USB Sound card

Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Kom cist kao suza sem sto mi se od juce pojavljuje kod paljenja CEPSistem manager error ali ne vidim da nesto ne radi pa se jos nisam time pozabavio.
Moguce je od deinstalacije drajvera ili je jos nesto otislo sa njima ili je neki rep ostao od njih.Zbog tog novog problema uradi ponovo instal drajvera.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Po meni ja najbolji dvojni sistem,znaci vise OS-a na racunaru i kad nesto nece u jednom probas u drugom i onda si nacisto sa nekim stvarima...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Ako nisi uradeo jos i deinstalaciju osnovnih dajvera za zvuk skokni na predhodnu stranu pa odradi i to,u slucaju da ni to ne uspe ponesi jednu od te dve kartice kod nekoga ili oba dve pa ih testiraj...gledaj... ne znam dali da ti savetujem da reinstaliras sistem ili ne ,ti odluci mada ako je usb port ostecen onda i to za dzabe...postoje neki adapteri koji se utakinju u PCI slot pa na izlazu ima za USB,al to za ovaj obican racunar ,medjutim prvo treba ustanoviti dali su ispravne te kartice,to je naj vaznije...
 
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
24
Ako nisi uradeo jos i deinstalaciju osnovnih dajvera za zvuk skokni na predhodnu stranu pa odradi i to,u slucaju da ni to ne uspe ponesi jednu od te dve kartice kod nekoga ili oba dve pa ih testiraj...gledaj... ne znam dali da ti savetujem da reinstaliras sistem ili ne ,ti odluci mada ako je usb port ostecen onda i to za dzabe...postoje neki adapteri koji se utakinju u PCI slot pa na izlazu ima za USB,al to za ovaj obican racunar ,medjutim prvo treba ustanoviti dali su ispravne te kartice,to je naj vaznije...
Gde su ti drajveri ?
 
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
24
Ja sam hteo da reinstaliram softver ali nisam znao kako jer WIN7 nije kao XP. Imam na disku.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Nije valjda to tolko komplikovano ,pa jel ono na predhodnoj strani drugi post odozgo...mini pristup...izbrises predhodne i instaliras nove ,sad moze da biras ali je pozeljno prvo instalirati ove koji po defaultu idu uz maticnu plocu,a ove za karticu ako sistem bude trazio instaliras sa diska koji si dobio uz USB karticu ili apdejtujes direktno sa neta...

Aha dobro probaj ovo pretisni start,pa run i upisi : devmgmt ,valjda to bese za device manager....kad sve to zavrsis ,ako opet nece pregledaj koji direct X imas,u ono start,pa run upisi : dxdiag i testiraj zvuk odatle da vidimo sta ce ti reci test...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
24
Nije valjda to tolko komplikovano ,pa jel ono na predhodnoj strani drugi post odozgo...mini pristup...izbrises predhodne i instaliras nove ,sad moze da biras ali je pozeljno prvo instalirati ove koji po defaultu idu uz maticnu plocu,a ove za karticu ako sistem bude trazio instaliras sa diska koji si dobio uz USB karticu ili apdejtujes direktno sa neta...

Aha dobro probaj ovo pretisni start,pa run i upisi : devmgmt ,valjda to bese za device manager....
Izvini, to sam vec uradio.
 
Natrag
Top