USB Sound card

Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Uz taj lap top sto si kupio sigurno si u paketu imao i onaj DVD sa drajverima za maticnu...pripremi ga...udji u device manager pa pod stavkom sound ,video and game controllers - uninstaliraj sve audio drajvere i restartuj pa instaliraj ponovo sa DVD ,to bi bila prva opcija, a druga da pustis da se uradi automatsko skidanje sa neta...probaj obe opcije nezavisno...
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Probaj iscupaj malo taj dzek od zvuka i ostace da radi samo jedan zvucnik i vidi kako se ponasa.meni to lici na mehanicki kvar.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Ne skroz nego na pola i kada se tako izvadi onda radi samo jedan zvucnik.Oseti se pod rukom kada naidje na to mesto gde se kontakt svuce sadzeka,kao da ima dva zupca i ti izvuces sa tog prvog.Mozes i pri ubacivanju polako i cim osetis da je dzek zastao,ostavi tako,pa cemo da vidimo sta se desava.
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Jel treba da se drzi za uzemljenje dok ovo radi,jel vidis da se ne javlja vise od kad si ga ovo posavetovao...salu na stranu ,polako suzbijamo problem,sto bi smesno bilo da je u pitanju neka sistemska greska ili komp pun trojanaca...
 
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
24
Sve sam deinstalirao i ponovo je sam instalirao. Probao sam ono sa dzekom, radi jedan zvucnik ali sa istim simptomima kao kad su oba, stim da mi se cini kao da manje stuca ili je to moj trip.
 
Učlanjen(a)
26.09.2010
Poruka
24
Jel treba da se drzi za uzemljenje dok ovo radi,jel vidis da se ne javlja vise od kad si ga ovo posavetovao...salu na stranu ,polako suzbijamo problem,sto bi smesno bilo da je u pitanju neka sistemska greska ili komp pun trojanaca...
Kom cist kao suza sem sto mi se od juce pojavljuje kod paljenja CEPSistem manager error ali ne vidim da nesto ne radi pa se jos nisam time pozabavio.
 
Član
Učlanjen(a)
10.04.2012
Poruka
2.333
Jel treba da se drzi za uzemljenje dok ovo radi,jel vidis da se ne javlja vise od kad si ga ovo posavetovao...salu na stranu ,polako suzbijamo problem,sto bi smesno bilo da je u pitanju neka sistemska greska ili komp pun trojanaca...
Ko ce ga znati ako je preosetljiv na struju svasta moze da se desi.
 
Natrag
Top