Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

U/P Skeneri i kako skenirati

• Začetnik teme boki71
  • Datum pokretanja
M

macko12

zasto kada skeniram losmijevim skenerom sve dupla imena mi skenira na pr. avram
avram
antonio
antonio
itd.jel zna nekoi mnogo sporo mi skenira nije kao pre kada je mnogo brze skenirao hvala

B

brna_os

zasto kada skeniram losmijevim skenerom sve dupla imena mi skenira na pr. avram
avram
antonio
antonio
itd.jel zna nekoi mnogo sporo mi skenira nije kao pre kada je mnogo brze skenirao hvala
Moguće da ti je blokirana IP adresa. Tada se obično usporava skeniranje. Probaj restartati ruter pa onda ponovo ili ubaci proxy u skener.

B

blabetalo

Kad je brzina skeniranja u pitanju mozes da promijenis
global_timeout=0 ili neka druga vrijednost (1).
ako je nula onda skaner salje zahtjeve bez zadrske u vremenu, stavis li jedan onda svake sekunde.
nemoj da me hvatas za rijec ali isprobao sam to prije i znam da ovo utice na vrijeme slanja zahtjeva.
mislim da imas dobro Bokijevo objasnjenje na 2 stranici ovdje.

seyo71

seyo71

Član
ja mislm da je uzaludno skenirati sa tim kombo listama jer nema vise ovi jednostavni U/P.....nisu vise davaoci linija tako naivni...mozda jos nesto ulet skeniranje MAC adresa ali i to sve manje

J

JonyMarshal

Procitao sam negde da samo jednom mesecno je najbolje da se skenira(Mozda gresim).I da vam kazem mi jurimo samo nase a ima i liste iz Arabije koje imaju dosta nasih kanala i za odlicnom kvalitetu i da ne nabrajam dalje .

M

macko12

Hvala momci puno ,samo jedan je server i to traje predugo skenira mi od 12 sati danas i tek jedo slova ;I; stigao zaustavicu ga i srecna vam nova 2018 godina