Vas nick...

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
AngelofdarKnes je napisao(la):
Ne znam gde da kazem ,pa cu ovde ....da ne otvaram novu temu zbog jednog slova ,posto sam ja glupava plavusa i progutala sam slovo K pri registraciji ,ako mozete dragi admini i ostali pri vrhu foruma da mi ga dodate pa da budem AngelofdarKness .
Hvala Vi puno .
Hahahahaha još jedan epic fail...
 
Član
Učlanjen(a)
19.10.2009
Poruka
121
Eto tako!
Čim pogledam tipkovnicu odmah se sjetim nicka i samo povučem sa ljeve strane ka desnoj!

155p2kw.jpg
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
zato sto tom7isa ili 7tomisa ili tomisa7 zvuci smesno a 7th phoenix zvuci originalno

Meni sedmica " 7 ".....nije .....Nick.....nego.... Srecni Broj........yes3

Tomisa.....je .....Nick.....izveden iz mog imena...( tako me zovu na poslu ).... izvedi ti iz svog imena.....Black Wizard..... nemozes zato sto je to izmislljen ....Nick .....kao i gomila ....Nick-ova na ovom forumu......

Pravi " Nick Name " = Nadimak......je onaj koji se javno koristi......yes3

Tomiša ( Tomisa ).....je moj pravi nadimak.....yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Meni sedmica " 7 ".....nije .....Nick.....nego.... Srecni Broj........yes3
Tomisa.....je .....Nick.....izveden iz mog imena...( tako me zovu na poslu ).... izvedi ti iz svog imena.....Black Wizard..... nemozes zato sto je to izmislljen ....Nick .....kao i gomila ....Nick-ova na ovom forumu......
Pravi " Nick Name " = Nadimak......je onaj koji se javno koristi......yes3
Tomiša ( Tomisa ).....je moj pravi nadimak.....yes3

Bolje da si mi dao lekciju iz srpske gramatike nego da pokusavas sa lekcijom iz engleskog jezika ....

Druga stvar, kako znas da Black Wizard jeste izmisljen nick? Na osnovu mojih realnih podataka? Mozda su i oni izmisljeni jer sasvim sigurno necu ni na jednom forumu da stavim tacne licne podatke jer se oni ticu samo mene i ljudi koje vidjam u svakodnevnom zivotu a ne samo vizuelno ...

I trece, Black Wizard nije izmisljeno ni ime ni nick. Black Wizard je titula Kraljevske Garde u Velikoj Britaniji, nose je samo pocastvovani Lordovi koji su svojom zaslugom ostavili neki trag u istoriji Engleske, kako je vi ovde volite zvati ... A moj pradeda je jedan od njih ...

Ne mogu da shvatim zasto ljudi vole da pricaju nesto pre nego sto se informisu o tome ...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Eto nove informacije...svakim danom sve više i više napredujem :D
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Bolje da si mi dao lekciju iz srpske gramatike nego da pokusavas sa lekcijom iz engleskog jezika ....

Druga stvar, kako znas da Black Wizard jeste izmisljen nick? Na osnovu mojih realnih podataka? Mozda su i oni izmisljeni jer sasvim sigurno necu ni na jednom forumu da stavim tacne licne podatke jer se oni ticu samo mene i ljudi koje vidjam u svakodnevnom zivotu a ne samo vizuelno ...

I trece, Black Wizard nije izmisljeno ni ime ni nick. Black Wizard je titula Kraljevske Garde u Velikoj Britaniji, nose je samo pocastvovani Lordovi koji su svojom zaslugom ostavili neki trag u istoriji Engleske, kako je vi ovde volite zvati ... A moj pradeda je jedan od njih ...

Ne mogu da shvatim zasto ljudi vole da pricaju nesto pre nego sto se informisu o tome ...

I moj deda je bio kapetan u kraljevskoj vojsci stare jugoslavije .....pa me ne zovu " Kapetan "......ili jos .....moj cukun deda je bio Hadzi Toma.....( Kostana )......pa me ne ne zovu...." Hadzija "..... Moj deda je verovatno imao neki nadimak ( koji nije bio u javnoj upotrebi ) ....u ono vreme ljude su zvali njihovim imenima .... Moj deda je imao svoj " Nick ".......i ja imam svoj.....
Tomiša.....yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
I moj deda je bio kapetan u kraljevskoj vojsci stare jugoslavije .....pa me ne zovu " Kapetan "......ili jos .....moj cukun deda je bio Hadzi Toma.....( Kostana )......pa me ne ne zovu...." Hadzija "..... Moj deda je verovatno imao neki nadimak ( koji nije bio u javnoj upotrebi ) ....u ono vreme ljude su zvali njihovim imenima .... Moj deda je imao svoj " Nick ".......i ja imam svoj.....
Tomiša.....yes3

Da li ti uopste znas znacenje reci nick? Bukvalno ga prevode kao skracenicu od nickname i zovu ga nadimak [niknejm se pise spojeno, vidim da si ga gore odvojio] ali prevod te reci uopste ne znaci to kako ga ovde prevode i nema veze sa nadimkom ...
 
Natrag
Top