Uticaj foruma na ponasanje u "real life"

Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
275
Uticaj foruma na ponasanje u "real life"


 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
275
kad spazim nesto interesantno, odmah pomislim kako cu to podeliti sa svojim kompjuktorskim drugarima, na padaju mi napamet oni iz reala.
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
O da. Ovde možeš biti iskreniji i smejati se luudoo:yea:
 
Član
Učlanjen(a)
05.02.2010
Poruka
968
nisam bas troliki zavisnik tako da ovaj forum uopsteno net ne utice na moj privatni zivot treba biti umeren ... ali moram priznati da sam procitala dosta dobrih postova sto se tice za neki savet i tako to(ima pametnih ljudi) koji su mi pomogli u reali yes3

ne znam dal sam bas odgovorila ne temu :dntknw:
 
Učlanjen(a)
21.06.2010
Poruka
52
Dali forum može da utiče na ponašanje? U nekoj meri verovatno da može. A evo ja da probam da utičem jednom pesmicom. Slušaj V'amo!

Manje pucanja ,više tttt
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=L7eSTKF4phw"]YouTube - Rimtutituki - Slušaj 'vamo[/ame]



ne znam dal sam bas odgovorila ne temu :dntknw:
Pa naravno da jesi šećeru pametni,ljubi te čika red tamo gde najviše voliš.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ima uticaja, ovde se ljudi malo "čeliče", porastu im m**a, izigravaju frajere i zavodnice, vežbaju, valjda to iskustvo posle primene u svakodnevnom životu...
 
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
275
Ima uticaja, ovde se ljudi malo "čeliče", porastu im m**a, izigravaju frajere i zavodnice, vežbaju, valjda to iskustvo posle primene u svakodnevnom životu...

može i obrnuto, ono iskustvo što si imao u realnom životu, kao veliki frajer mud*nja koristiš ovde.:vorred:
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Pa mogla bih da odgovorim na postavljenu temu u smislu pitanja, ali me zbunila slika, jer nisam povezala pitanje sa slikom. Ili ja nisam shvatila vezu između njih ili....?:dntknw:
 
Natrag
Top