U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Da li neko od Vas ima ob1 da mi pošalje u poruci, da ne tražim po netu da ne pokupim neki dorađen ili prepravljan. Hvala
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
107
Zdravo svima. Ucim se malo na open Bullet. Za sada mi ne ide. Ako je moguce da dobijem neki config za stalker. Pozdrav
 
Učlanjen(a)
19.01.2012
Poruka
5
Maybe exist app, which scans stalker_portal ?
I have mac, SN, device ID and can connect/watch.

My issue is... Live channels is empty.
Managed with Mitmproxy detect some live channels, but it's old school, so I need alternatives..
Thanks.
 
Član
Učlanjen(a)
31.10.2012
Poruka
107
Zdravo svima. Ucim se malo na open Bullet. Za sada mi ne ide. Ako je moguce da dobijem neki config za stalker. Pozdrav
Jos jedan pokusaj da dobijem mozda odgovor na moj problem. Nisam bio dovoljno precizan. Za sad koristim Storm iptv scenner.Kada sceniram sa proxie onda ide u retrie umesto da ide dalje na sledeci mac. Skinuo sam Open Bullet da isprobam ali to sta sam nasao od config na netu ne valja. Mozda i ja nesto gresim. Ako moze mala pomoc. pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
Jos jedan pokusaj da dobijem mozda odgovor na moj problem. Nisam bio dovoljno precizan. Za sad koristim Storm iptv scenner.Kada sceniram sa proxie onda ide u retrie umesto da ide dalje na sledeci mac. Skinuo sam Open Bullet da isprobam ali to sta sam nasao od config na netu ne valja. Mozda i ja nesto gresim. Ako moze mala pomoc. pozzz
ako petljaš sa free proxy džaba dangubiš,to više ne pije vode.samo plaćeni proxy.jedan od cfg"koji ne valja"edituješ i imaš koji valja.
 
Natrag
Top