U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Da ti kazem ne svi serveri po 1000 mak... par servera al sve u svemu radi ja sam zadovoljan .....al zalosno je sto sad svi sto vrede serveri nasi domaci na stb emu..player rade al na android box ne rade ......poenta open buleta ti je da nabavis mak ...poseban da bi skidao sta hoces i koliko hoces naravno i configs open bulet koristim verziju 1.1.3 radi savrseno

Pa eto, sam si sebi odgovorio. Radis sa OB. Znaci nema veselja posle dve nedelje maksimalno. Imas kako kazes milijone servera i macova, a ne gledas ko ne gledam ni ja. Ja niti nemam vremena, a ono malko sto nadjem, trazim servere koji nisu toliko javni. Ne silujem nase domace, svi jih siluju. Ako nadjem mac, sigurno ga ukro neki drugi lopov :)
Maltene svaki server nema veze odakle je ima nase programe. Pa kad pozelim, pustim si. Obicno imam balkaniku u pozadini u SFP dok cackam mecku i istrazujem te jebene php komande...
A kazes, zalostno sto nasi serveri koji vrede ne rade. A sta mislis zasto? Da nije mozda zbog toga, sto se masovno skeniraju i masovno daju javno macovi? Pa onda po 2 ili 3 na jednom macu....Nekada nedavno nazad mozda nije bilo problema, al zadnja vremena kad se to masovno objavljuje, i vlasnici panela ne mogu vise to dozvolit. Zato i zastite u vezi emulatora. Bas da i ako ukrades, ne mozes puno sa njom. Mada svi kazu, da se moze jos uvijek gledat na stbemu, ako je mac za nju napravljen. A de boze znaj koji je od tih par desetak koje uspijes izvadit. Probat svakog? Bacanje vremena i zivaca. Stavi SFP koji jede skoro sve (samo malu decu ne) na laptop, priklopi na tv putem HDMI kabla, uzmi jedan malo duzi stap za daljinski (ko u stareim vremenima tamo 1980 godine), ispruzi se i gledaj ko covek :)

A da ne idu svi serveri po hiljde makova, znamo svi koji smo probali jesti tog hleba...I to sam ti vec prije objasnio. Ako zelis, dacu ti jedan stari server, koji jos uvijek radi...Pa maltene bilo koji MAC ubacis, on ga primi. Malo receno, ako i upisem moje ime, on radi :)
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Ljudi moji makovi su za malu djecu, skenirajte drimove i uvijek ces naci za sebe c liniju i listu koju ne jasu stotine kauboja
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Ja upalim istovremeno 4 leptopa :beee: .. da vidis samo sta se radi .... tandrsmandrs ludilo :roll:

Pozdrav

Premalen si :)
Kompjuter u stanu skenira. Servisni u garazi skenira. glavni serever u garazi, skenira. Kompjuter u Grazu, skenira. laptop u Grazu, skenira. I jedan laptop koji seta sa mnom, pogodio si...Skenira :)
Jedan laptop u rezervi, ako koji umre, haha.
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Ma i ovo sa drimovima je postala tanka juha, sve teze se i oni nalaze ali kada se nadje bude kvalitetnije od maca sa 1 konekcijom. Nego svjedoci smo da sve vise servera koji rade na mac u stbemu vise nece. U cemu je konkretno problem, je li samo treba potrfiti odgovarajuci vpn i ip ili ima jos neka zastita? SF Player mi nije opcija, vjerovali ili ne jos ga nisam instalirao, jer ne volim gledati na kompu nego android box i tv
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Eto, isplatilo se igranje i zivciranje sa tim skenerima kao i OB. Konacno sam uspio napravit config za skeniranje stalker_portal/c/ :)
Jedino jos da nadjem koji mac, posto jos skeniram. Ide dalje, vraca zahteve nazad da nisu validni macovi, a dalje cemo da vidimo. Nadam se da sam iso jednu stepenicu gore. I koje sam srece, taman cu otprilike nesta skuzit, eto belaja da ce sve zamijenit. Ajmo ljudi koji znaju...dajte me jos malko uputit kako se skenira panonica koja je na albdroid. Znaci kada upises adresu servera, dobijas polja za username i pass. Kada ides jos dalje na /c, nema klasicnog get php acc info i tako dalje. Ili imam krivu adresu ili je caka negde drugde?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Eto, isplatilo se igranje i zivciranje sa tim skenerima kao i OB. Konacno sam uspio napravit config za skeniranje stalker_portal/c/ :)
Jedino jos da nadjem koji mac, posto jos skeniram. Ide dalje, vraca zahteve nazad da nisu validni macovi, a dalje cemo da vidimo. Nadam se da sam iso jednu stepenicu gore. I koje sam srece, taman cu otprilike nesta skuzit, eto belaja da ce sve zamijenit. Ajmo ljudi koji znaju...dajte me jos malko uputit kako se skenira panonica koja je na albdroid. Znaci kada upises adresu servera, dobijas polja za username i pass. Kada ides jos dalje na /c, nema klasicnog get php acc info i tako dalje. Ili imam krivu adresu ili je caka negde drugde?
panonica ti radi u stb na boxu preko maca.....potrebno je 4 upita ka serveru.....kojih nemoj da me pitaj vec ti mogu dati dobar mac pa da se igras i sam dodjes do zakljucka.......

to je radio inace losmijev skener koji skenira sve zive stalkere i portale.....par sati je bio javno ko je iskoristio priliku mogao je izvuci komande i upite.....
 
Učlanjen(a)
06.08.2014
Poruka
268
panonica ti radi u stb na boxu preko maca.....potrebno je 4 upita ka serveru.....kojih nemoj da me pitaj vec ti mogu dati dobar mac pa da se igras i sam dodjes do zakljucka.......

to je radio inace losmijev skener koji skenira sve zive stalkere i portale.....par sati je bio javno ko je iskoristio priliku mogao je izvuci komande i upite.....

Sta bio javno?! Jbt kavkav sam ja baksuz ..uvek zakasnim .. :beee:
 
Natrag
Top