U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Tesko brate, sve je nekako "po mrvicu" :(
Ja sam pitao da mi neko pomogne u prvim koracima : koji url skenirati, kako, cime, sta poslije toga ???
Pozdrav

Pa u sadasnje vreme kada se serveri vise zasticuju, tesko je nekome objasniti kako i zasto. Preporucujem neke tamo brazilske i manje poznate servere za pocetak. I naravno citanje teme od pocetka. Ne treba sve, prvih recimo 10 ili 15 stranica. Za normalan pocetak sa user/pass i m3u listu sasvim dovoljno. Upozorenje jedno jedino. Ne idi dalje uz zelju da sto pre savladas materiju. Idi korak po korak. Idi na sledeci korak tek kada savladas prosli korak. Inace ces se pogubiti kao mi mnogi :)
 
Učlanjen(a)
30.04.2014
Poruka
16

Pa u sadasnje vreme kada se serveri vise zasticuju, tesko je nekome objasniti kako i zasto. Preporucujem neke tamo brazilske i manje poznate servere za pocetak. I naravno citanje teme od pocetka. Ne treba sve, prvih recimo 10 ili 15 stranica. Za normalan pocetak sa user/pass i m3u listu sasvim dovoljno. Upozorenje jedno jedino. Ne idi dalje uz zelju da sto pre savladas materiju. Idi korak po korak. Idi na sledeci korak tek kada savladas prosli korak. Inace ces se pogubiti kao mi mnogi :)
Hvala brate, shvatio sam da moram prouciti mnogo toga ...
Ziv bio, pozdrav
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Iskreno mislim da grešite po pitanju iščitavanja bilo koje više teme, ono što je nekad pilo vode višpe ne pije i to danas svi znaju, uputiti ih treba na pravi način a ne da se bahću sa nečim čega više pa ajde da kazemo i nema danas to na user/pass je odavno završena priča, da serveri se sve više zaštićuju jer tako neko od ljudi to namerno uradi i svima otežava sve, i ono što sam znao i moga danas više ne, eto samo kad se pogledaju neki serveri danas su za nas mnoge nedodirljivi, neću ih nabrajati nema potrebe o tome ovde ljudi sve znaju, mnogi koji su ovo držali u malom prstu više ih nema u ovim vodama i ostaje nam prazna rupa na kraju i ti koji znaju možda samo gledaju sa strane sve, iskreno svaka im čast što su se potrudili da ovo savladaju, a možda to za njih nije ništa, samo mala kap znanja o serverima i zaštitama sve su im mogućnosti otvorene dok su živi... To je samo neko moje iskreno mišljenje:rolleyes:
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
Šota, znam da ih ima ne kažem da ih nema, ali to treba baš biti uporan pa naći neki server u okeanu servera da ima tako, iskreno, ja sam gledao sa tri servera po meni najbolja, za jedan sam odnedavno uskraćen i ostao sam na dva, šta da se radi zaštite su im sve jače i neka ko ga j..... hvala Vam na tome.
 
Član
Učlanjen(a)
26.07.2010
Poruka
86
Pozdrav svima,
Htio sam da zamolim nekoga ko to zna, da me uputi na link(linkove), gdje bih mogao nauciti proces pronalazenja listi m3u - iskljucivo za vlastite potrebe. Dakle tutorijal ili vise njih, sto detaljnije...
Hvala unaprijed
Evo malo moga iskustva
citao i nacitao se ovde od prve stranice ( nemojte reci citaj jos ) uzalud je
znate vi to koji nas upucuju na to
za ucenje skinuo odavde sa foruma SaleZli_IPTV Playlist Checker i Losmij novi skener
za pocetak uzeo user i passwd od listi koje su javne na netu i poceo da trazim
znate sto sto sam nasao
NIŠTA
ni te liste nije nasao niti jedan od ova dva programa
Opet ce netko reci nisi nesto dobro napravio
ber onda neka pokaze sta to i kako treba napraviti
nema to navedeno ni na jednoj od ovih 322 stranice
dobro napisa kolega @Klempo87
"Probaj Universal iptv scan .Jednostavan je da sceniras mac ID."
ali njega nema ovde na "citanju"
ima na netu ali onda capis brdo virusa i jedva vratis kompjuter u normalu

netko rece "treba se maniti corava posla"
opet neda nam vrag mira i mi bi to htjeli
onda ako zelimo prodjemo kao "bosi preko trnja"
dani i noci uz racunar skeniraj skeniraj
mozda to nekome godi
onda ko voli neka izvoli
zivi vi meni bili
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Evo malo moga iskustva
citao i nacitao se ovde od prve stranice ( nemojte reci citaj jos ) uzalud je
znate vi to koji nas upucuju na to
za ucenje skinuo odavde sa foruma SaleZli_IPTV Playlist Checker i Losmij novi skener
za pocetak uzeo user i passwd od listi koje su javne na netu i poceo da trazim
znate sto sto sam nasao
NIŠTA
ni te liste nije nasao niti jedan od ova dva programa
Opet ce netko reci nisi nesto dobro napravio
ber onda neka pokaze sta to i kako treba napraviti
nema to navedeno ni na jednoj od ovih 322 stranice
dobro napisa kolega @Klempo87
"Probaj Universal iptv scan .Jednostavan je da sceniras mac ID."
ali njega nema ovde na "citanju"
ima na netu ali onda capis brdo virusa i jedva vratis kompjuter u normalu

netko rece "treba se maniti corava posla"
opet neda nam vrag mira i mi bi to htjeli
onda ako zelimo prodjemo kao "bosi preko trnja"
dani i noci uz racunar skeniraj skeniraj
mozda to nekome godi
onda ko voli neka izvoli
zivi vi meni bilimora se prvo
....u/p llste su nekada se lako nalazile do 2017 recimo tim gore pomenutim alatima i tada su oni i postavljeni ovde na forumu.....tada je 99 posto panela i stalker portala sadrzalo takve liste i uglavnom je bio isti user i pas......sada je aktuelna druga vrsta listi recimo cupanje i gledanje listi preko maca a to se nemoze sa tim alatima vec nekim drugim napravljenim u te svrhe.......ili u/p visekonekcijskih listi sa razlicitim u/p a sa dosta simbola znaka i slova koje je skoro pa nemoguce tim alatima takodje naci...

ti alati sada mogu posluziti za neke druge stvari.......
 
Natrag
Top