U/P Skeneri i kako skenirati

Učlanjen(a)
13.11.2017
Poruka
147
Hvala vam na svemu u cemu nam pomazete mozda smo dosadni sa pitanjima ali vasa pomoc je nama dragocena.I vi naravno ste imali pitanja kad ste poceli.VELIKO HVALA SVIMA.
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
ima li neko da je raspolozen da mi pomogne sa config filom za Sentry kad su u pitanju Nginx serveri.
cini mi se da se broj ovih servera povecava pa nebi bilo zgorega da se poradi i na njima.

pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
03.07.2010
Poruka
139
Za one kojima je potrebna C-linija.
WotWeb je dobar za skeniranje DM-ova.
Pogledajte prilog 105418

Pazite kad skenirate, meni na win10 nije potreban antivirus ali kao sto vidite uvek postoji rizik da se nesto zakaci.

Ovaj DM ima kod 403, u browser nema da se otvori. Nama nije potrebno gledanje preko njega vec trazimo nesto drugo :).
Sada ukljucujemo drugi skener http Proxy scanner, samo da se vidi koji su portovi otvoreni. Bitan je onaj port 445, kad je vec otvoren onda treci skener, NetworkIP Scanner.

Skener nema da omane:
Pogledajte prilog 105420
Desni klik na root/ Copy Path.../Paste u My PC/Enter. Otvorice se popup window koji trazi u&p, osim IPC za sve ostalo u&p je admin/admin.
Pogledajte prilog 105421

Usli ste u box.
U folder etc nalazi se fajl CCcam.cfg koji se otvori sa Notepad++. Tamo je C-linija :).

Srecno trazenje :).

moze li malo detaljnije oko ovog skeniranja
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
ima li neko da je raspolozen da mi pomogne sa config filom za Sentry kad su u pitanju Nginx serveri.
cini mi se da se broj ovih servera povecava pa nebi bilo zgorega da se poradi i na njima.

pozdrav
Cini mi se da nema voljni da pomognu a mnoge nas ovo zanima,,,mozda se neko ipak "smiluje"
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Nemislim da nedobijamo pomoc jer bez ovoga foruma nebih mrdnuo sa mijesta.
Poceo jutros u 06.00 dok je familija jos spavala da citam ovaj dio o skanerima i mogu da vam kazem da sam propustio par dobrih upustava o Bat filovima i par dobrih uputa.
zahvaljujuci nesebicnoj pomoci Bokija,Denisa,Losmija,Saleta i Darkona danas imam 2 liste sa kojima sam zadovoljan i rade vec duze vrijeme.
Ovo mislim da je jako lijep hobi i mogucnost da se nauci nesto novo u kompjuterskom svijetu a istovremeno gleda nesto sto je inace za mene teze dostupno.
parola na ovom forumu je Opusteno pa neka tako bude i ubuduce.
Pozdrav
 
Natrag
Top