U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
01.05.2011
Poruka
297
Pozdrav,jel vredi nesto onaj config "MultiTarget_MultiMac2020" za OB?Jel neko naso nesto sa njim?
Ubih se ceo dan i nista,cak i validne mac ne prepozna. Ako neko ima conf i zeli da podeli tu sam...
I ako nekom treba neki mac javite se...
pozz za sve
p.s.
za Bokija: ima li sanse za SF player u android verziji,mnoge bi obradovao :) ?
taj je za portal/c ne i za stalker_portale
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
96
Moze mala pomoc:

Kako odrediti koliko tv kanala ili "total_items" ima neka lista kad se skenira sa mac OB configom? Jer pronalazim mnogo MAC-a za jdean portal ali najcesce nema EX_YU, zavisi od mac-a (vise kanala - veca sansa za ex-yu kanale).
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
taj config je dobar.. ali zavisi koju verziju OB koristis... on je podesen samo za neke verzije, nije za sve... a inace sa njim nakon nekoliko minuta dobijes ban...tako da nista posebno... nego neko se malo igrao, pa ubacio mogucnost za 9 servera..
Taj konfig na pocetku vuce podatke iz jednog txt fajla koji mora biti konfiguriran na odredjeni nacin, ako to ne proslijedis samom OB na ispravan nacin ocito da rezultata nece biti.
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
16
Mislis na TMAC ?ON je nesto kao servers.ini...a izgleda nesto kao T 1 M......# pa do T 9 M.....#.
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Dobro vece ekipa

pitanje glasi da li ste mogli izvuci makove sa saletovim skanerom sa bestibz servera?

pozdrav i ugodno subotnje vece
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.567
Dobro vece ekipa

pitanje glasi da li ste mogli izvuci makove sa saletovim skanerom sa bestibz servera?

pozdrav i ugodno subotnje vece
Ja jesam ... ujedno par lista sto poslao danas na 2 clana drugog servera na 7 ili 9% skeniranja nekih 157 mac iskenirao a bas dobra lista sa exyu .. prekinuo skeniranje .. dosadno...uslikao da imam sliku :roll:
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
128
Ja jesam ... ujedno par lista sto poslao danas na 2 clana drugog servera na 7 ili 9% skeniranja nekih 157 mac iskenirao a bas dobra lista sa exyu .. prekinuo skeniranje .. dosadno...uslikao da imam sliku :roll:
Pozdrav
Ja bih zamolio ako moze na pp samo dns od bestbiza sa koga radi jer kod mene nece ni sa jednog od onih koje sam nasao.
 
Natrag
Top