U/P Skeneri i kako skenirati

VIP IPTV
Učlanjen(a)
17.10.2016
Poruka
1.028
Ja samo da dodam od tih silnih skenera i cuda a da nisu odavde treba se paziti meni je uslo u pc neki program od tih skenera sve mi podatke pokupio i pokusao da skine novac sa paypal,ebay i kreditnih kartica tako da moja preporuka ako program nije odavde sa sf nebi preporucio Pozdrav
Ja za to nisam morao instalirati skener, samo sam dao karticu zeni, rezultat je isti. :roll: :roll:
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Trebao bih malo pomoci oko regular expression u OB za jedan server koji je napravio nekoliko izmjena.
pozdrav i ugodno vece
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
još i gori ....:mig::mig::mig::roll::roll:
kod prve prijave upisi po zelji......

Ashampoo_Snap_2020.05.13_22h39m18s_002_.png

pitanje je a kod druge,trece......

zasto ne das ljudima da gledaju......mi dali fri na svaku prijavu......na hiljade i hiljade gledaju i koriste nas plejer.......

SF Vip plejer

u vb pravljeno i razumem ovo robno da se naplacuje ,ali plejer,checher,konverter.....nema bas nekog smisla ali ok.....
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
16
Pozdrav,jel vredi nesto onaj config "MultiTarget_MultiMac2020" za OB?Jel neko naso nesto sa njim?
Ubih se ceo dan i nista,cak i validne mac ne prepozna. Ako neko ima conf i zeli da podeli tu sam...
I ako nekom treba neki mac javite se...
pozz za sve
p.s.
za Bokija: ima li sanse za SF player u android verziji,mnoge bi obradovao :) ?
 
Učlanjen(a)
02.07.2019
Poruka
128
Pozdrav,jel vredi nesto onaj config "MultiTarget_MultiMac2020" za OB?Jel neko naso nesto sa njim?
Ubih se ceo dan i nista,cak i validne mac ne prepozna. Ako neko ima conf i zeli da podeli tu sam...
I ako nekom treba neki mac javite se...
pozz za sve
p.s.
za Bokija: ima li sanse za SF player u android verziji,mnoge bi obradovao :) ?
Ne mogu da ti posaljem loli na pp.
 
Član
Učlanjen(a)
15.09.2009
Poruka
124
taj config je dobar.. ali zavisi koju verziju OB koristis... on je podesen samo za neke verzije, nije za sve... a inace sa njim nakon nekoliko minuta dobijes ban...tako da nista posebno... nego neko se malo igrao, pa ubacio mogucnost za 9 servera..
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
16
koristim 1.3.6 anom...ali izgleda da to nije to,bez pravog confa...nista bez losmija ili xenu i fidlera... :)
 
Natrag
Top