Uticaj foruma na ponasanje u "real life"

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ne, naravno, ali se većina trudi da pokaže sebe u boljem svetlu, "kiti" se i preteruje. Naravno da ne znam ko "kucka sa druge strane", ali bi se po odgovorima dalo zaključiti da smo svi pošteni, pravdoljubivi, osećajni i pametni, a daleko smo od toga... To je poenta, nikakvo "etiketiranje", pročitaj malo odgovore po forumu pa ćeš valjda shvatiti... ;)
To nije ništa čudno i naopako ako neko želi sebe da predstavi u što boljem svetlu :dntknw:
Mislim da je veći problem što mnogi nemaju dovoljno iskustva u ovakvoj komunikaciji pa se onda javljaju određene oscilacije prilikom doslednosti u davanju odgovora.
Da, sve izgleda mnogo lepše nego što izgleda to je jasno ali svi koji su malo duže na forumu otprilike dovoljno poznaju jedni drugi tako šta je ko imao da kaže rekao je, sada samo može da se dopuni yes3
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Forum postaje deo života, provodimo vreme ovde i upoznajemo se.
Čemu bi inače služile opcije prijatelji, hvala ...
Trudim se da budem ista, svuda. Uzimam koliko mi treba i dajem koliko mogu.:give_rose:
 
Učlanjen(a)
09.07.2010
Poruka
667
Uticaj foruma na moj real life je da je virtuelni drustveni zivot bacio senku na realni . :)
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Da, sve izgleda mnogo lepše nego što izgleda to je jasno ali svi koji su malo duže na forumu otprilike dovoljno poznaju jedni drugi tako šta je ko imao da kaže rekao je, sada samo može da se dopuni yes3

da, tu si u pravu ali neki ljudi jednostavno ne znaju kada da stanu. granica uvek mora da postoji ...
 
Učlanjen(a)
21.06.2010
Poruka
52
Ne, naravno, ali se većina trudi da pokaže sebe u boljem svetlu, "kiti" se i preteruje. Naravno da ne znam ko "kucka sa druge strane", ali bi se po odgovorima dalo zaključiti da smo svi pošteni, pravdoljubivi, osećajni i pametni, a daleko smo od toga... To je poenta, nikakvo "etiketiranje", pročitaj malo odgovore po forumu pa ćeš valjda shvatiti... ;)

Sa tim se slažem i naravno da je tako. Možda neki zaboravljaju ili neki ne shvataju da internet može da posluži samo kao oruđe,produžena ruka a ne zamena za "real life"

zato sto postoji razlika izmedju zezanja i spamovanja. ako ti to ne umes da razlikujes onda nije problem u nama vec u tebi.

razmisli malo o tome ...

Evo dva dana sam neprekidno razmišljao i nisam shvatio razliku,bar o onome o čemu sam ja pričao.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
da, tu si u pravu ali neki ljudi jednostavno ne znaju kada da stanu. granica uvek mora da postoji ...
Da, ali kad sam rekao nisam na tebe mislio...ti si još ruki na forumu, dok ne skupiš 3-4 meseca boravka yes3
Jesi se na početku malo raskalašno ponašao ali sada se bolje snalaziš yes3
Za granicu.... pa jasno je da treba, ali ako je igra zanimljiva što bi je prekidali ili usporavali...zato i postoji staf. Jer ako neko želi da ostavi što jači utisak teško da će razuman savet na njega uticati a naročito ukoliko postoji raskorak između onoga kakav zaista jeste i onoga kako želi da se predstavi :dntknw:
Nismo svi isti niti treba da budemo ali je važno tj najvažnije shvatiti celu priču i ozbiljno jer ipak postoje neka pravila i kao zezanje....uz to takođe je bitno ako ne otkriti dobar deo sebe ali se ponašati ne mnogo drugačije u odnosu na "real life" jer samo tako uživanje može biti potpuno yes3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Mozda bi ovde pravo pitanje trebalo da bude Uticaj "real life" na ponasanje na Forumu ...
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Nikakav.....u realnom zivotu.....imas realne situacije ..:yea:...sreces realne osobe .:yea:...koje mozes da pogledas u oci..:yea:..da ih dodirnes ..:yea:..cujes..:yea:..omirises....:yea:.. Ovde toga nema...yes3..mozes da dodirujes samo ....tastaturu....yes3
 
Natrag
Top