Vaš odnos prema homoseksualizmu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
26.10.2009
Poruka
347
Izgleda da se mi ne razumemo baš najbolje:dntknw:,mislim žensko-muški članovi sf.orgyes3.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Razumemo se ali svako iznosi svoje misljenje smile3
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Sad ti globalizujes.Jesu li onda svi navijaci=hilgani?I to je dosta zastupljeno misljenje.

Nema nikakavog smisla vršiti ovakva poređenja. Prirodno je biti navijač, pa i huligan, prirodno je ne prihvatati dato društveno stanje i biti u konfliktu sa njim, - iz ovih ili onih razloga, ali homoseksualizam nije prirodan. To je prirodna devijacija, a raznih devijacija u prirodi ima mnogo. Nije nikakvo čudo što se nekada sklolnost ka homoseksualizmu smatrala bolešću, jer ona, u stvari to i jeste. Svaka devijacija u prirodi i jeste neka vrsta bolesti i radikalnog odstupanja od prirodnih zakonitosti.
Ne kažem da takve ljude treba osuđivati zbog toga, jer oni ne snose nikakvu krivicu što su takvi. Ali, zaista, nema nikakve potrebe da sa time paradiraju i atakuju na moral "noramlanih" ljudi.
Neko reče da je to u civilizovanim zemljama normalno. Ne, nije to nigdje normalno. Ako se to dešava u tim tkz. civilizovanim zemljama, ne mora apriori značiti da je normalno. To je samo znak da se i ova civilizacija biliži svome kraju, a ako išta ubrza taj kraj, biće to ova lakrdijaška demokratija koja je pogubila sve kriterije. Ljudska prava i slobode da, ali samo do one mjere dok ona ne ugrožavaju prava i slobode drugih i dok ne atakuju na moral i dostojanstvo čovjeka.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Danas je svuda u civilizovanom delu Evrope parada sasvim normalna stvar i niko od normalnih ljudi ne obraća pažnju na to .Međutim to je kod nas još uvek tabu, još uvek živimo u predrasudama poput one kako parada kvari decu.
Ako niko ne obraća pažnju na to-čemu onda svrha te parade? Kome i šta se time dokazuje? Zašto homoseksualci imaju toliko ogromnu želju da dokažu kako su isti kao i drugi-kad nisu? Zašto pedofilima ne dozvoliti da se javno eksponiraju, šta je u tome loše, pa oni samo vole decu!?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Nema nikakavog smisla vršiti ovakva poređenja. Prirodno je biti navijač, pa i huligan, prirodno je ne prihvatati dato društveno stanje i biti u konfliktu sa njim, - iz ovih ili onih razloga, ali homoseksualizam nije prirodan. To je prirodna devijacija, a raznih devijacija u prirodi ima mnogo. Nije nikakvo čudo što se nekada sklolnost ka homoseksualizmu smatrala bolešću, jer ona, u stvari to i jeste. Svaka devijacija u prirodi i jeste neka vrsta bolesti i radikalnog odstupanja od prirodnih zakonitosti.
Ne kažem da takve ljude treba osuđivati zbog toga, jer oni ne snose nikakvu krivicu što su takvi. Ali, zaista, nema nikakve potrebe da sa time paradiraju i atakuju na moral "noramlanih" ljudi.
Neko reče da je to u civilizovanim zemljama normalno. Ne, nije to nigdje normalno. Ako se to dešava u tim tkz. civilizovanim zemljama, ne mora apriori značiti da je normalno. To je samo znak da se i ova civilizacija biliži svome kraju, a ako išta ubrza taj kraj, biće to ova lakrdijaška demokratija koja je pogubila sve kriterije. Ljudska prava i slobode da, ali samo do one mjere dok ona ne ugrožavaju prava i slobode drugih i dok ne atakuju na moral i dostojanstvo čovjeka.

Poredjenje sam napravila zato sto su automatski svi homoseksualci okarakterisani kao nasilni,ekscentricni,kao sto su i navijaci naprasno svi postali huligani.
Prirodno je biti navijac,ok je i huligan ali da li je prirodno kad taj huligan iz cista mira izbode nekoga,kamenuje autobus ili sta vec?Pravi navijac to verovatno nece.
Kazes ljudska prava i sloboda da ali dok ne ugrozavaju druge.Cime homoseksualac ugrozava tebe,mene,nije bitno?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ako niko ne obraća pažnju na to-čemu onda svrha te parade? Kome i šta se time dokazuje? Zašto homoseksualci imaju toliko ogromnu želju da dokažu kako su isti kao i drugi-kad nisu? Zašto pedofilima ne dozvoliti da se javno eksponiraju, šta je u tome loše, pa oni samo vole decu!?

Neko ko je dete , on nije samostalan tačnije nije se još razvio kao ličnost , nema razvijen integritet i svaki atak na njega (pošto je nezaštićen) predstavlja inkriminisano delo - svuda u svetu. Druga je stvar ako se radi o zrelim odraslim osobama, oni imaju pravo da međusobno stupaju u kakve god odnose samo da ne ugrožavaju druge (tu se slažem s tobom).
Što se tiče parade,zapravo čemu parade? Pa oni žele da privuku što više ljudi i da pokažu da su normalni ljudi , no pošto te parade na zapadu postoje jako dugo (i na njima učestvuju ne samo homoseksualci) heteroseksualci na to gledaju kao na svaku drugu paradu. Pa i kod nas svaki drugi dan neko demonstrira, pokrali neke radnike u fabrici i šta će ljudi nego da demonstriraju.
E sad priča o normalnosti je jedna duga priča , o tome su psiholozi pravili studije i studije još pedesetih, šezdesetih godina i došli su do zaključka da je homeseksualnost normalna pojava,da je postojala oduvek i da postoji jednako i kod životinja.Svetska zdravstvena organizacija homoseksualnost smatra jednim od oblika seksualnosti. Znači doktori i psiholozi su rekli svoje, i što bih ja sad tu izmišljao toplu vodu.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Poredjenje sam napravila zato sto automatski svi homoseksualci okarakterisani kao nasilni,akscentricni,kao sto su i navijaci naprasno svi postali huligani.
Prirodno je biti navijac,ok je i huligan ali da li je prirodno kad taj huligan iz cista mira izbode nekoga,kamenuje autobus ili sta vec?Pravi navijac to verovatno nece.
Kazes ljudska prava i sloboda da ali dok ne ugrozavaju druge.Cime homoseksualac ugrozava tebe,mene,nije bitno?

Ne ugrožava niičim dok se ponaša kao i ostali ljudi, to jest, dok ne počne da paradira sa svojim homoseksualizmom. Kada to počne, onda atakuje na osjećanja onih čija su moralna načela drukčija.
A što se tiče tvoga pitanja da li je prirodno kada huligan nekoga izbode, kamenuje autobus..., ne može se tu govoriti o prirodnosti ili neprirodnosti..., to je krivično djelo i on za takav postupak snosi određene sankcije, dok homoseksualac ne snosi nikakve sankcije za svoje paradiranje i isticanje svoje nastraanosti.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Kako oni paradiranjem mogu imati bilo kakav atak na mene i moja moralna nacela?
Ti si prvi poceo da je prirodno biti navijac i huligan,ja sam se samo nadovezala i,vodeci se tom logikom,postavila pitanje.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
981
Ne ugrožava niičim dok se ponaša kao i ostali ljudi, to jest, dok ne počne da paradira sa svojim homoseksualizmom. Kada to počne, onda atakuje na osjećanja onih čija su moralna načela drukčija.
A što se tiče tvoga pitanja da li je prirodno kada huligan nekoga izbode, kamenuje autobus..., ne može se tu govoriti o prirodnosti ili neprirodnosti..., to je krivično djelo i on za takav postupak snosi određene sankcije, dok homoseksualac ne snosi nikakve sankcije za svoje paradiranje i isticanje svoje nastraanosti.
Pa Svetska zdravstvena organizacija (koja je organ UN) čiji smo mi članovi kaže da to nije nastrano.Pošto smo prihvatili zaključke ove organizacije znači da je to zvaničan stav države. Pre godinu dana bila je parada porodičnih ljudi, baš tako se zvala. Ljudi su se okupili paradirali i onda na kraju otišli u crkvu.Naravno ništa se nije desilo ljudi prošetali, danas o tome niko ne priča.Tako bi se desilo i sa gej paradom, trajala bi sat vremena prošetali bi i otišli kućama-kao svuda u svetu. Ali ne, kod nas se pravi frka , to što šetaju to su opasne stvari , a naročito opasne po moral. U državi gde nema ni M od morala,gde svako ko dođe na vlast odmah počne da krade, gde se droga prodaje u osnovnim školama, (gde svako malo izbije neka afera) e u takvoj državi homoseksualci koji paradiraju su nemoralni jer bože moj, vređaju heteroseksualna osećanja.
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Poredjenje sam napravila zato sto su automatski svi homoseksualci okarakterisani kao nasilni,ekscentricni,kao sto su i navijaci naprasno svi postali huligani.

Cime homoseksualac ugrozava tebe,mene,nije bitno?
Napisao sam nasilni i ekscentrični, ne u smislu da fizički ugrožavaju nekoga, nego više napadni, jer šta drugo reći za nekog ko nosi šarene perike, oblači se u kožna odela, nosi s/m opremu, ili šeta polu-golišav ulicom?
Ni Šarić (samo primer) i ostali kriminalci me lično ne ugrožavaju, jer to znači da treba da ćutim i nemam nikakav stav o tome?
Neko ko je dete , on nije samostalan tačnije nije se još razvio kao ličnost , nema razvijen integritet i svaki atak na njega (pošto je nezaštićen) predstavlja inkriminisano delo - svuda u svetu. Druga je stvar ako se radi o zrelim odraslim osobama, oni imaju pravo da međusobno stupaju u kakve god odnose samo da ne ugrožavaju druge (tu se slažem s tobom).
Što se tiče parade,zapravo čemu parade? Pa oni žele da privuku što više ljudi i da pokažu da su normalni ljudi , no pošto te parade na zapadu postoje jako dugo (i na njima učestvuju ne samo homoseksualci) heteroseksualci na to gledaju kao na svaku drugu paradu. Pa i kod nas svaki drugi dan neko demonstrira, pokrali neke radnike u fabrici i šta će ljudi nego da demonstriraju.
Ovo o pedofilima i deci sam napisao više nego ironično, sa gađenjem, takvi bolesnici su za zatvor, ili kastriranje.
Homoseksualizam nije krivično delo, radi kući šta ti je volja, čemu potreba da pokazivanjem, egzibicionizmom? Da li npr na razgovoru za posao neko postavlja pitanje seksualne opredeljenosti? Da li imaju svoja mesta na kojima se okupljaju, uključujući tu i kafiće? Ima ljudi koji vole seksualno da opšte sa kipovima (betonske, bronzane figure), izgledaju isto kao i drugi, imaju posao, prijatelje, samo "malo" drugačije sklonosti! Ne ugrožavaju nikoga, a opet nisu "normalni"! I? Svaki pojedinac ili grupa sa devijantnim ponašaljem i sklonostima treba da izađe na ulicu, da ih prihvatimo kao iste, normalne???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top