U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
jedno pitanje u vezo losmijevog noog skenera.
jel u ovom formatu ide adresa za skeniranje m3u?
jel se moze skenirati sa VPN ili mora iskljucivo samo sa proxy?
sve ovo pitam iz razloga jer sam ja probao skenirati i sa VPN i bez VPN-a,i ima rezultata ali jako retko koja radi.od recimo 84 koje je nasao radi samo jedna.
Jel se mogu sa losmijevim skenerom skenirati i mac liste ili samo m3u?ako mogu i mac kako?gde se ubacuje mac combo,ako moze mac da se skenira?
 
Učlanjen(a)
30.01.2021
Poruka
31
pozz drustvo! poceo sam da skeniram preko pythona i do sad mi dobro ide naletio sam na par hitova :D sad me interesuje kako se skeniraju m3u liste? jel ide isto preko pythona ili? ako moze neko objasniti? hvala
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
jedno pitanje u vezo losmijevog noog skenera.
jel u ovom formatu ide adresa za skeniranje m3u?
jel se moze skenirati sa VPN ili mora iskljucivo samo sa proxy?
sve ovo pitam iz razloga jer sam ja probao skenirati i sa VPN i bez VPN-a,i ima rezultata ali jako retko koja radi.od recimo 84 koje je nasao radi samo jedna.
Jel se mogu sa losmijevim skenerom skenirati i mac liste ili samo m3u?ako mogu i mac kako?gde se ubacuje mac combo,ako moze mac da se skenira?
ti ovo zoveš JEDNIM PITANJEM???kako li tek izgleda kad postavljaš više.ti mislio da je losmijev skener čudotvoran i da će on zaobići sve zaštite kojima su se gazde opasale?svaki skener odradi svoje-nađe listu a da li lista radi to je drugo pitanje i nije do skenera
 
Učlanjen(a)
30.01.2021
Poruka
31
Nemam! Zato sam i pitao kakva je procedura za skeniranje m3u listi? Jel teze nego mac? Predpostavljam da bas treba dobra user i pass combo lista
 
Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
295
kad skenirate sa python-om, prvo proverite .py conf file da li je namenjen za android ili za windows, jer putanje fajlova su drugačiji na androidu i na windowsu kao i neki ostali podaci vezani za operativni sistem. što se tiče m3u skeniranja , postoje više config-a koji koriste u_p combo listu i za python-a kao i za još neke ostale stvari a za sve to je potreban odgovarajući config.py file. naravno, isključivo koristite Notepad++ za editovanje i eventualne ispravke kako .bat tako i .py files s tim da imate u vidu da u tab-u Encoding čekirate stavku Encode in UTF-8 !!! pozdrav
 
Natrag
Top