U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
panonica ti radi u stb na boxu preko maca.....potrebno je 4 upita ka serveru.....kojih nemoj da me pitaj vec ti mogu dati dobar mac pa da se igras i sam dodjes do zakljucka.......

to je radio inace losmijev skener koji skenira sve zive stalkere i portale.....par sati je bio javno ko je iskoristio priliku mogao je izvuci komande i upite.....
@boki71
Ako moze jedan mac pa da pokusam da prokljuvim te komande...
Dakle za Albdroid ako moze Panonica OK a moze i neki drugi server.
Vrijeme za korak dalje...
Ugodno nedeljno poslijepodne
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
Panonica nije nista posebno, ne isplati se trud.. ima mnogo boljih servera ...
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
druze panonica i nije tako nov server.... a inace radi panonica i u sfvip plejeru bez problema .... upravo je gledam evo...
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
sve alati koji kruze po netu ovih dana ne mogu da je skeniraju, razni confizi gotovi programi itd..... znaci moraces da se bas pomucis, ali bez muke nema nauke ... :)
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Ja kolko vidim ovo se polako gasi ....mislim da više nema skeniranja....već login.php.....možda grešim al ovo dole više ne može da se skenira...ovim što mi imamo...

Hvataj.PNG
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.685
Ja kolko vidim ovo se polako gasi ....mislim da više nema skeniranja....već login.php.....možda grešim al ovo dole više ne može da se skenira...ovim što mi imamo...

Pogledajte prilog 123782
Daleko boljih servera od tih navedenih ima. A naravno da će dotični pre ili kasnije pući iz razloga što se neprekidno siluju već mesecima. Ceo Balkan svakodnevno, barem 5-10,000 ljudi, skenira te servere.
 
Natrag
Top