Uticaj foruma na ponasanje u "real life"

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ma... možeš i da se opečeš...i da se iznerviraš....na tastaturu ;)
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Trazila sam adekvatnu temu za iskazivanje svojih misli,pa sam resila da to bude ova ...

Mozda bi prikladnije bilo reci da uticaj real life-a i osobine koje su deo nasih karaktera i personaliteta, uticu na neke osobe onoliko da oni prenose reakcije koje ispoljavaju u realu ,na ovaj uvrnuti virtuelni svet koji ponekad shvate preozbiljno da vise ne prave razliku izmedju jednoga i drugoga .

Ozbiljno sam zatecena kolicinom animoznosti koja vlada medju forumasima .
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Meni je forum isto kao RL. Nemam potrebe ni od cega da bjezim, jer zivim relativno normalnim zivotom, ispunjenim svakodnevnim, obicnim brigama i sekiracijama. Forum mi sluzi za sve ono sto me interesuje i u RL, muzika, knjige, slikarstvo, iznosenje svog misljenja oko simpaticnih tema na slobodnim diskusijama, da me drugi nauce nekim forama iz svijeta kompjutera, jer se u tehniku ne razumijem, da se salim i druzim. Ista sam i na forumu i u RL, samo sto se na forumu ne vidi koliko volim da se smijem, ali mislim da se primjecuje optimizam sa kojim pristupam zivotu. Tako dozivljavam forumski zivot. I Imam drage net prijatelje, sa kojima se druzim vec tri godine i ne odvajam ih od prijatelja iz RL.
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
Nije zonfa ti udaram kontru ... Ti si vec otvorio ovo, sad ja treba da pitam kontra od toga ... Glupo je a i ne zelim da te zavrnem ...

ma kakvi glupo, tek bi onda bila žuraja, idealno za tebe, pisao bi ko navijen, ajde, uveseli malo forum.

Dodato posle 3 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

@Eter, hddkasika is gone,.. ne postoji više kao i kašika, vidi video...

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
3.291
Forum dozivljavam kao zabavu,zivot je nesto sasvim drugacije.Tako i treba da bude,mora postojati crta koja to razdvaja.Za mene forum nema nekog preteranog uticaja na realan zivot,da li zbog godina ili forum jos uvek ne koristim dovoljno,tu itamo pokupim neku korisnu informaciju i na tome sam zahvalan kolegama koji mi pomazu.:)
 
Natrag
Top