U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Ja je nisam nasao, al bilo je na forumima gde masovno kopaju grobnice. Tamo sam video da je u rangu 78, da. Na 79 nisam jos video MAC-a. A ako sam iskren, samo sam jednog i video :)
 
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
128
Tamo sam i ja video i napravio combo na 78 i naso dva mac-a ali su stali, a bili su sa 100 konekcija.
Ja mislim da to neko nesto testira da to nije lista za prodaju jer ima samo 64 kanala i od toga pola ne
rade bar kod mene.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Tamo sam i ja video i napravio combo na 78 i naso dva mac-a ali su stali, a bili su sa 100 konekcija.
Ja mislim da to neko nesto testira da to nije lista za prodaju jer ima samo 64 kanala i od toga pola ne
rade bar kod mene.

Isto kod mene bilo. Samo sto sam ja nasao m3u fale, i radio je cak.
 
Učlanjen(a)
27.09.2012
Poruka
53
ako moze mala pomoc, kako postaviti upit za open bullet MAC skener da mi ocita broj konekcija i max broj konekcija...
Znaci moj config mi da MAC liste koje rade i napise mi do kad traju a ove konekcije nece
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
ako moze mala pomoc, kako postaviti upit za open bullet MAC skener da mi ocita broj konekcija i max broj konekcija...
Znaci moj config mi da MAC liste koje rade i napise mi do kad traju a ove konekcije nece

Tu ti je potrebno cini mi se malko vise linija. Samo za info...nadji jedan loli koji radi to isto, i dodaj u svoj. Najlakse :)
 
Učlanjen(a)
28.04.2016
Poruka
174
Citao sam za neki Turski skener tocnije """ iptv tools by manzera ayena v0.5.3-cracked.exe""" znam da nije nas sa SF ali dali ga mozda neko ima da mi posalje u PM!!!
Hvala!!!
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2009
Poruka
194
Ja samo da dodam od tih silnih skenera i cuda a da nisu odavde treba se paziti meni je uslo u pc neki program od tih skenera sve mi podatke pokupio i pokusao da skine novac sa paypal,ebay i kreditnih kartica tako da moja preporuka ako program nije odavde sa sf nebi preporucio Pozdrav
 
Učlanjen(a)
28.04.2016
Poruka
174
Ja samo da dodam od tih silnih skenera i cuda a da nisu odavde treba se paziti meni je uslo u pc neki program od tih skenera sve mi podatke pokupio i pokusao da skine novac sa paypal,ebay i kreditnih kartica tako da moja preporuka ako program nije odavde sa sf nebi preporucio Pozdrav


Slazem se sa tobom sve stoji ali zato i trazim ovdje jer sve sto je ovdje stavljeno je provjereno i 100% nema virusa !!!
Pozdrav!!!
 
Natrag
Top