U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
10.06.2021
Poruka
4
Neko je pitao za mac kreiranje......neznam ni ja vise ko.....pa evo mozda i pomogne nesto.....to su bile neke prve nase skriptice nastale pre godinu,dve a koje su bile neophodne za miki147 skener koji je prvi i nastao....mozda nekom i pomognu nesto.....mada nista bez notepada++

MAC i NAMES COMBINER
zasto ja nemogu da skinem molim vas za pomoc hvala unapred
 
Učlanjen(a)
10.06.2021
Poruka
4
Losmijev skener....novi....

Ashampoo_Snap_2016.03.17_21h32m53s_003_b1a1f.png


:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/download/9abdxeyd4spczx4/Lskn.rar
zali boze sto sam glup ali ja nemogu nista da nadjem citem ali uzalud ja se izvinjavam svim clanovima ako je neko voljan da mi pomogne hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Pozdrav.Mogu li dobiti exyu combo username-password.Hvala.
Prijatelju tih comb-a ima recimo balkanska imena exyu..itd i po netu ali najbolje sam izradi.
Ako skeniraš portal odredjeni moras videti čiji je .
Recimo ako je France i trziste mu je samo njihovo sastavljas combo od tih imena...
Da ne duzim imas imena exyu na internetu sastavi combo pojedine mozes skinuti sa neta i dodati......postoje nacini i iz listi koje ne rade sa izvadis user i password...mislim da SF ima taj alat.
Negde kad vidis sta odredjeni server koristi koja su najcesce combinacije tako uradis combo..
Recimo negde dodaju prefix negde sufix tj recimo 123 primer: 123toma negde toma123 itd,negde su u upotrebi velika slova,negde mala,imena gradova,lična imena itd ......
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
dali ima ko config za ct eagle mby i kako se naredi settings PP me tnx.
Verujem da znaš ali "CTEagles" je alat ko i storm ko i OB a scripta(kako mi zovemo)tj. conf.fajl zavisi za šta ti treba šta sceniraš.....(nije isto za Galaxy IPTV /client/ panel,XC,stalker_portal....naravno ima i univerzalnih ali to se upravo zbog nekih nezeljenih stvari retko šalje.
 
Učlanjen(a)
13.11.2020
Poruka
27
Verujem da znaš ali "CTEagles" je alat ko i storm ko i OB a scripta(kako mi zovemo)tj. conf.fajl zavisi za šta ti treba šta sceniraš.....(nije isto za Galaxy IPTV /client/ panel,XC,stalker_portal....naravno ima i univerzalnih ali to se upravo zbog nekih nezeljenih stvari retko šalje.
mene zanima config user pass za eagles ct mby za xc servere kao i stalkere za isto ako tko ima molio bih da mi posalje
 
Učlanjen(a)
30.04.2014
Poruka
16
Pozdrav svima,
Htio sam da zamolim nekoga ko to zna, da me uputi na link(linkove), gdje bih mogao nauciti proces pronalazenja listi m3u - iskljucivo za vlastite potrebe. Dakle tutorijal ili vise njih, sto detaljnije...
Hvala unaprijed
 
Učlanjen(a)
30.04.2014
Poruka
16
Pozdrav svima,
Htio sam da zamolim nekoga ko to zna, da me uputi na link(linkove), gdje bih mogao nauciti proces pronalazenja listi m3u - iskljucivo za vlastite potrebe. Dakle tutorijal ili vise njih, sto detaljnije...
Hvala unaprijed
Da li je ovo tajna i da li sam osudjen da molim za liste, umjesto da ih sam nadjem ?
 
Natrag
Top