Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Vesti iz nesvesti iliti Forumizmi.....

• Začetnik teme Barbie
  • Datum pokretanja
sone-sakli

sone-sakli

Član
Super mi vas cekamo xP

Poslednja izmena od urednika:
Barbie

Barbie

Član
Dragi gledaoci dobro dosli ...

Ovo je skraceno specijalno izdanje emisije koja je nazvana simboličnim imenom -Pucačina na sto načina-

Vasa Barbi i njena roze slova...spijuniraju za Vas....

Mozda ste primetili da nas nije bilo neko vreme, trebalo je vremena da se montira materijal sa terena, a bilo je i pokusaja diverzije....sa nepoznate strane u vidu pokusaja da mi se kompijuter najvestijim metodama upropasti...Ali takvi pokusaji su na svu sreću na vreme sprečeni...

Zlobnicima, ja i moj drug Mile poručujemo:

U današnjem izdanju videćete kratak izveštaj o dešavanjima u SerbianForumgradu kao i specijalnu već najavljenu reportažu naših reportera koji su tajn boravili u Nišu i tamo su zabeležili vrlo zanimljive fotografije.
Takodje je novost da imamo sponzora jer od nečega mora da se živi...To je produkcijska kuca mladih talenata narodne muzike SF production!!!

Ali da krenemo...

VESTI IZ UNUTRASNJOSTI ILI UNUTRASNJE VESTI

Kako saznajemo, nas sugradjanin, i osoba koja se nalazi u vrhu rukovodstva SrbianForumograda G-din A.k.a je oboleo od misteriozne bolesti, o kojoj niko nema pojma apsolutno nista...Simptomi te bolesti su veliko oticanje usiju i menjanje licnog opisa...
Nismo uspeli da dobijemo izjavu G-dina Ake ali ekskluzivno objavljujemo fotografiju iz prve faze bolesti..

Nadamo se samo da bolest nije zarazna i da se nece siriti dalje....

A evo i nekih razmisljanja iz okoline.....

Takodje, posle objavljenog priloga u nasim ranijim novostima, u kojima se sumnjalo da osoba pod pseudonimom Coiska1 ustvari je kompijuter a ne osoba, jer nije postojalo objasnjenje kako je moguce da ziv covek postigne sve sto Coiska uspeva za jedan dan, nasoj redakciji su se javili gledaoci koji su upuceni u desavanja i oni su nam poslali ekskluzivne fotografije, koje mi objavljujemo...Na njima je objasnjenje...

Evo kako mu sve to uspeva....

A svratili smo i u upravu naseg grada, u ranim jutarnjim casovima....da vidimo kako nasa uprava obavlja svoje duznosti...

Evo priloga....

Prvo smo dosli kod nasih MOdova....

Kancelarija G-dina Aka rapida...

G-din Naleija..tj njegovo radno mesto....

Stigli smo i do Coiske ali na zalost on nije bio za njegovim radnim mestom...

Do vrhovnog poglavara nismo stigli...ispred njegove kancelarije sacekalo nas je obezbedjenje...
sa jednom porukom upuceno Vasoj novinarki...

A pre izvestaja iz Nisa pogledajmo reklame......

NOVI ALBUMI SF PRODUKCIJE U PRODAJI.....

Vracamo se posle reklama.....

Coiska

Coiska

Hoyas
LEGEND
Nasa novinarka sa toncem dok montira nove vesti

[YOUTUBE]0w3IVBDymBI[/YOUTUBE]

I na Exit-u 2009

[YOUTUBE]fGtC5uZicU8[/YOUTUBE]

Barbie

Barbie

Član
I vracamo se posle reklama...

Kao sto ste vec obavesteni, poslali smo undercover ekipu u Nis, kako bi smo ispitali navode koji su dosli do nas tj, zlocinacko udruzivanje jedne odredjene grupe ljudi a sve radi osvajanja prevlasti u vrhu vladajuce koalicije...
Evo sta je nasa ekipa zabelezila na terenu ....

NIs City - (NE)zabranjeni grad

Krenuli smo put Nisa...

Ono sto nas je prvo zacudilo je sto su duz puta postavljeni znakovi koje nismo videli do sada....

..... ...

Kako smo prilazili Nisu, iznenadila nas je jedna cinjenica da su tzv Niska grupa sirokoobozavani gradjani Nisa, i to narucito od zenske populacije... Naravno, dokumentujemo to slikama, gde vidimo bilborde na samom ulasku u grad...

Kao undercover smo poslali devojcice koje su imale za zadatak da odvuku paznju aktera kako bismo mi uspeli da snimimo realnu situaciju...
Na zalost samo jedan od clanova je pao na to...Slika govori vise od reci, ali svi cete pogoditi ko bi to mogao biti....

Po dolasku smo na dobro skrivenom mestu u skrovitom delu grada naleteli na vozni park....

Na mestu gde smo se nadali da cemo zateci nekog od njih, zatekli smo njihovu drugaricu koja je umesto njih zavrsavala neke poslove...

[YOUTUBE]-l9JIp9o434[/YOUTUBE]

Njihovi poslovi mozda jesu dobro pokriveni ali ono sto nije moglo da se sakrije je raskalsan nacin zivota koji vode...

Te noci u gradu, snimljene su fotke koje govore same
za sebe..

Na kraju dok smo odlazili iz Nisa...posredstvom nase masine za reprodukciju misli do nas je u slici dosao neciji san koji nas je , mogu slobodno reci, uznemirio...

Neko je sanjao....

Po povratku smo svratili da vidimo i neke nas poznanike u Zajecaru ...

Bagzee-jev komp....

Njega nismo nasli...verovatno je bio ljut...

A evo i Trande kako cuva svoj komp od brata ...

Vaskezov svet kompijutera...

Do Smedereva, gde smo zatekli Hadesovu macku, koja nije imala drugog izbora...

Ali u NS - u je bilo najteze...
Kralj spama...dame i gospodo... Sone Sakli...

Bilo je to sve za danasnje izdanje ....

Nemojte se brinuti sto me nece biti dve nedelje...povucicu se malo u ilegalu, ali se brzo vracam sa najnovijim vestima...

Ljubi Vas Vasa Barbie...

BAGZICA

BAGZICA

Član
Hahahahaha...ceo dan mi sugav,a ti si me tako slatko sad nasmejala...znaci nemam reci...ahahahaha! Svaka cast ! :*

Tranda

Tranda

Član
lejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ... Sda ste videli kako cuvam moju masinu :) PAZITE SE :)

Vaskez

Vaskez

Član
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha BARBIE n1 :) hahahahahahahahahahahahahahaha