U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Sednes drugar za komp....pa danima trazis ispitujes eksperimentises i docices do skenera kao i ja sto sam dosao odradio skener gde mogu za sat da skinem po hiljadu servera ili ti makova na open bulet ...al to je bilo interesantno par dana ...i sve u svemu promucise debelo kao i sto smo se svi mi promucili i bice makov ...........
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Jeste al kakva ti je korist stoces da kupis open bulet ...poenta je svega da sam se promucis i naucis da svatis da nije samo skidat makove i kao ovi bendnici javno ih postavljat i unistavat
 
Učlanjen(a)
22.02.2011
Poruka
623
Sednes drugar za komp....pa danima trazis ispitujes eksperimentises i docices do skenera kao i ja sto sam dosao odradio skener gde mogu za sat da skinem po hiljadu servera ili ti makova na open bulet ...al to je bilo interesantno par dana ...i sve u svemu promucise debelo kao i sto smo se svi mi promucili i bice makov ...........

Pa sad za sat vremena hiljadu mac-ova bas i ne ide. Al hajd, verovacemo :)
More mozda neki m3ulink ili ok2 server...Al kakve vajde od njih kada jih ima pola sveta?
Ili geneta naprimer... :)
OB je ok, ako trebas samo makove, al ako zelis uci u bit sistema i malo vrtjet mozak, nema nista od veselja. Klik klik klik i idi pecat ribe. Kada stignes, eto jih. I dzaba ti hiljade macova, kad niti jednog samog nisi podelio ovde kako vidim. A pogledaj 30 stranica unazad, svaki 7 post je bio tvoj, kako bi ti to zelio imati. I moljako si VIP da ti konacno daju skener da trebas, samo za sebe, i ako ti daju skener, obecavas da ces preuzet njihovu zadacu i dijeliti liste i mac-ove. Vidim da ti je sjecanje slaba strana. Nemoj me krivo shvatit, al znam te posto sam i sam bio u tim problemima, i mucio se kako bi barem nesta izcacko. Uspio sam, nisam maher, nadjem...al i podelim ovde kada vidim da netko trazi, a jos nitko nije jim dao :)
A "gurnuo" me dalje MusaMe, za sto sam mu zahvalan. Posle su mi pomogli jos Patriot, pa Future, sa david0vich om sam ogromno naucio. Od VIP sekcije je bilo 2 ili 3 koje necu imenovat, znace oni. Al vip ko vip :) Nista direktno, samo ko macka oko vrele kase. Al zahvalan sam jim isto ko i onima sto su direktno mi pokazali kad je zapelo. I svima sam zahvalan od srca...
I posle se tu pojavljuju ljudi, koji su se u skoro vreme registrovali, pa bi odma skenere, pa upute, pa liste pa neznam ni sam sta. Na moju srecu, par puta sam citao od pocetka sve o skeniranju i opet nisam sve pohvatao, vrtio se u krugu. Isto kao sto se sad vrtim u krugu recimo za Panonicu. Nikako da je savladam mamicu joj. Samo udaram od zid i stepenice, nikako da dignem tu prokletu nogu :)
I tako dok sam citao sve o skeniranju par puta, nesta mi je ostalo u glavi i ne zaboravljam. Ne siluj servere, ne davaj informacije dalje, ako vec dajes, nemoj direktno, jer nikada ne znas ko je na drugoj strani i sta ce radit sa recimo mac adresama. Serveri se ubijaju i umiru, menjaju se zastite i ubrzo necemo imat uspjeha sa kako si reko hiljadama "udaraca" po satu...Eto, pa se zamisli i sjeti gde su te ogromne liste i macovi koje si obecavo :)
 
Učlanjen(a)
13.03.2010
Poruka
58
Da ti kazem ne svi serveri po 1000 mak... par servera al sve u svemu radi ja sam zadovoljan .....al zalosno je sto sad svi sto vrede serveri nasi domaci na stb emu..player rade al na android box ne rade ......poenta open buleta ti je da nabavis mak ...poseban da bi skidao sta hoces i koliko hoces naravno i configs open bulet koristim verziju 1.1.3 radi savrseno
 
Natrag
Top