memorije.....

Nastavicemo da Vas obavestavamo .....
 
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.533
Hahahaha, bravo Barbie bravo !!!!

p.s. nemogu da verujem da te pitaju na pp dali si to ti xaxaxaxa
 
Član
Učlanjen(a)
31.05.2009
Poruka
436
Ovo je najzabavniji post do sada na forumu koji sam video! SAmo nastavi BARBIE :):):):):):):):):):):):):):)
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Hahahaha...Barbie,a msn?fb?hahaha ;O


Pa ovako....
Na msn-u su mi blokirani svi ljudi koji su u bilo kom trenutku, na bilo koji nacin me smorili :)
Tati sam rekla da mi konfiguracija kompijutera ne podrzava msn, tako da sam morala da ga uninstaliram.....:blum3: sreca te on ne zna bas najbolje ni sta konfiguracija znaci, ali mu zvuci kao vrlo ozbiljan problem te vise ni ne pita....
My space obrisah, jer je pocelo izgleda po difolty kada otvoris my space, on ti doda Toma i mene za prijatelja.... postalo je nemoguce.....

E Facebook...tu sam poizbacivala raznorazne ljude, te mi ostadose ljudi koji su mi zaista prijatelji ili bar poznanici....
Tatu sam odbila cak....
Mama jos nije provalila fejs....
Iskljucena je opcija da moze neko ko trazi da me nadje...
Iskljucena opcija slanja poruka od ljudi koji mi nisu prijatelji....
Trudim se da mi sto manje ljudi zna ime ....
Ali ja prosto ne verujem kako muskarci umeju da posalju glupe poruke, kako imaju glupe startove....pa zar ijedna devojka bi pala na to....
E otvoricu novu temu...sa uputstvima za vas muskarce, kako da muvate devojke.... ono sa NE NIKAKO.... :) i sa RECITE JOJ
E jedino skype.... Ah taj divni skype.....
na njemu me mama vreba da pozelenim.... :)
Sva sreca pa jako, jako, jako malo ljudi imam na skypu...uglavnom sve za koje sam uvek dostupna....

Borim se nekako.... To je krst koji moras da nosis...hehehe
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
05.05.2009
Poruka
4.736
Ovo je sigurno jedna od najkreativnijih tema na forumu, sve pohvale,
a za ove sto traze MSN, evo imaju moj YIM , pa mogu da probaju sa mnom, da porazgovaraju,
 
Član
Učlanjen(a)
16.05.2009
Poruka
669
Dragi gledaoci...


Evo kratkog pregleda Vesti na TV-u SrbianForum.org

Pocinjemo sa vremenskom prognozom....


Posle kratkotrajne oluje koja je pracena jakim udarima groma, munjama a sa povremenim naznakama uragana u zacetku, vreme iznad naseg grada Serbianforumgrada, polako se stabilizuje...

Opet je suncano, a polako gore, na severnoj strani naseg grada, preko Moderatorskog i urednickog dela, pa dalje prema jugu u smeru kante za otpatke...kroz oblake se promaljaju zraci sunca, praceni blagim povetarcem koji dopire sa teritorije susedne zemlje Googl....

A sada vesti iz unutrasnjosti....


Prva vest koja nas je rano ujutru zatekla... dosla je krajnje neocekivano iz redova umetnickog dela foruma.....
Kako nezvanicno saznajemo, zbog dosada neutvrdjenih okolnosti, titula dosadasnjeg dizajnera, oduzeta je nasem (vecitom, kako bi neki zlobnici rekli) Studentu....

Kako smo mi poznati po objektivnosti, resili smo da tragom vesti odemo do malog gradica Zajecara..., na samoj granici sa susednom nam bratskom
zemljom Bugarskom (aka Cokalijama)....

Evo i kratkog intervijua sa njim....

Zatekli smo ga na vratima, dok je kretao na bazen, vidno izmucenog lica, na kome su se videli tragovi teske noci.....zasto teske, pokusacemo da utvrdimo...

VIN*vesti iz nesvesti*- Imamo neke naznake da je sinocna oluja bila izazvana tektonskim poremecajima pomeranja tla na gornjem delu foruma, za koje inace nemamo dokaze postojanja, ali postoji veoma rasprostranjeno misljenje da on zaista postoji.... Koji je Vas komentar?

S *student*- Iako postoji tako nesto....ja nisam obavesten....a mozda i postoji, jer da postoji, njima bi trebao dizajner...isto...a ja sam dizajner...jedini...ovde...pa bi trebao da znam...a ne znam...a mozda i znam...nemam pojma....E ako mozes samo malo da se odmaknes od mene, zabranila je devojka da mi drugi primerci iste vrste a razlicitog pola prilaze na manje od 2.5 m....pa ako bi mogla samo malo....nije problem, a?


VIN: Kako da ne...Znaci Vi tvrdite da Oluja nema veze sa desavanjima....

S: A da pitate nekog moderatora?Ja sam covek umetnik...

VIN: Sledece pitanje je, da li je tacno da ste sinoc ostali bez Vaseg zvanja, odnosno titule?

S: Znao sam da cete to pitati....
isprva sam mislio da sam smenjen sa te funkcije, jer kao sto znate nas Admin(onaj crvenog nika, zelene koze i klempavi...prim.ured.) smatra da je najpametniji kada cuti, te sam mislio da je opet bez reci, samo oduzeo moj cin...sto se ispostavilo kao netacno....
Znao sam ja da su to igre pete kolone naseg grada, spoljni neprijatelji i saradnici stranih sila....Samo im porucujem...NECETE ME NATERATI DA ODUSTANEM!!!!! Ako treba veciti Student, ali umetnik u dusi!!!
Na kraju se ispostavilo samo, da je doslo do tehnicke greske, izgleda da se server zbunio, a sve zbog jako dobre inernet konekcije na kojoj taj isti server obitava.....




VIN* Cujemo da sa devojkom delite profil na Facebooku....Da li je i Vasa devojka tu i u SerbainForumogradu?

S* Pssssst...Ma jesi li ti normalna???? Nemoj da te cuje....Uzela mi je pola Facebooka...oces i ovde da dodje da mi promeni celokupan izgled grada? Rekao sam joj da je ovo neki naucno-istrazivacki seminar u proucavanju psihopatologije velikih grupa ljudi zarobljenih na malom prostoru.... Nije htela ni da vidi.....smorilo je samo dok sam joj objasnio...drugi muskarci u kafanu, ja na forum...Kapiras?

Zahvaljujemo se na (ne)iskrenosti a sada se vracamo u studio....

Hvala nasem reporteru...


Prelazimo na crnu hroniku...


Jos uvek se nista ne zna o nestanku jedne od urednika (nije gramaticka greska, vec zelja da se zenski rod prideva Urednik u njenom slucaju NE UPOTREBLJAVA )...

Urednik, jednostavnog ali mislimo, totalno neodgovarajuceg pseudonima Dama,
nestala je jos neutvrdjenog datuma, po jos neutvrdjenim okolnostima....postoje naznake da joj je smetalo to sto su je drugi clanovi dozivljavali kao zenu, sto je ona kategoricki odbijala.....i da se povukla iz javnosti iskljucivo iz tog razloga... Poslednji trag vodi ka jednom magazinu, koje je objavilo zanimljiv tekst citateljke, za koji neki tvrde da je bas njen....Redakcija se ogradjuje od bilo kakvog komentara, a tekst prenosimo u celosti....



PITANJE CITATELJKE:
Molim Vas resite mi nedoumicu, od mene na jednom nijevaznokominijevaznogde mestu traze da me zovu Urednica, sto ja smatram da nije ni gramaticki niti u bilo kom drugom smislu ispravno.Sta vi mislite....Treba li da budem Urednik ili Urednica?
UNAPRED HVALA


ODGOVOR REDAKCIJE:
Postavi svoju sliku da bi lakše definisali odgovor !

Odgovorni organi sluzbe intenzivno rade na rasvetljavanju slucaja....


Vracamo se na aktuelnosti.....


Kako saznajemo, konkurs za Urednike i Uploader-e, kratkotrajno je bio prekinut, usled neocekivanog razvoja dogadjaja koji su uticali na sam tok konkursa....Pitali smo Admina, gdin-a Zemsa da li je upitanju sabotaza ili samo nesrecan splet okolnosti....


On je bio recit kao i uvek....

Zems:Nemam komentar, a i da imam ne bi ti rek'o...


Zahvaljujemo se njegovoj ekselenciji....na iscrpnom odgovoru....ali iz potvrdjenih izvora saznajemo da su tehnicki problemi koji su nastali, uspesno otklonjeni, te je konkurs nastavljen.....

Vesti iz sporta....


Na jugu SerbianForumGrada je odrzan tradicionalni verbalni turnir u pljuvanju, bijenju i skakanju po lobanji dva zaracena tabora, Partizana koga predvodi zakleti crno beli junak, nasa nada i uzdanica Tranda, a.k.a MaZzaloTTo,nadimak promenio kao podrska bratu, a neki cak i tvrde da nije hteo da ide u skolu, jer mu je zgrada skole bila crveno bela...te su ga roditelji vodili u drugu, 25 km udaljenu, dok se nisu dogovorili sa upravom skole da doniraju krecenje iste...napominjemo da je informacija neproverena) sa jedne strane i C.zvezde na cijem se celu nalazi gle cuda bas taj isti brat Bagzee, a.k.a MazZohusTa, nadimak promenio zbog neslaganja sa upravom ... Na pitanje, kako je moguce da su na suprotnim stranama, odgovara nam TRanda....
-Kada smo bili mali, roditelji nam nisu posvecivali isto paznje, niti su imali vremena za njega, kao za mene, odrastao je bez sanse da ode na pravi put, druzio se sa cigancicima iz kraja...Navijanje za Zvezdu je doslo kao prirodna posledica nezdravog okruzenja....
Ali brat mi je ...ja ga volim...Zelim da mu porucim...NIje kasno Bagzee, vrati se na pravi put, nije sve izgubljeno.....porucuje na kraju brizni brat....


Nadamo se da ce verbalni turnir proci u najboljoj mogucoj atmosferi....

Sa vestima iz sporta zavrsavamo kratak pregled vesti...

Budite uz nas u nasem opsirnom izdanju Dnevnika 1 1/2...




Ako prezivim.....naravno......


Produkcija: Barbienews

obezbedjenje: Naleija guard system security
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
HAHAHAHAHAHHAHAAH... Ovo je ludilo jbt... SUze su mi krenule dok sam citao... hahaha
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
790
Hahahahahahahahahahaahahahahaa....Barbie n1...! P.S. neces da prezivis :):):) haha
 
Natrag
Top