Vase misljenje dragi forumasi

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.493
Kratak komentar na jucerasnju utakmicu Brazil vs Hrvatska
Ko je gledao zna da to nikad pa ni onda nije bio penal za Brazil
Druga stvar je.... sto sam prije utakmice sa svojim prijateljima itd.... dao svoj komentar i rekao
Ljudi bez obzira kako Hrvatska bude igrala tu utakmicu Hrvatska nesmije i nece dobit iz razloga Brazil je domacin bila bi bruka i sramota da izgubi od Hrvatske na samom otvaranju svjetskog prvenstva tako i bi.
Svi koji misle drugacije sami sebe zavaravaju puka istina ...... a sto je komentator rekao da je veliko pitanje dali ce taj isti sudija u narednom periodu suditi na svjetskom prvenstvu bas zbog dodjele penala Brazilu veliko je pitanje???? dzaba to sve kad je Hrvatska izgubila

Kovac je rekao:
Ovo je otimacina! Ako je ovo nogomet, idemo kuci.

HRVATSKA je na otvaranju Svjetskog prvenstva izgubila od Brazila 3:1. Rezultat odaje dojam kao da je domaćin turnira bez problema odradio utakmicu, ali to baš i nije bilo tako. Niko Kovač nije se previše bavio analizom, nego je bez dlake na jeziku udario po Yuichiju Nishimuri. Japanski policajac dosudio je nepostojeći penal za Brazil, a poništio je i pogodak Perišića zbog navodnog prekršaja Olića nad brazilskim vratarom Juliom Cesarom.

Poraženi, ali ne i poniženi: Japanski sudac uništio Hrvatsku i otvaranje SP-a!

"Sramota!", povikao je Niko Kovač pred kamerama HTV-a nakon svog prvog poraza na klupi Hrvatske. "Ostavili smo odličan dojam. Rekli smo što sve treba raditi, bili smo odlični! Poveli smo, ali nismo izdržali do kraja poluvremena. Međutim, moram istaknuti da se ovako brane naše boje! Dečki su dali sve od sebe", pozitivno je krenuo Kovač.

"Suđenje je bilo sramotno!"

"Međutim, penal...vidio sam na ponovljenoj snimci što se dogodilo. Ako je ono bio penal, onda idemo igrati košarku! To je otimačina! Dečki se bore, trude, odrade pripreme i onda dođe sudac koji nije dostojan nivoa ovakve utakmice. Mi pričamo o respektu, kojeg nije bilo prema mojoj ekipi. Inače ne napadam suce, ali ovo moram reći. Sramota!", istaknuo je Kovač, koji je pohvalio svoje igrače.

"Vjerujem u svoje momke, Brazil je u nekoliko navrata visio. Uvijek kad je bilo na knap, on bi sudio protiv nas".

"Ova reprezentacija mora u drugi krug"

Bez obzira na poraz, Kovač je uvjeren da će Hrvatska u osminu finala.

"Gledam optimistično. Normalno da su dečki pali, ali čim pojedemo nešto i odmorimo se malo bit će sve ok. Ova reprezentacija mora imati mjesto u drugom krugu!", rekao je Kovač.

Komentatori BBC-a i Eurosporta zgroženi suđenjem na otvaranju SP-a!

Rakitić: Žalosno je da prvi dan SP-a moramo pričati o sucu

Mladen Petrić prozvao FIFA-u: Što ovaj sudac radi na SP-u?

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.070
Kratak komentar na jucerasnju utakmicu Brazil vs Hrvatska
Ko je gledao zna da to nikad pa ni onda nije bio penal za Brazil
Druga stvar je.... sto sam prije utakmice sa svojim prijateljima itd.... dao svoj komentar i rekao
Ljudi bez obzira kako Hrvatska bude igrala tu utakmicu Hrvatska nesmije i nece dobit iz razloga Brazil je domacin bila bi bruka i sramota da izgubi od Hrvatske na samom otvaranju svjetskog prvenstva tako i bi.
Svi koji misle drugacije sami sebe zavaravaju puka istina ...... a sto je komentator rekao da je veliko pitanje dali ce taj isti sudija u narednom periodu suditi na svjetskom prvenstvu bas zbog dodjele penala Brazilu veliko je pitanje???? dzaba to sve kad je Hrvatska izgubila

Kovac je rekao:
Ovo je otimacina! Ako je ovo nogomet, idemo kuci.

Pozdrav
Slazem se potpuno. Uvek je bilo navlacenja za odredjene ekipe, ali ovo je preocigledno... Ne znam mozda kada sam bio mladji nisam primecivao ovakve stvari toliko, ili se sada to stvarno radi ociglednije, bar u mojim ocima fudbal sad deluje kao sprdnja
u odnosu na ono kako sam ga video ranije. Uglavnom ako se ovo ponovi na jos nekoj utakmici bez obzira koja reprezentacija bila u pitanju, pitanje je da li cu odgledati ovaj sampionat do kraja...
Dozivljaj lige sampiona mi je unisten u proteklih 4-5 godina stalnim sudijskim greskama, sada fali jos i prvenstva sveta da mi uniste i da prestanem da gledam fudbal uopste...
Na proslom prvenstvu, Spanija je prakticno progurana kroz grupu sudijskim odlukama, mada ranije se desavalo isto Italija protiv Australije i penal metar izvan sesnaesterca, ali tada je bilo na celom prvenstvu po par takvih gresaka. U poslednje vreme na svakoj drugoj utakmici ima po 2-3 takve greske...
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Spanija vs Holandija - odlican fudbal dve odlicne reprezentacije !
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Meksiko-Kamerun
Dosta razliciti stilovi igre, ako sudija dopusti trku Meksiko je u znacajnoj prednosti, u drugom pogledu ako bude mnogo sitnih prekrsaja lako moze da se iz jedne kontre istrgne Eto i bice lose za meksiko.
Igra se na mozda i najslabijem stadionu prvenstva.
Lako moze da bude sudiji ove utakmice i jedina na prvenstvu, zato ce dati sve od sebe da opravda poverenje jer ovo nije bobma od utakmice.
Spanija-Argentina
Repriza finala pre cetri godine, prelepa utakmica ce biti, ali ipak sa skrivenim kartama i poraz i remi nije problem jer ce obe ekipe lagano dobiti ostale dve u grupi. igrace se brz fudbal, Rizzoli je pravi izbor sudije za ovaj mec i trebalo bi da pusti igru.
Zavisi mnogo od formacija i od inspiracije jer je lako moguce da jedna situacija prelomi utakmicu.
Cile-Australia
Jedna od nekoliko najdosadnijih utakmica sampionata. Utakmicu sudi covek iz Obale Slonovace, meni totalno nepoznat ali sam citao da ima predispozicije da sudi i samu zavrsnicu, pod uslovom da ne bude africkih ekipa u istim.
Cile favorit ali samo zato sto igraju na svom kontinentu na stadionu gde bi trebalo da bude 40 000 cileanaca.
Australija ce igrati svoju tipicnu igru ne dam ne primam, cile je stvar inspiracije pojedinca.
Spanija-"Argentina" - vise "situacija" je prelomilo utakmicu ! :roll:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.493
Pjerluiđi Kolina - najbolji fudbalski sudija svih vremena?

Institut za fudbalsku istoriju i statistiku (IFFHS) iz Kelna objavio je tabelu najboljih sudija sveta u poslednjih 25 godina, od 1987. do 2011. godine.

Na prvom mjestu nalazi se legendarni italijanski sudija dr. Pjerluiđi Kolina, tesno ispred Nemca dr. Markusa Merka. Slede Danci Kim Milton Nilsen i Peter Mikelsen, pa najbolje plasirani Južnoamerikanac, Kolumbijac Oscar Hulian Ruiz.

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.493
Mazic sudija utakmice Njemacka vs Portugal

Srpski fudbalski sudija Milorad Mažić sudiće utakmicu Portugala i Nemačke na Svetskom prvenstvu u Brazilu, saopšteno je danas.

Utakmica prvog kola Grupe G između Nemačke i Portugala igra se u ponedeljak od 18 časova u Salvadoru, a Mažić će suditi zajedno sa svojim pomoćnicima Miloradom Ristićem i Daliborom Đurđevićem.

Edit post:

Mislim da bi sad trebalo malo da se i Njemacka udostoji da postuje sudske odluke koje neidu njima u prilog zasto??? od kad sam pratio ovu vrstu takmicenja i njoj slicnu gdje je Njemacka bila ucesnik a pogotovo u nogometu bili su bezbroj puta postedjeni a sudije na njihovoj strani i pogotovo ako je Njemacka igrala protiv Srbije .... sad nebi po tom pitanju trebalo biti nikakvih propusta ili gledanja kroz prste itd.... oni su takav narod da jednostavno nemogu podnijeti poraz znamo ih jos od prije 70 g. pa nadalje.

Znam vrlo dobro da razlikujem dobru od lose utakmice .... pa ako je pobjeda zasluzena skidam kapu ali.... svabe su u X puta dobijali utakmice bas na osnovu jedne stvari a to je da je sudija ili sudije bile na njihovoj strani naravno NE REGULARNO

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
21.09.2011
Poruka
1.067
Voleo bih da vidim kako Brazil osvaja Svetsko prvenstvo kod kuce
 
Natrag
Top