Vase misljenje dragi forumasi

Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruka
883
screenshot2.png
 
Učlanjen(a)
28.06.2011
Poruka
1
Pročitah komentare od prve strane.. Većina loših pretpostavki (svih nas ;) ). Brazil, pa i Argentina - promenljivo. Belgija, Nigerija i Francuska - solidno. Holandija, lepa igra, kao i Nemačka - disciplinovano i uredno. Zanimljiva igra Amera i trud i energija Alžira. Meksiko mi je bio "tip" na nevidjeno (pre početka SP-a), a Kolumbija, iskreno, meni antipatična. Izmedju Kostarike i Grčke, biram Kostariku.. U svakom slučaju, zanimljivo prvenstvo!
I da, da dodam jedno BRAVO za braću Hrvate i Bosance :) Hrvatska, na žalost, u "pogrešnoj" grupi, a Bosna, hmm.. čestitke za prvu i treću utakmicu.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
211
Na ovom svetskom prvenstvu navijam za SAD i Kolumbiju. Za Kolumbiju zbog stila igre i Džejmsa Rodrigeza koji verovatno prelazi u moj omiljeni klub - Real Madrid. Na pocetku nisam navijao za SAD ali posle meča sa Portugalom sve se promenilo. Realno mislim da Kolumbija moze da osvoji svetsko prvenstvo, ali ako oni ne osvoje mislim da ce osvojiti Francuska.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Na ovom svetskom prvenstvu navijam za SAD i Kolumbiju. Za Kolumbiju zbog stila igre i Džejmsa Rodrigeza koji verovatno prelazi u moj omiljeni klub - Real Madrid. Na pocetku nisam navijao za SAD ali posle meča sa Portugalom sve se promenilo. Realno mislim da Kolumbija moze da osvoji svetsko prvenstvo, ali ako oni ne osvoje mislim da ce osvojiti Francuska.
Hames Rodrigez*
Pedja Strajnić pričao Dzejms u prenosu, ali to nije tacno.
Biće teško USA protiv Belgije, ali totalni fudbal počinje da stvara novi nivo, izlazimo iz defanzivnog, zato je dobro ovo što ti kažeš za Kolumbiju, hzato trebaju osvojiti titulu ili neko drugi s tim stilom igre.
Sportski pozdrav.
 
Učlanjen(a)
18.06.2014
Poruka
211
Da li može neko da mi pomogne sa imenom Rodrigeza iz Kolumbije. Prvo sam mislio da je Dzejms pa sam onda čuo da je Hames i sad čujem komentatora da je on dobio ime po Džejmsu Bondu, ali da ga u Kolumbiji zovu Hames
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Da li može neko da mi pomogne sa imenom Rodrigeza iz Kolumbije. Prvo sam mislio da je Dzejms pa sam onda čuo da je Hames i sad čujem komentatora da je on dobio ime po Džejmsu Bondu, ali da ga u Kolumbiji zovu Hames
Hames se čita, ne postoji Dzejms u Kolumbijskom jeziku.
Ne slušaj komentatore, a pogotovu Acu i Pedju, neinformisani i neupućeni, sa površnim i neproverenim informacijama.
 
Natrag
Top