U/P Skeneri i kako skenirati

Član
Učlanjen(a)
02.01.2011
Poruka
16
Drugari ako moze jedno pitanje,zasto salezli skener blokira na windovsu 10,instaliran je framework 4.5 tj. kad pokusam instalaciju kaze sistem ga vec posjeduje ,ali skener maksimalno ide do 2 procenta I blokira,a pre toga uspori,onda ga moram ugasiti iz task menadzera.Da mozda ne treba I pyton instalirati.Hvala unapred na odgovorima.
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Drugari ako moze jedno pitanje,zasto salezli skener blokira na windovsu 10,instaliran je framework 4.5 tj. kad pokusam instalaciju kaze sistem ga vec posjeduje ,ali skener maksimalno ide do 2 procenta I blokira,a pre toga uspori,onda ga moram ugasiti iz task menadzera.Da mozda ne treba I pyton instalirati.Hvala unapred na odgovorima.

Zato, jer te banuje server. Probaj preko proxy-a.
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
231
Panel Taram.....

Ashampoo_Snap_2016.03.17_22h13m55s_008_5f2ec.png


:download:

Kod:
http://www.mediafire.com/download/xdvu55lctlev68u/Taram.rar
cemu sluzi Panel Taram?
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
96
Postavio free Open Bullet mac config ali administracija obrisala.
Pitanje: nece da clanovi sami skeniraju ili sam prekrsio neko pravilo?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Postavio free Open Bullet mac config ali administracija obrisala.
Pitanje: nece da clanovi sami skeniraju ili sam prekrsio neko pravilo?

nisam bas u toku sta si konkretno postavio,...nas iz administracije ob ne zanima nesto posebno jer imamo nesto nase nastalo na sf , ali mogu ti reci jedno da ovde javno nece se nista unistavati.....kao sto vidis ovde je zabranjeno postavljanje mac adresa i jos mnogo toga.......ovo je forum od 700000 clanova i sve se siri kao vatra odavde ,,,,,,,mnogo korisnije i svrsishodnije bi bilo da si napisao imam to i to ,mogu poslati na poruci ko zeli a ne javno postavljati i unistavati........

mi da smo hteli da unistimo postavili bi sve to jos pre godinu ipo a ne delili po porukama.........
 
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
13
Šta da radim sa listom tv bez granica?
na kraju svake linije /78.♠ts
Bolje da su stavili ♦ neko će izgovoriti kao treba.
 
Učlanjen(a)
19.01.2010
Poruka
13
Hvala Boki.
Znači da nisu dobre liste na ovim MAC adresama koje imam od maločas?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
nisam pratio mnogo taj server ali koliko sam primetio sada iz ovog maca koji recimo mi radi da strimovi sa tog servera imaju play token zastitu i na neki normalan nacin nemogu se gledati u vlc...tj mogu ali ne na standardni nacin ...moguce da u panelu i imaju i poneku klasicnu visekonekcijsku m3u listu ,ali to vec neznam jer me nije zanimao posebno.......inace taj play token njihov sf plejer razbija ko od sale ......

pokusaj sa tim mac adresama na sf plejer ......
 
Natrag
Top